Campanie De Ajutorare A Unei Case De Copii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    1. sinx
    2. skandal
    3. Valentin_N
    4. detail
    5. bezmec frik
    6. gionik
    7. SilviuB
    8. Alexander
    9. Vodka
    10.Laur
    11.florynelu
    12.darksid3
    13.GOLAN91
    14.GMV97
    15.TheJock3r
    16.B 74 NYT
    17.sorin_pss
    18.dsign
    19.adimrv
    20.Mario Popa
    21.Lanceru'
    22.Lanceru'
    23.ady_p

    Ma bag cu 50 RON, sa se inteleaga ceva de banii aia. Daca initiativa e lipsita de publicitate (Skandal stie ...) pun si masina la bataie pentru cei mici. Eventual, propun si o plimbare, Zoo sau ne mai gandim, coloana de Logane cu pustimea in ele.
    sigpic
    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

    Comment


    • #32
      Scandura de mine este de la Antrepriza de prelucrat lemn, Popesti-Leordeni, Ilfov


      Auzi tu, mobila Camelia

      Se intelege ca fiecare da cat poate, numai sa stim ca banii vor fi folositi cu adevarat si nu de catre ingrijitoare.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • #33
        ady_p nu cred ca o sa ii putem lua pe cei mici din centru... nu stiu daca avem voie... mai ales ca ii putem pune in pericol. Sa nu mai zic ca am putea sa ii luam si sa nu ii mai aducem (prin absurd). Si eu dau tot 50 roni ca sa le putem lua ceva mai consistent. Propun sa gasim un centru relativ mic... 50 de copii maxim, astfel incat sa putem lua fiecaruia din ei ceva.
        sigpic

        Comment


        • #34
          1. sinx
          2. skandal
          3. Valentin_N
          4. detail
          5. bezmec frik
          6. gionik
          7. SilviuB
          8. Alexander
          9. Vodka
          10.Laur
          11.florynelu
          12.darksid3
          13.GOLAN91
          14.GMV97
          15.TheJock3r
          16.B 74 NYT
          17.sorin_pss
          18.dsign
          19.adimrv
          20.Mario Popa
          21.Lanceru'
          22.Lanceru'
          23.ady_p
          24. Eu4yas

          Va felicit pentru initiativa, ideea lui ady_p este buna dar nu stiu daca si putem reusi.
          Succes!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • #35
            fiecare da cat poate si va fi apreciat de catre restul pentru participare.
            mai astept propuneri in ce priveste casa de copii care credeti voi ca merita ajutorul nostru , un link sau ceva poze .
            1. sa fie cu parcare , curte
            2. sa merite atentia noastra
            3. in bucuresti sau in preajma bucurestiului

            felicitari baieti pentru inscrierea numeroasa , ma bucur sa vad cum ia amploare aceasta campanie si cu siguranta va fi ceva inedit.
            Last edited by skandal; 8 July 2009, 11:07. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #36
              1. sinx
              2. skandal
              3. Valentin_N
              4. detail
              5. bezmec frik
              6. gionik
              7. SilviuB
              8. Alexander
              9. Vodka
              10.Laur
              11.florynelu
              12.darksid3
              13.GOLAN91
              14.GMV97
              15.TheJock3r
              16.B 74 NYT
              17.sorin_pss
              18.dsign
              19.adimrv
              20.Mario Popa
              21.Lanceru'
              22.Lanceru'
              23.ady_p
              24. Eu4yas
              25.
              26.
              27.
              28.
              29.
              30.
              sigpic

              Comment


              • #37
                sa inteleg ca lista s-a oprit aici? Daca este asa eu propun sa ne apucam sa strangem banii... fiecare cand si cum poate... Preferabil la fulgere... intr-o saptamana zic eu ca reusit sa ii strangem, daca nu mai asteptam pana ajung toti banii unde trebuie. Dupa ce ii avem gramada putem sa hotaram ce sa luam de ei si unde sa ducem produsele. Sugestii legate de ce am putea sa cumparam? Are cineva?
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Rabdare ca vine sambata ... polivalenta ... mai vorbim si acolo se mai baga inca 10 cel putin ;) ...

                  Comment


                  • #39
                    Haide un pic de rabdare si inca ceva un indemn spre un lobby mai puternic al thread-ului. Sunt convins ca sunt si alti useri ce ar dori sa contribuie dar probabil nu au citit. Poate un mass catre toti membri forumului ar fi destul de bun ...
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by skandal View Post
                      fiecare da cat poate si va fi apreciat de catre restul pentru participare.
                      mai astept propuneri in ce priveste casa de copii care credeti voi ca merita ajutorul nostru , un link sau ceva poze .
                      1. sa fie cu parcare , curte
                      2. sa merite atentia noastra
                      3. in bucuresti sau in preajma bucurestiului

                      felicitari baieti pentru inscrierea numeroasa , ma bucur sa vad cum ia amploare aceasta campanie si cu siguranta va fi ceva inedit.

                      Liviu, cam ciudat postul asta, nu crezi ? Eu zic ca, pe rand, toate merita atentia si ajutorul nostru, iar gestul nu are nevoie de parcare .... Mai reflecteaza un pic ..... . Nu e flame, doar ma cunosti bine, e doar o corectare. O sa va ajut cu date, desi cred ca acea casa de copii pe care o sponsorizeaza banca la care lucrez ar fi bine sa o lasam mai tarziu. Sa vorbesc cu cei de la marketing si HR sa vad daca mai au si alte adrese.
                      Last edited by ady_p; 10 July 2009, 22:01.
                      sigpic
                      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                      Comment


                      • #41
                        de preferat cu parcare... nu se impune acest lucru. Am zis sa facem ceva frumos, eventual sa ii lasam sa se joace intr-o masina, doua! Nu e greu de gasit centrele de plasament... numai eu stiu vreo 4-5.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          ady_p , ma gandeam sa mai triem din case , nu de alta dar sunt foarte multe in bucuresti ,de EX. este una chiar la carol cum urci spre filaret pe dreapta . nu ai loc sa lasi masina , trebuie parcata departe , iar noi o sa avem " bagaje "
                          despre atentia noastra ... sunt case de copii care deja au un sponsor ... nu cred ca are farmec sa mai mergem si noi tot acolo ... trebuie gasita una care sa zicem mai pe romaneste , este " uitata " de altii ...

                          Comment


                          • #43
                            propunerile pentru casa de copii ... locatia exacta si ceva detalii ...

                            Comment


                            • #44
                              Avand in vedere ca in Septembrie se numara bobocii si se incepe scoala, trebuie sa strangem bani pentru a ajuta copii sa aibe tot ce le trebuie si sa invete bine sau sa mazgaleasca ce doresc . Asadar, Skandal ma pus pe mine sa strang bani pentru Casa de copii, suma se stie ca este de minim 10 RON si s-a facut o lista. Cei care sunt inscrisi pe lista si nu numai ei, vor fi rugati sa doneze sumele dorite la intalnire fulger sau la cele saptamanale.

                              Multumesc pentru intelegere.
                              sigpicBIKER INSIDE

                              Comment


                              • #45
                                @skandal- Bravo, man! Frumoasa initiativa! Ne-ati dat si noua o idee, daca nu pentru inceputul scolii, macar pentru Craciun! Succes!
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google