Calendar LoganClub Galati 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    e o chestie care mie unu nu prea imi convine..pai daca e tot cu alegere lunii hai sa ne alegem fiecare..ptr ce sa se faca diferente?In Fine...

    Lista membrilor LC Galati care vor apare pe calendare:
    1.
    2. andrrei_ro
    3.
    4. sand'dana
    5. gl_mmm
    6. gheorgngv
    7.
    8. BRZ
    9. ValeriuCiprian
    10.
    11.
    12.


    Sarbatori Fericit si un an nou cat mai frumos!!!
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

    Comment


    • #32
      Vad ca apar discutii...daca aleg eu lunile unde apar masinile e bine?...nici o masina sa nu apara in luna in care e nascut utilizatorul ei e bine?...Eu spun ca da.
      Facem asa?
      sigpic

      Comment


      • #33
        Pentru cei ce conteaza pozitia din calendar, cel mai bine ar fi o tragere la sorti...si gata! (o parere)
        Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

        Comment


        • #34
          Nu e bine ca se masluiesc voturile...aleg eu...eu sa fiu injurat...imi asum responsabilitatea...Simona sa nu uiti de pozici.
          Last edited by valeriuciprian; 29 December 2010, 17:29.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Asa Valeriu fii rau da ce numai unii sa se bucure?;))si altii sa fie discriminati
            PS nu am nimic in potriva dar vezi sa nu masluiesti datele, lunile;)) sa iesi tu in favoare (gluma):d
            Last edited by gheorgngv; 28 December 2010, 22:24.

            Comment


            • #36
              bine hai fie treaca de data asta ca va cunosc doar am dat o parere nu cu paru`

              Comment


              • #37
                Abia am venit de la o petrecere si ce vad pe aici? heii? panarama? Am zis si mai acum cateva posturi, nu s-a mers pe lunile de nastere de la bun inceput, unii s-au trecut aleator pe lista, altii cu o logica si, in ordinea citirii posturilor de pe forum, fiecare a ajuns mai devreme sau mai tarziu. Asta nu inseamna sa ne suparam! Ori suntem copii? Tragerea la sorti ar fi cea mai indicata, nimeni n-ar suspecta pe nimeni dar asta inseamna sa ne intalnim din nou si cine mai are timp? Deci Valeriu o sa atribuie ordinea, iar el nu-si va lua numarul 9 , ca sa nu mai existe discutii, oki?

                Imi place si varianta albastrica a lui Mircea, poate ar fi fost o idee de pastrat formatul si schimbat fundalul de la o pagina la alta (sau macar de la un anotimp la altul - culori reci pt iarna, verde pt primavara, galben-portocaliu pt vara si bej-maro-ruginiu pt toamna). Deja e prea complicat pt cat timp avem, nu?
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • #38
                  Deciziile vor fi luate de catre cei care care muncesc efectiv la realizarea acestui subiect! Valeriu, spor la treaba!
                  Era de bun simt zic eu, ca macar cate o opinie sa-si exprime fiecare! ...

                  Lista membrilor LC Galati care vor apare pe calendare:
                  1. probabil DeWiL - trebuie sa-si dea acordul
                  2. andrrei_ro
                  3. laureatu'
                  4. sand'dana
                  5. gl_mmm
                  6. gheorgngv
                  7. bgd_puya
                  8. BRZ
                  9. ValeriuCiprian
                  10. RoYskorp
                  11. skypee
                  12. me_SMN

                  Daca mai sunt loganisti care vor sa apara (cu masinile lor) in calendar, sa zica. Analizam si vedem ce putem face!

                  Comment


                  • #39
                    Azi daca primesc si restul de poze ma ocup de calendar...fiecare luna diferita una de cealalta (sper sa reusesc treaba cu anotimpurile ) iar ordinea pe sarite.Sa nu fie suparare.
                    Cine nu vrea calendar il iau eu.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Este clar pentru toata lumea ca acest calendar va costa si ceva banuti, da? De aceea este necesar sa vedem si cate exemplare va dori fiecare in parte. Eu spre exemplu as vrea 5 bucati ...

                      Comment


                      • #41
                        Propun pentru lunile Ianuarie si Decembrie foto de grup(ideea nu este a mea este a unui coleg loganist); incepem anul si il sfarsim ca un grup de prieteni inainte de toate animozitatile. Valeiu mie imi place si foto 3.
                        Spor la lucru!

                        Comment


                        • #42
                          'Neata! Astazi o sa trimit si eu pozele. Astept putin pana dupa-amiaza deoarece trebuie sa am niste interventii la masina! ;)
                          O zi frumoasa si cu multe reusite!

                          Acum cateva zile, am spus ca as putea scrie cateva cuvinte care sa fie atasate langa zilele calendaristice/poze pentru fiecare luna. Am reusit sa fac doar pt primele 3 luni. Le voi atasa aici si daca va plac as putea continua...

                          1) A venit si Anul Nou cu multi bulgari si cai noi. Un an cu planuri multe si cu ganduri stralucite!

                          2) Timpul a trecut, faurarul a venit cu nitel mai mult soare (multe raze) si cu firicel de ghiocel!

                          3) In martie sarbatorim si bani multi cheltuim pe cadouri si pe flori ca sa ne inveselim!
                          Last edited by me_SMN; 29 December 2010, 10:16. Reason: Automerged Doublepost
                          Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                          Comment


                          • #43
                            rezolvari

                            Originally posted by gl_mmm View Post
                            Deciziile vor fi luate de catre cei care care muncesc efectiv la realizarea acestui subiect! Valeriu, spor la treaba!
                            Era de bun simt zic eu, ca macar cate o opinie sa-si exprime fiecare! ...

                            Lista membrilor LC Galati care vor apare pe calendare:
                            1. probabil DeWiL - trebuie sa-si dea acordul
                            2. andrrei_ro
                            3. laureatu'
                            4. sand'dana
                            5. gl_mmm
                            6. gheorgngv
                            7. bgd_puya
                            8. BRZ
                            9. ValeriuCiprian
                            10. RoYskorp
                            11. skypee
                            12. me_SMN

                            Daca mai sunt loganisti care vor sa apara (cu masinile lor) in calendar, sa zica. Analizam si vedem ce putem face!
                            Adica de exemplu pozitia mai putin vizibila din calendar se poate retrage in favoarea loganistilor adevarati. Eu sunt adoptata pe aici, apreciata ca implicare, probabil, dar nu-mi vad locul in calendar. Sustin ideea, e foarte buna, dar ...mai este loc deci pt loganisti.
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • #44
                              Lista membrilor LC Galati care vor apare pe calendare:
                              1. probabil DeWiL - trebuie sa-si dea acordul
                              2. andrrei_ro
                              3. laureatu'
                              4. sand'dana
                              5. gl_mmm
                              6. gheorgngv
                              7.
                              8. BRZ
                              9. ValeriuCiprian
                              10. RoYskorp
                              11. skypee
                              12. me_SMN
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                              Comment


                              • #45
                                1. probabil DeWiL - trebuie sa-si dea acordul
                                2. andrrei_ro
                                3. laureatu'
                                4. sand'dana
                                5. gl_mmm
                                6. gheorgngv
                                7.
                                8. BRZ
                                9. ValeriuCiprian
                                10. RoYskorp
                                11.
                                12. me_SMN
                                Skypee™

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google