Cat Costa Un Logan Laureate 1.4 MPI 75 CP Modelul Nou,la Mana A Doua?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cat Costa Un Logan Laureate 1.4 MPI 75 CP Modelul Nou,la Mana A Doua?

    M-ar interesa sa vand masinuta mea,pentru a imi lua alta cu km mai putini.Amea are deja aproape 60000km.
    Ma ajutati sa pot sa imi fac o idee cat pot lua pe ea??
    Attached Files

  • #2
    pai la cum arata si km care-i are...eu zic : 4000 ---- Ps-- are aer?

    Comment


    • #3
      Stai sa inteleg, adica vinzi masina ta ca sa iei un sh cu km mai putini?!
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • #4
        Cam 4500-5000 de euro. Te scade mult la pret kilometrajul. Daca avea sub 30000 puteai cere si 6000 de euro.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #5
          Salut.
          Nu cred ca e asta o problema
          Cine vrea masina buna.nu se uita neaparat la km.
          Daca vrea sa aibe 10.000km pe ceas si real 120.000,se poate uita la km.
          Treaba e ca masina sa arate bine si sa fie masina intretinuta,adica schimburile de ulei sa fie facute la timp.
          Numai bine.
          ps:eu zic sa-ti pastrezi masina,o stii ce si cum.
          Alta care o vei lua din targ cu km mai putini,poate fii mai rea decit a ta.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • #6
            omule ce are masina asta la 60.000 de km ? ti-e frica de distributie ?

            Comment


            • #7
              Pastreaza masina,urmatori 60.000 de mii te vor costa la intretinere la fel ca primi 60.000.

              Comment


              • #8
                ....sal...sune si tu ce dotari are masina....!?si dc vrei sa o vinzi!?daca la 60 de mii e obosita ...aia care au peste 200 de mii ce sa mai zica..!?sau vrei sa o vinzi sa iti iei alta masina sh??tot dacie sau!?a si inca ceva...du-o si tu la casco...daca ai sa o repare...si poate iei un pret mai bun...bafta

                Comment


                • #9
                  FRATILOR AVETI DREPTATE,MAI BINE MI-O PUN LA PUNCT SI MI-O PASTREZ MASINUTA PENTRU CA MASINA E OK DIN ALTE PUNCTE DE VEDERE.
                  VA MULTUMESC DIN SUFLET PENTRU PARERILE VOASTRE SI EU AVEAM ACELEASI INCLINATI CA voi dar am zis sa aflu si parerea altora.
                  TOATE CELE BUNE TUTUROR SI ACEST TOPIC POATE FI INCHIS.

                  NUMAI BINE !!!!!!!!!!

                  Comment


                  • #10
                    NICKVIP2009: eu zic ca e cel mai bine asa....ti-am zis te duci ti-o repari pe casco ....ca nu are cine stie ce lovituri...si o sa fi si tu mai grijului sa nu mai dai cu ea... plus ca masina e luat de la 0 km......distributia te va costa max 10 mil....si nu are rost sa o dai...daca avea vro 150 de mii...poate mergea sa o dai ...dar la 60 de mii sunt putin km...si o sa pierzi si la bani....bafta multa!

                    Comment


                    • #11
                      scuze de off dar nu mai bine iti luai diesel? eu in 4 ani n-am 60 k km )))
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • #12
                        cu cele diesel am inteles ca sunt batai de cap

                        Comment


                        • #13
                          stai calm si pastreaza masina fai distributia si nu ai de ce sa iti faci probleme am un prieten care o foloseste pe taxi si are cam 400 000 si nu are probleme la motor dar a facut la timp schimb de ulei si distributie doar cu piese de origine

                          Comment


                          • #14
                            masinuta asta la 60.000 km este aproape noua. te mai tine inca 60.000 fara probleme. cam intre 4 si 5 mii iti iei pe ea,

                            Comment


                            • #15
                              @NICKVIP2009 vinzi LOGANUL numai daca ai de gind sa-ti iei alta masina NOUA. Altfel stai calm.... o vorba romaneasca spune..."Nu da vrabia din mina pe cioara de pe grad."

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google