Cateva Poze Cu Golanul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoase jantele cat te-a costat,sa le rulez cat mai mult fara gropi.

    frumoase jantele,cat te-a costat,sa le rulezi cat mai mult fara gropi

    frumoase jantele,cat te-or costat.

    scuze mi sa blocat com
    Last edited by cosmin83; 8 March 2011, 21:24. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • le-am luat la oferta 1090/set, plus un set de prezoane anti-furt 50 ron, plus 50 ron transport si 10 lei la sofer ca mi le-a adus acasa! Toata afacerea 1200 lei, avand in vedere ca setul era in mod normal undeva la 1450 lei, fara prezoane si transoport....e chilipir! :P
      Multumesc pentru aprecieri!

      Comment


      • poze spion :> ( chiar daca mai tarziu ) )

        edit: si 2 vt-uri, sper sa iti placa
        Attached Files
        Last edited by Tudor; 11 March 2011, 13:44.
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • iar au trecut ciorile pe deasupra masinii ).

          Comment


          • Ceva poze mai recente dupa o vizita acasa, precizez ca am mai montat SMD-uri pe pozitie, si acum sunt oficial il Logan Club Iasi(am sticker-ul specific prin care ne recunoastem cu totii). Or sa vina si poze, nu am apucat inca sa le fac. Abia in seara asta a fost intalnirea!
            Attached Files

            Comment


            • au venit si pozele
              Attached Files

              Comment


              • Felicitari pentru amprentare, sa fie cat mai multi membri logan club, frumoase jante ai.
                sigpicTransport marfa !

                Comment


                • Multumesc, multumesc!

                  Comment


                  • imi place ca e pe drumul cel bun loganul tau in privinta modificarilor....
                    numai drumuri bune iti doresc!
                    daca imi permiti o sugestie....s-ar potrivi foarte bine si niste jante negre pe masina ta,iar cele care le ai acum sa le pastrezi de rezerva sau pentru iarna....
                    am si cateva exemple,daca cineva iti face un VT...
                    o seara faina!
                    Attached Files

                    Comment


                    • are jantele de tabla de iarna :P

                      si oricum , jantele ies oarecum in evidenta, infrumuseteaza masina, si oricum arata super modelul lui :P
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • tu ce faci? raspunzi in locul titularului?
                        eu doar am vrut sa dau o sugestie.el o va lua in considerare sau nu.bine,aici intervine si factorul material...incearca sa-i faci un VT cu jante negre si apoi vorbim

                        Comment


                        • Da, au fost in discutie si jantele negre. Se vede asa tare ca s-ar potrivi un set de jante negre? Chiar imi doream foarte mult. Gasisem modelele de la Wolfrace Ultra lite, Pro lite si Pro sprint. Sunt facute si ceva VT-uri pe paginile anterioare. Costau mai mult in primul rand(cele de pe masina costau la fel doar ca le-am prins la oferta - 1090ron). Iar undeva unde am gasit modelul Prolite negru cu buza rosie la un pret acceptabil, nu aveau pe stoc, comanda dura o luna, era nevoie de avans 30% prin virament bancar...era mai complicat. Pe cand la modelul asta...am prins o reducere consistenta n-am platit avans, transportul nu l-am suportat in totalitate si azi le-am comandat...a doua zi la prima ora erau ajunse. Multumesc inca o data echipei pro-line pentru promptitudine si seriozitate. Multumesc si voua pentru pareri!

                          Comment


                          • Roy, mi-am dat cu parerea scuze ca mi-am permis asa lux
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • S-au foliat si geamurile fata, 50% ca deh....70% era prea deschis iar mai putin de 50 batea la ochi
                              Coming soon: bixenon 6000k, si senzori de parcare !
                              Revin cu poze dupa montaj!
                              As dori niste opinii. In curand urmeaza prima revizie. Se pierde garantia odata cu montajul xenoanelor si al senzorilor ?

                              Comment


                              • cam da, pe partea electrica .... ( din auzite ) dar n-ai treaba, daca ai probleme dupa, le dai jos :P ( mai greu cu senzorii ) intreaba la xandor,eventual sa monteze ei ( daca nu cer mult )
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google