Ce Ai Cezar Cu Mine? Ranchiuna Pe Care O Manifesti Te Descalifica Ca Moderator

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Ai Cezar Cu Mine? Ranchiuna Pe Care O Manifesti Te Descalifica Ca Moderator

    Am vazut ca nu ai putut sa te abtii sa nu imi aplici repede "o sanctiune"

    Pe threadul cu "Maidanezii, o amenintare?" repede ai gasit off-topicul meu... care era o continuare la mesajul de mai jos... , respectiv cateva schimburi de replici cu Vitriol.




    Originally posted by john Q View Post
    La fel si Ghita porcul,de un an cand ma vede cu haleala in mana il cuprinde o veselie si cand ma gandesc ca mai are doar doua luni si o sa il cuprinda o tristete subita...
    Si lui John Q i-ai dat sanctiune pe off-topic?

    De fapt e clar ca doresti sa ma scoti de pe forum, ceea ce tine de o ambitie a ta personala - si nu are nici o treaba cu calitatea de moderator - de care, din pacate beneficiezi in mod abuziv - prin acceptul tacit de catre administratorii forumului. Pacat de acest forum... e foarte aproape de mizeria de pe XXXDaciaXXXClubXX.roXX

    Sa fi sanatos Cezare si tine-o tot asa! Ca de unde nu e, nici Dumnezeu nu cere!

  • #2
    Bre nea Ioane, nu pot sa zic decat ca e urat din partea matale...s-o dai cu moartea caprei vecinului, referitor la colegu' John Q.
    Si ne mai miram...

    Comment


    • #3
      Exista si viata dupa forum...

      Comment


      • #4
        @ Kojak - n-am nimic cu John Q si nici nu am cerut sa fie sanctionat. M-am referit doar la modul in care Cezar modereaza acest forum - total in afara regulamentului si a bunului simt.

        Comment


        • #5
          Ion_R5 : cred ca am vazut 3 topicuri in doar cateva zile despre relatia deosebita de pe acest forum dintre tine si cezar . Daca aveti ceva de discutat discutati pe PM si rezolvati conflictul. Nu stiu istoricul conflictului vostru deci ma pronunt doar in ideea de a nu mai face atatea topicuri.! Sanatate
          My Ride- Cameleonu agitat http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...=1#post1522462

          Comment


          • #6
            Originally posted by CataFOF View Post
            Exista si viata dupa forum...
            ...sau doar viata de pe forum

            Comment


            • #7
              nu inteleg de ce se spala rufe in public? suntem pe un forum public si e pacat. Ion_R5 puteai sa scrii pe pm si discutai cu el. Asa te faci de bacanie pe forum, si tot tu ti-o iei pe coaja si mai zici ca de ce ti-o iei ;)
              ​​​​​​

              Comment


              • #8
                @ CataFoF De unde pana unde ma bucur de atata atentie din partea ta?
                Am vazut destui pupincuristi care au postat pe diverse threaduri deschise aici la Anunturi administrative cu expimari de genul "da, moderatorii au dreptate - si eu am gresit, si m-au penalizat, dar a fost corect..." Desi consider ca nu esti genul asta CataFoF - tot nu inteleg de ce te bagi asa total aiurea in discutie...

                @ Leo0608 - Aici nu e vorba de "spalat rufele in public". Cezar nu este prima data cand face astfel de sicane - si nu mi-a facut numai mie.

                Am mai scris si inainte: nu sunt un maimutoi cu care Cezar sa fac "genoflexiuni" pe acest forum. Citeste threadurile de aici de la administrative - numai eu am deschis vreo 4-5 threaduri cu abuzurile respective.... si au mai scris si altii... Nu iese fum fara foc. Dar daca toti ne facem ca nu vedem, intr-un an de zile va fi aici exact ca pe XXXDaciaXXXClubX.roXX - o gasca de "smecheri" (nazdravani) care fac mistouri si aplica sanctiuni, iar orice "nou venit" e luat in bascalie. Daca asta va place - va doresc succes cu astfel de moderatori!
                Last edited by ion_R5; 30 October 2013, 22:46. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  Ioane, atata timp cat deschizi cate doujda posturi pe zi cu aceasi nemultumire, si NU lamuresti chestiunea-n cauza pe PM cu respectivu', noi "restu' lumii" avem tot dreptu' sa comentam, nu doar sa citim (de parca am avea si ce...)

                  Comment


                  • #10
                    Pai stau in pat si ma bag si eu, mai scriu una alta.
                    Uite, mai mult imi plac represaliile astea, decat posturile matale interminabile.
                    Last edited by CataFOF; 30 October 2013, 22:49.

                    Comment


                    • #11
                      @ Kojak & Leo Am incercat cu PM-uri cu Cezar cred ca acum 1 an - cand a facut primele "scheme" la adresa mea. Pe forum facea numai treburi pe langa regulament: mistouri nelalocul lor, edita posturile mele si scria el mascari - iar pe PM dadea raspunsuri mieroase de om fara nici cea mai mica urma de caracter de genul "lasa ca o sa fie bine... ai si tu grija...", "la mesajul ala ai avut dreptate, am inteles eu gresit... etc" - dupa care cand l-am reclamat - a venit cu texte "pai am facut asa, ca sa nu-ti aplic regulamentul, ca era mult mai rau pentru tine..." Dupa care a trecut la amenintari.

                      Mai e un user aici FastFurious - pe care l-a banat imediat cand i-a scris ca modereaza total anapoda si abuziv --- si dupa aia ii scria respectivului "lasa ca ne impacam - iesim la o bere, cand ajungi prin bucuresti"... sau invitatie la o "partida de karting". Astea sunt tertipuri de schimbaci din fata de la casa valutara - nu de moderator al unui forum LoganClub

                      In fine, nu eu i-am acordat calitatea de moderator pe forum - probabil ca a corespuns unor criterii --- care or fi alea...
                      Last edited by ion_R5; 30 October 2013, 23:00.

                      Comment


                      • #12
                        Gata, ajunge, pa! Ne vedem la intalnirile saptamanale.
                        Ma gasesti aproape in fiecare vineri!

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google