Caut Broker Casco In Ploiesti

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caut Broker Casco In Ploiesti

    salut
    stie cineva un broker unde sa pot face si eu o polita casco?
    in afara de cel de la gara de sud si campion din malu rosu. Ma refer la unul care imi poate face polita pe loc, nu sa ma trimita cine stie pe unde cum fac cei care incheie asigurari la Hale. Momentan sunt plecat din tara si nevasta-mea vrea sa faca o polita casco si de aceea vreau pe cineva la care se poate ajunge usor, fara problema locului de parcare de ex.
    Multumesc

  • #2
    Salut,

    Eu de 4 ani mi-am facut polita la Asifort, e pe str. Traian Vuia (str. care leaga str. Bobalna de bulevard si da in spate la London House). Recomandare pers de contact: Mirabela Trifon pt. CASCO (ea mi-a facut polita casco in fiecare an de cand am masina, nu au fost probleme cu plata daunelor, am facut polita prin Asifort ca broker, dar polita e prin BCR Asigurari). Sper sa iti fie de ajutor informatia!



    Originally posted by bogdan1709 View Post
    salut
    stie cineva un broker unde sa pot face si eu o polita casco?
    in afara de cel de la gara de sud si campion din malu rosu. Ma refer la unul care imi poate face polita pe loc, nu sa ma trimita cine stie pe unde cum fac cei care incheie asigurari la Hale. Momentan sunt plecat din tara si nevasta-mea vrea sa faca o polita casco si de aceea vreau pe cineva la care se poate ajunge usor, fara problema locului de parcare de ex.
    Multumesc
    Logan. Dacia Logan

    Comment


    • #3
      v-o pot face eu fara probleme...alegem o zi de comun acord..si pot veni eu la dvs...asta in caz ca alegeti BCR...in rpincipiu pot face si la restu societatilor dar trb sa ne auzim la un tlf mai intai...stima

      Comment


      • #4
        domnu vali ma puteti ajuta cu un cauciuc 90/80/17 pentru un scuter/gen motor imi trebuie urgent , daca auziti - vedeti ceva anunati`ma si pe mine
        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

        Comment


        • #5
          casco

          0722431412 este numarul de telefon al brokerului meu

          Comment


          • #6
            s-a rezolvat. Se poate inchide daca nu mai e de ajutor cuiva

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google