Care s-a uitat sub masina cand a cumparat-o?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Care s-a uitat sub masina cand a cumparat-o?

    pun asta intrebare pentru ca eu nu am facut-o.si imi pare tare rau. la o luna si jumate dupa ce am luato am vazut ca toba este sudata in cel mai badaran mod posibil.nici macar nu s-au sinchisit sa dea cu ceva vopsea peste.ard de nerabdare sa o sui pe rampa sa vad ce mai gasesc

  • #2
    Eu nu m-am uitat sub masina cand am luat-o.
    Eventual daca poti pune o poza cu sudura tobei ar fi perfect, sa vad daca e asa la toate sau si-au batut joc de masina ta.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Cand spalam masina si miam arucat si eu o privire pe la roti... si am observat ca au cam facut economie de vopsea..))
      sigpic

      Comment


      • #4
        Chiar m-ati facut curios, azi ma uit si eu.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #5
          Vazut azi logan 2004 80.000km cu pasaje roti fata pline de rugina.
          Asa.. ca sa stiti la ce sa va asteptati. Pacat...
          numar secundele

          Comment


          • #6
            Ieri am dat rotile spate jos (ca sa pun aparatori de noroi). Timpitii astia nu au pus pic de vaselina pe prezoane scartaiau cand le-am dat jos de parca erau pisici chinuite, la fel pe cablul de acceleratie, ce naiba s-a terminat vaselina la Mioveni?
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • #7
              parca loganu nare cablu!!

              Comment


              • #8
                Originally posted by dumas
                pun asta intrebare pentru ca eu nu am facut-o.si imi pare tare rau. la o luna si jumate dupa ce am luato am vazut ca toba este sudata in cel mai badaran mod posibil.nici macar nu s-au sinchisit sa dea cu ceva vopsea peste.ard de nerabdare sa o sui pe rampa sa vad ce mai gasesc
                toata evacuarea e dintr-o bucata ...nu stiu la ce te referi cand zici ca e sudata
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #9
                  vaselina pe prezoane???? e voie asa ceva?

                  Comment


                  • #10
                    se recomanda,daca ai nevoie sa scoti o roata prima data dupa citeva mii de km. se poata sa patesti si tu cum a patit Cristi_Xp sa indoi cheia de roti

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by bibistrocel
                      parca loganu nare cablu!!
                      Loganul are cablu de acceleratie.

                      Originally posted by Cristi_Xp
                      toata evacuarea e dintr-o bucata ...nu stiu la ce te referi cand zici ca e sudata
                      Cred ca se refera la faptul ca tot traseul de evacuare e sudat de fiarele de dedesubtul masinii.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by bibistrocel
                        parca loganu nare cablu!!
                        doar varianta dci nu are cablu restul toate pe benzina au cablu clasic.

                        Comment


                        • #13
                          parca si 16v nu are cablu

                          Comment


                          • #14
                            si cel 16v are cablu clasic,doar dci-urile au acceleratie electronica fara cablu

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Cristi_Xp
                              toata evacuarea e dintr-o bucata ...nu stiu la ce te referi cand zici ca e sudata
                              toba este acea parte a evacuari care este mai bombata.la intrare are o teava care face legatura cu intermediara si mai este la iesire o teava de care unii din noi mai agatam cite un ornament{de ca sa arate frumos}. acea teava la mine au binevoit sa o sudeze {cand nu stiu}dar probabil dupa montare pe masina si cred ca la dealer ca la mioveni se sinchiseau cred sa dea cu vopsea peste.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google