CASCO Logan SH !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CASCO Logan SH !

    salutare!..as dori sa imi cumpar un logan 1.5dci 85 CP din 2007 second hand cu credit la banca..vreau sa stiu cat ma costa CASCO full p an sau cum se calculeaza ..aveti idee?..masina m-ar costa 4500 E..

  • #2
    La Alianz (ca exemplu) dupa primul an masina se devalorizeaza cu 10% apoi cate 5% in fiecare an (atata timp cat masina are reviziile la zi si arata bine, ca fac si poze).
    Fa tu calculul (la pretu de lista al masinii) sa vezi cat ar iesi.

    Comment


    • #3
      Prestige 1,5dci an 2007 1700 Ron

      Comment


      • #4
        eu la laureatul meu 1.4 tot 2007 an am dat 1400ron anu trecut cand am facut casco , tot la tiriac

        Comment


        • #5
          mersi..cam scump totusi ..ma asteptam sa fie mai putin..ma mai interesez.

          Comment


          • #6
            Depinde la ce valoare asiguri masina costa mai putin sau mai mult casco pe an!

            Comment


            • #7
              Ca sa iti faci o idee poti sa cauti pe net calculator CASCO, iar pretul de acolo se apropie foarte mult de ce iti va oferii un agent/broker de asigurari.

              Comment


              • #8
                daca doriti o oferta casco ,va rog sa ma contactati si va voi oferi tot ce e mai avantajos pt dumneavoastra si consiliere deasemenea.sa nu uitam ca se poate plati si in 10 rate!! stima,adrian.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google