Cateva Ideii Cu Bani Putini

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    sunt idei doar,cine vrea le foloseste sau nu. ady62 sunt interesante.
    sigpic #

    Comment


    • #17
      stati ma un pic , sunt interesante dar trebuie sa fie si utile , ca doar nu sunt de dsign , deci ce utilitate au???

      sigpic

      Comment


      • #18
        Pentru a nu mai avea aburul pe luneta din spate.
        Aburirea geamurilor se intampla din cauza diferentelor mari de temperatura dintre interior si exterior.
        Attached Files

        Comment


        • #19
          pai rezistenta aia integrata in luneta, care se comanda de pe butonul ala de pe consola centrala, care aprinde semnul ala portocaliu in bord, un gratar care fumega, ce mama dracului face, daca nu cumva degheata si dezabureste luneta? intreb sa ma lamuresc si eu, ca la mine aia face...poate la voi e altfel...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #20
            adi, cu protectia aia de oglinzi, incearca sa le faci mai mici, sa nu iasa asa de mult inafara
            ariciul ala pentru sticle, e tare ideea
            dar la aerisirile alea din portbagaj, e cea mai proasta idee pentru romania, stii cat praf intre prin aerisirile originale, se vad in poze sub capitonaj....
            eu am toata mocheta din masina data jos, numai eu stiu cat praf am in portbagaj de la alea, asa ca asta cam cade, ideea
            in rest, saculetul ala pt breloc sau ce mai ai la chei chiar o sa fac asa, am telecomanda de la alarma, si ma obsedeaza cum bate in bord de la gropi si denivelari

            PS si apropo, numai prin locul unde e al treilea bec de frana intra ceva aer din portbagaj in habitaclu si invers...asa ca iar cade faza cu abureala
            si iarna ai vazut ca oricat de cald faci in masina in portbagaj e cam constanta temperatura, mai rece adica? facand "aerisirile" astea o sa faci caldura 50% degeaba, ce bagi cald prin fata intra rece prin spate
            in rest ideile is cat de cat practice, mai cauta ca vad ca gasesti ;)
            Last edited by bolo; 14 December 2009, 18:50.
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • #21
              @seba: si la mine la fel functioneaza

              Comment


              • #22
                Originally posted by Seba View Post
                pai rezistenta aia integrata in luneta, care se comanda de pe butonul ala de pe consola centrala, care aprinde semnul ala portocaliu in bord, un gratar care fumega, ce mama dracului face, daca nu cumva degheata si dezabureste luneta? intreb sa ma lamuresc si eu, ca la mine aia face...poate la voi e altfel...


                ...deci nu mai pot...prea tare!eu nu as taia sa pun "aerisire"

                Comment


                • #23
                  n-a taiat nimeni nimic, doar e pusa in completare aerisirea cica sa nu mai dia drumul la dezaburire, sa te ajute
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • #24
                    nu pot sa zic ce te ajuta, ca ma cenzureaza forumul. incepe totusi cu "o p..." . daca nu sufli aer cald prin fanta respectiva, cum dezaburesti?
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #25
                      Pui pe unul in portbagaj sa sufle. Cred ca asta e si scopul, ady fiind un mafiot.

                      Comment


                      • #26
                        da musai atunci tre' si-o "duda" acolo, sa aibe in ce sa sufle. si sa mai si traga, din cand in cand
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #27
                          Fanta aia este facuta ca sa vina mirosul de porc din portbagaj in habitaclu, este cam etans portbagajul Loganului, cred ca daca bag o pisica in portbagaj se sufoca in 10 minute...

                          Comment


                          • #28
                            hai ca deja o dati in balarii
                            respectivul care s-o gandit la asta, o avea in tara lui clima mai blanda...
                            si eu am zis ca e o chestie aiurea, nu-s pro, dar cine stie cui i-o placea si treaba lui
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • #29
                              asa ceva ar fi foarte util, dar problema e, unde se gaseste de cumparat acest produs?
                              Attached Files

                              Comment


                              • #30
                                dap...asta e super tare.se merita pe deplin.cred ca se poate realiza asa ceva.important e ca avem imaginea.super.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google