Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cazare la Mare

    Cazare la Eforie Sud , ``Vila Adrian`` P+2Etaje , 24 de camere , parcare in curte , gratar , acces la bucatarie si frigidere , mese , scaune,banci , umbrele , televizoare in sala de mese , magazin in curte...
    Camere duble cu balcon , fara balcon , un grup sanitar pe etaj(la 3-4camere)
    Attached Files
    Last edited by SoNyKeL; 12 July 2008, 08:26.

    sigpic

  • #2
    Eu am fost, recomand tuturor. Ne-am simtit foarte bine. SoNyKeL, o sa mai vin cred ca la inceputul lui august... Ne mai vedem
    GL-22-TOF

    Comment


    • #3
      Sony, nu ne zici si scorurile de la Vila Adrian?

      Comment


      • #4
        Vreau si eu niste preturi la camerele alea (desi au baie comuna)poate ajung si eu in 26 iulie-15 august ,vreo 5/7 zile. E linistita statiunea si e la mijloc poti sa mergi in fiecare zi in alta cu masina.

        Comment


        • #5
          Oau danielliviu nu credeam ca o sa ma recomanzi... te-am cautat marti dar nu erai prin curte si cand am plecat te-am vazut dar deja eram departe...

          Ptr preturi vorbim pe mess... Preturile variaza in functi de perioada in care veniti , cate persoane , cate camere , cate zile cu sau fara copii...
          Oricum preturile sunt ca pentru loganisti...
          Daniel liviu a platit 50de Ron pe camera,2persoane tinand cont ca acum incepe sezonu tarifele vor fi intre 60-80ron per camera... cu cat stati mai mult cu atat pretul e mai mic , mi-se pare normal...

          Va astept pe toti , zona e una foarte linistita aer curat ce sa mai relaxare completa...
          E si magazin langa vila si daca nu am un produs (un anumit tip de bautura , suc , bere sau tigari) vi-le aduc la comanda in 2zile...
          Last edited by SoNyKeL; 17 July 2008, 11:02.

          sigpic

          Comment


          • #6
            De Luni 11.08.2008 se pot face rezervari...
            Danielliviu e inceputul lunii august , te asptept...
            Momentan twetty cu crisneg au aterizat aseara la mine... si am reusit sa-le strecor toata gasca in 2camere... Am grija de iei cu bere ieftina si buna la capitolu femei se descurca singuri...

            sigpic

            Comment


            • #7
              Oferta de cazare...cea mai buna o are sonykel la vila adrian

              Comment


              • #8
                Da super pret acum ptr perioada asta 60de ron camera... Nu accept mai mult de 2-3persoane in camera depinde cu cate locuri e camera...
                tweety inca astept impresii de la tine de bine de rau zi tot ceai pe suflet...

                sigpic

                Comment


                • #9
                  Sonykele nu pot sa spun decat de bine...Mi-a fost foarte ok acolo desi stateam in camera doar cand dormeam (6-7 ore)...
                  Marfa gratarul din curte si mai ales magazinul...Am baut bere ma ieftina decat la mine la scara...

                  Comment


                  • #10
                    Salutare,

                    plec la noapte la mare, voi sta in Constanta si as vrea de la voi cateva informatii: ce plaja imi recomandati si in ce statiune? Caut o plaja linistita , curata, eventual sa pot ajunge cu masina si sa gasesc si loc de parcare. Poate fi chiar in Constanta. Eventual sa-mi dati cateva idei cu locurile ce trebuiesc vizitate.

                    Va multumesc si scuze daca sunt offtopic.
                    Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

                    Comment


                    • #11
                      O plaja cu nisip ?E ok ? Am glumit . Parcare aproape daca te duci cu masina dimineata gasesti in Eforie sud parca . Sau nord ? Nu stiu exact , eu mereu le incurc . Oricum , mergand spre Costinesti primul Eforie care-ti iese in drum .
                      B -X X - DDF x 2

                      :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                      Comment


                      • #12
                        Ala e Nord

                        Comment


                        • #13
                          Acolo berea nu e buna rece si ieftina ca in eforie sud ...
                          nu tweety?

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Am redeschis topicu ca reincepe sezonul. Vila momentant e in renovari mici aranjamente , am revopsit tamplaria , balustrade vopsite...
                            Deci astept intrebari si rezervari. Pana incepe cu adevarat sezonu revin si cu o harta exact din sosea la vila din vila la plaja.

                            Anu trecut au fost cativa loganisti la mine , danielliviu , tweety , crisneg , ciprishor...

                            PS vad ca pozele sunt destul de vechi , acum in curte e mai multa umbra , niste pitici etc...

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Bine ca numai loganisti din tara au fost, astea de la noi crezi ca nu te recomanda? Camere mai mult decat decente, gratarul din curte si terasa... Eu zic ca merita, ca urmare nasii mei au petrecut o saptamana vara trecuta si s-au aratat interesati sa mai vina.
                              Un mare UP pentru un mare... loganist
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google