Cateva Poze Cu Golanul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by danycristian View Post
    Frumos Loganul..sa ai grija de el in continuare....succes la tunarit si la cati mai multi km! Asteptam poze si din interior...si modificarile aduse
    Multumesc pt urari! Cand or sa mai apara modificari or sa apara si poze! La interior nu sunt modificari...am pus doar huse negru/rosu.

    Originally posted by CT-22-MCI View Post
    Felicitari! Discret si cu bun gust! Observ ca nu se inghesuie furnizorii cu piese si accesorii pentru PH2.
    Multumesc! Da...asa e....probabil din cauza crizei! Dar incet incet...se gasesc de toate :P
    Last edited by ses_tom; 9 November 2010, 16:12. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #32
      frumos golanul sa il stapanesti sanatos cu multi km fara probleme .........cate randuri de lac ai dat pe stopuri ??
      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

      Comment


      • #33
        Rog pe cineva care se pricepe cu photoshop-ul si ma poate ajuta cu o "simulare", sa vad cum ar arata jantele de la wolfrace care le-am postat mai sus pe masina mea...sau eventual pe poza cu loganul gris comete postata de Mishu'. As vrea sa-mi formez o idee! Multumesc!

        Originally posted by logan_bihor View Post
        frumos golanul sa il stapanesti sanatos cu multi km fara probleme .........cate randuri de lac ai dat pe stopuri ??
        Multumesc! Nu e lac! Sunt foliate!
        Last edited by ses_tom; 9 November 2010, 16:17. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #34
          ce fel de folie e?
          sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

          Comment


          • #35
            Originally posted by logan_bihor View Post
            ce fel de folie e?
            Folie autocolanta 40%. Se mai poate pune si 80% ca sa nu ai probleme cu politia! In plus mai sunt si pe diferite culori..galbene...rosii...albastre...etc...te poate ajuta orice baietzash de la vreun centru de folieri!

            Comment


            • #36
              nu ma ajutat poza cu janta...
              Attached Files

              Comment


              • #37
                Originally posted by Mishu View Post
                nu ma ajutat poza cu janta...
                Multumesc oricum! Mi-am format o parere! ma gandeam la tamburi si etrieri vopsiti in aceeasi nunata de rosu!

                Comment


                • #38
                  frumusica masina...esti la facultate in iasi ? in tudor cumva? ca vad aproape zilnic un logan ca al tau langa T12 parca dar nu mai tin minte numaru`

                  masinutza e smechera, imi place mult culoarea ;)

                  la jante si eu zic sa pastrezi o combinatie negru + ceva ( rosu, portocolaiu ) ceva de genul..bafta si spor la modificari
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by ses_tom View Post
                    Astea sunt la mana a 2-a? Daca da...sunt scumpe...la pretul asta se gasesc noi...tot de la MD. Multumesc pt informatii!
                    Cred ca sunt noi ,mai au si alte modele la vanzare,dar nu pentru Logan...
                    Bafta!

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by ROY View Post
                      Cred ca sunt noi ,mai au si alte modele la vanzare,dar nu pentru Logan...
                      Bafta!
                      Multumesc pentru informatii! Am sa trec sa vad ! O seara placuta!

                      Comment


                      • #41
                        Cateva poze cu masina in primii ei km de viata
                        Attached Files

                        Comment


                        • #42
                          Dupa ce am temrinat rodajul n-am mai apucat sa-i fac poze kilometrajului din cauza vitezei
                          Attached Files

                          Comment


                          • #43
                            ats dtc 130 euro, merita fiecare banut

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by c.vio View Post
                              ats dtc 130 euro, merita fiecare banut
                              prea scumpe....m-am hotarat deja pentru wolfrace! merci pentru parere!

                              Comment


                              • #45
                                Modificare realizata de Mishu(baiatu' cu photoshopu') caruia ii multumesc pe aceasta cale!
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google