Calendar LC Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    nu mi-se pare o suma exorbitanta dar asta este fara cuvinte
    Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

    Comment


    • #47
      Discutia nu duce nicaieri Adi .. Razvan are dreptate .. oricum nu or sa se stranga bani .. si nu stiu cui i convine sa dea 500 si ceva de lei din buzunarul lui ..

      Comment


      • #48
        Dap asta asa este discutia nu duce nicaieri,dar cel putin am incercat si din cate vad doar 4 persoane am discutat Eu,Mihaita,Razvan si Sorin asta e inca o data fara cuvinte
        Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

        Comment


        • #49
          Nu trebuie sa generalizezi .. te asigur ca sunt foarte multe persoane din clubul nostru carora le pasa .. dar momentan sunt in vacanta sau foarte ocupate .. si din fericire unora le pasa mai mult decat imi pasa mie .. si asta duce clubul inainte .. exemple sunt multe ..
          Dar in viata e totul pana la bani .. si ma repet .. din pacate nu toti au bani care sa-i dea pe prostii .. fac lucruri mai importante cu ei pt ei si pt familiile lor ..

          Comment


          • #50
            Mihaita nu am generalizat si am uitat sa specific "pana acuma doar 4 persoane am discutat" nici pe mine nu ma dau bani afara din casa dar asta e alta treaba si eu muncesc pentru fiecare banut ca si altii
            Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

            Comment


            • #51
              Originally posted by MihaitzaMCV View Post
              Discutia nu duce nicaieri Adi .. Razvan are dreptate .. oricum nu or sa se stranga bani .. si nu stiu cui i convine sa dea 500 si ceva de lei din buzunarul lui ..
              eu am fost dispus sa pun suma asta din buzunarul meu neconditionat
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • #52
                Pai nici tu nu ai toata tabla pe casa .. e frumos gestul tau .. dar nu e momentul .. o sa discutam noi 2 peste 2 saptamani niste chestii ..

                Comment


                • #53
                  48.333 insemnand 483.000 mii lei vechi nu ? eu pt un calendar as pune , ar da bine pe perete
                  Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                  Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                  Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                  Comment


                  • #54
                    Nu as da nici 10 lei , pt ce ?? pt un calendar cu niste masini asa cum sunt )) Si sa faci o masina sa arate bn nu e neaparat nevoie de multi bani Ady Dragonu , mai tre sa ai si gust , la mine te refereai ca fac misto de altii !
                    fara linkuri externe

                    Comment


                    • #55
                      Bing -Bang !
                      TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                      Comment


                      • #56
                        Sincer da la u k faceai misto de masina lui waz si nu mi-se pare un gest tocmai de bun gust asta e strict parerea mea si incepusei sa faci si misto de a mea dar nu iti iese asa k ....... fiecare sa isi vada de masina lui si da ce imbunatatiri mai poate sa ii faca pe timpurile astea
                        Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

                        Comment


                        • #57
                          Nu vr sa ne intelegi gresit ,dar nici eu nu sunt de foarte mult timp in clubu acesta ,dar decand am intrat nu stiu daca am mai mult de 2 abs de la intalniri,si nu stiu iar daca sunt in masura sa vorbesc,sunt persoane care o pot face ...mai bn doar k ma sa imi expun si eu punctul de vedere ,am impresia k tu confunzi gluma cu MIJTOUL ,sau cum il numesti ,dar crede`ma k aceste faze comice st sarea si piperu ce vr sa ne intalnim si sa povestim de accidente,nu am o masina perfecta nici eu nici zicu ...dar since pe mn nu ma`r deranja glumele sau cv critici..eu unu le iau ca fiind constructive....Sper sa nu fiu inteles gresit!MULTUMESC

                          Su nu se plange WAZ si o facem noi pt el:- ??
                          Last edited by liktpn; 12 August 2011, 11:10. Reason: Automerged Doublepost
                          TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                          Comment


                          • #58
                            nu vb de cate absente sa de cand esti k nici eu nu sunt de foarte mult timp.
                            dar de zicu cu ceea ce a scris cu crom si cu alte balarii m-a ataca direct sau indirect nu stiu ceea ce a vrut. parerea mea e urmatoarea fiecare isi face masina dupa bunul lui plac si dupa gusturile lui si in al doilea rand.Waz nu va spune probabil din respect.dar ceea ce a scris zicu "despre masina mea m-a atacat direct sau indirect si daca nu isi mai aduce aminte sa citeasca ceea ce a scris " eu nu i-am facut misto sau glume cum le spui U de masina cu toate k are si defecte dar prefer sa ma abtin k nu ma intereseaza


                            "Eu impreuna cu prietenul iulian Tpn am decis sa ne facem un ciuning shop avand in vedere consumul excesiv de crom . Facem acoperiti totale sau partiare cu poleiala cromata de la ciocolata Poiana , o poleiala foarte calitativa . Preturile sunt atractive oferim shi asigurari casco !"
                            Last edited by adytza_dragon; 12 August 2011, 12:35.
                            Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

                            Comment


                            • #59
                              Conteaza si aceasta prezenta,asa ai fi inteles mai bn ce si qm sta treaba si cand se face MIJTO ,sau atunci cand se glumeste....Din punctul meu de verede Mijto=jignire....iar nujt da pana acum sa jignit cineva:-)!!

                              daca*........
                              Last edited by liktpn; 12 August 2011, 16:13. Reason: Automerged Doublepost
                              TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by liktpn View Post
                                Conteaza si aceasta prezenta,asa ai fi inteles mai bn ce si qm sta treaba si cand se face MIJTO ,sau atunci cand se glumeste....Din punctul meu de verede Mijto=jignire....iar nujt da pana acum sa jignit cineva:-)!!

                                daca*........
                                fault )))))
                                fara linkuri externe

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google