Cateva Poze Cu Golanul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    sunt intersante jantele astea
    ii da senzatia de muscle car

    Comment


    • #17
      Originally posted by DeLuXe View Post
      multi aspiram la ultralegera, superturismo, dtc, dtm, si fondmetal dar putin ni le permitem

      cum a zis si alex, wolfrace sunt o firma ok, si seriile prolite si ultralite sunt foarte bune
      M-ar interesa o parere despre felul in care ar arata pe masina...imi place contrastul rosu-negru...precizez ca husele tot combinatia aceasta de culori o au, iar o vopsire a etrierelor si a tambururilor cu aceeasi nuanta de rosu ar completa contrastul. Daca ma poate ajuta cineva cu un simulator...sau cu o editare in photoshop....sau poate cineva chiar are jantele astea pe masina si poate posta niste poze.....as fi recunoscator

      Comment


      • #18
        frumos aranjat,sa ai noroc de ea la cati mai multi km fara evenimente,bafta in continuare,in legatura cu jantele cele cu marginea rosu ar sta bine

        Comment


        • #19
          Originally posted by cosmin83 View Post
          frumos aranjat,sa ai noroc de ea la cati mai multi km fara evenimente,bafta in continuare,in legatura cu jantele cele cu marginea rosu ar sta bine
          Multumesc pentru urari! Aranjata...mai putin....in afara de foliere geamuri, stopuri si aparatori de noroi...nu i-am facut mai nimic...poate in timp...

          Daca are cineva ph2 modificat cat de putin il rog sa posteze niste poze ca sa ma pot inspira. Multumesc!

          Comment


          • #21
            Originally posted by ses_tom View Post
            Dar de astea ce ziceti?
            F frumoase, si din cate stiu, au doar 6.5 kg.
            Daca ai banii, cumpara jantele.

            Arcurile sport sunt 650 ron noi, sau 500 SH.
            Vezi ca arcuri vinde cristi_xp.

            Comment


            • #22
              Originally posted by Mishu View Post
              niste exemple facute de mine
              Multumesc mult! O rugaminte as avea....ai putea implementa poza cu jantele de la wolfrace cu marginea rosie....cea de mai sus....pe masina de culoare gris comete? Ms anticipat!

              Originally posted by Cezar View Post
              F frumoase, si din cate stiu, au doar 6.5 kg.
              Daca ai banii, cumpara jantele.

              Arcurile sport sunt 650 ron noi, sau 500 SH.
              Vezi ca arcuri vinde cristi_xp.
              Tocmai asta ar fi si ideea...sa fie usoare sa nu afecteze performatele masinii
              De arcuri...ma mai abtin o perioada...masina nu are decat 5600km...am timp de modificari radicale ceva mai tarziu. Multumesc pentru pareri !
              Last edited by ses_tom; 8 November 2010, 17:57. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #23
                Daca OZ sunt scumpe,la Hudum,dupa Dedeman.sensul BT -SV,pe dreapta este o vulcanizare care ofera unele modele de jante care s-ar potrivi la masina ta,iar daca doresti,voi afla si preturile pentru tine ,daca aceasta investitie va avea loc in viitorul apropiat. Succes!!

                Comment


                • #24
                  Originally posted by ROY View Post
                  Daca OZ sunt scumpe,la Hudum,dupa Dedeman.sensul BT -SV,pe dreapta este o vulcanizare care ofera unele modele de jante care s-ar potrivi la masina ta,iar daca doresti,voi afla si preturile pentru tine ,daca aceasta investitie va avea loc in viitorul apropiat. Succes!!
                  Cel mai probabil voi achizitiona jante la inceputul anului urmator dupa ce trece iarna. Poate reusesc sa ajung pe acolo pana atunci. Dar daca ai ocazia totusi sa intrebi as aprecia. Multumesc!

                  Comment


                  • #25
                    MD 286 ron bucata nichelate,316 ron bucata tot MD ,dar gri inchis mate...
                    O zi buna !

                    Comment


                    • #26
                      Originally posted by ROY View Post
                      MD 286 ron bucata nichelate,316 ron bucata tot MD ,dar gri inchis mate...
                      O zi buna !
                      Astea sunt la mana a 2-a? Daca da...sunt scumpe...la pretul asta se gasesc noi...tot de la MD. Multumesc pt informatii!

                      Comment


                      • #27
                        marfa masina ...
                        sa o stapanesti sanatos ;)
                        sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                        Comment


                        • #28
                          Originally posted by felye View Post
                          marfa masina ...
                          sa o stapanesti sanatos ;)
                          Multumesc !

                          Comment


                          • #29
                            Frumos Loganul..sa ai grija de el in continuare....succes la tunarit si la cati mai multi km! Asteptam poze si din interior...si modificarile aduse
                            CARPE DIEM!

                            Comment


                            • #30
                              Felicitari! Discret si cu bun gust! Observ ca nu se inghesuie furnizorii cu piese si accesorii pentru PH2.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google