Camere de luat vederi in intersectii !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    asa e atentie mare la ele
    sigpic Alexandria

    Comment


    • #17
      stie careva de unde gasesc un spray sa dau pe numar sa nu-l mai vada radarul?? cu acest spray dat pe numar influenteaza cu ceva si camerele din intersectii ??
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by gogoasha69 View Post
        stie careva de unde gasesc un spray sa dau pe numar sa nu-l mai vada radarul?? cu acest spray dat pe numar influenteaza cu ceva si camerele din intersectii ??
        numa pt radar amice pt camere nix
        sigpic

        Comment


        • #19
          urat, sper sa gaseasca si astia ceva pt camere
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by boris View Post
            tocmai am mai descoperit niste camere de filmat in statiile de tramvai nr 9 de la intersectia cu calea sagului(PROFI) linga sectia 3 de militie sunt montate si pe un sens si pe altu deci atentie tovarasi
            asta e acolo langa cimitir ? Ca daca e asa, acolo m-am intalnit cu sorin sambata si cum nu stiam exact care e treaba cu intersectia aia am comis-o: am intrat pe rosu si am intors pe partea ailalta prin mijlocul intersectiei printre vreo 3 masini ce ma injurau de numa. In plus am intrat in parcarea Profi pe la "iesire". Si dupa aia am vazut ca peste drum erau parcate tz'spe masini de politie.
            poate ma imbucura si pe mine cu ceva ... Sa vez' ce sudui
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • #21
              amin;-)

              Originally posted by bubu_vasile View Post
              asta e acolo langa cimitir ? Ca daca e asa, acolo m-am intalnit cu sorin sambata si cum nu stiam exact care e treaba cu intersectia aia am comis-o: am intrat pe rosu si am intors pe partea ailalta prin mijlocul intersectiei printre vreo 3 masini ce ma injurau de numa. In plus am intrat in parcarea Profi pe la "iesire". Si dupa aia am vazut ca peste drum erau parcate tz'spe masini de politie.
              poate ma imbucura si pe mine cu ceva ... Sa vez' ce sudui
              da bubu`le aia e intersecita de la profi cu cimitiru
              sigpic

              Comment


              • #22
                Nu mai stiu de pe unde am auzit ca acele camere sunt puse pt a fluidiza circulatia. adik se urmareste la orele de varf si se schimba timpi la culori in functie de cati asteapta la un semafor si ca ai nostri gabori nau treaba cu ele. is montate de primarie si ar fi in teste. o sa ma documentez mai mult

                Comment


                • #23
                  Da clar fluidizeaza permisele si alte amenzi
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Pai daca trece o luna fara urmari, cred ca ai scapat. si da, sectia 3 e aia de langa cimitirul din sagului...
                    acu daca stau sa ma gandesc mai bine, numa sambata as fi facut puncte sa-mi salte astia carnetul de vreo doua ori streulea si sorin pot confirma
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #25
                      Sunt puse doar de test deocamdata nu va stresati :P mai mult vor sa le foloseasca sa fluidizeze traficul in intersectii prin schimbarea timpilor semafoarelor (cica se preconizeaza si un sistem expert pe viitor care sa faca asta automat ... inclusiv si amenzile :P )
                      I have no special talent. I am only passionately curious.

                      Comment


                      • #26
                        Da clar ) azi am luat 5 semafoare pe rosu )
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Boris: e si asta o chestie inteligenta. decat sa treci o singura data pe rosu, mai bine treci de mai multe ori, ca vorba aia: carnetu' doar o data ti-l poate lua la un moment dat
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #28
                            Haha bubule cind ai dat sala pt permis nu tiau cerut buletinu ? si inaltimea minima
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              1. nu, ca mi-am lasat barba cand am fo la examen
                              2. aia nu se mai pune ca stiau ca o sa scoata Logan cu scaun cu reglaj pe inaltime


                              dar asta nu inseamna ca nu am invatat. si din cate am citit eu carnetul doar o data ti-l poate lua .... hahaha ...
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • #30
                                Hahaha clar pt totdeauna
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google