Ce CD-player Imi Recomandati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    off...cand o sa se invete lumea cu sony asta...
    sony GT28 mergea belea, avea tot ce trebuia...
    s-a stricat, am luat tot sony - CDXGT450U, ca na... sa fiu fidel ca imi placea ala cum se auzea GT28.
    CDXGT450U asta era praf ca si calitate a sunetului dar foarte competent pe parte de setari. ziceai ca am tweetere in loc de midbas. cu tot ce tine de joase in blana si membranele abia se miscau, joasele urcate din EQ, loud on...nimic. lipseau joasele cu desavarsire.
    ...abia-abia am reusit sa il schimb cu un pioneer.

    Comment


    • #32
      da , am uitat sa specific . Daca nu aveam un Subwoofer atunci intradevar bas nu exista aproape de loc. Daca scot suboofer-ul atunci nu stiu cat bas si midbas ar exista dupa cum spune si colegul. Oricum imi convine pentru ca am obiceiul sa ascult la un volum foarte ridicat. si cum nu forteaza boxele din interior sa scoata joase calitatea sunetului ramane mai ridicata la un volum mai ridicat.

      Comment


      • #33
        Salutare, am observat ca sunt baieti care spun aici ca pionner e bun pt logan dar eu am o intrebare cum vati pus voi pionerul pe logan ca eu am dorit sa cumpar recent un cd player pionner si atunci cand am masurat inaltimea lungimea etc.. nu corespundeau cu spatiul care il aveam eu pus in masina (in locul unde este actualul cd player) o explicatie se poate sa primesc si eu daca mai este cineva pe aici...

        Comment


        • #34
          Nu stiu despre ce player Pioneer spui tu dar eu am de 6 luni un Pioneer DEH-1400UB si vine perfect in lacasul playerului.. cei drept parca rama de la el joaca putin pe acolo dar playerul sta fix..
          Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

          Comment


          • #35
            De http://www.altex.ro/radio-cd-auto-pi...-mp3-usb-negru spun..:d dupa marimile care le spune
            Dimensiuni (W x D x H cm) 28 x 22 x 11
            nu se potriveste in acel lacas (vorbesc cu masuratori nu am incercat sa vad daca intra sau nu dar masuratorile care leam facut eu erau micute undeva la 18 15 5.5 daca nu ma insel)

            Comment


            • #36
              Nu o sa ai nici o problema in integrarea lui, este o dimensiune standard...
              Ei banuiesc ca iau in calcul dimensiunile exterioare ale ramei fetei si de acolo acele dimensiuni...

              Comment


              • #37
                aha nu am stiut multumesc de informatii:d

                Comment


                • #38
                  Am patit necazul de a imi sparge masina si a imi fura playerul. Cei de la casco mi.au zis sa caut un player la suma de pana in 450 de lei. Imi puteti da niste sfaturi?
                  Boxe pe fata am originale si pe spate niste infinity de 35w. As vrea sa aiba aux si usb ca la fostul,un sony explod. Astept raspunsuri cat mairapide

                  Vechiul player a fost sony cdx-gt410u
                  Last edited by o8MeLC; 27 February 2013, 17:34. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #39
                    pe bune?
                    wtf???
                    hai frate, inca nu s-au linistit astia cu spartul masinilor? nu mai auzisem de mult de o masina sparta.
                    cauta ceva alpine. vezi poate se poate sa cumperi unul mai scump si sa deconteze ei doar 450 lei.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by o8MeLC View Post
                      Am patit necazul de a imi sparge masina si a imi fura playerul. Cei de la casco mi.au zis sa caut un player la suma de pana in 450 de lei. Imi puteti da niste sfaturi?
                      Boxe pe fata am originale si pe spate niste infinity de 35w. As vrea sa aiba aux si usb ca la fostul,un sony explod. Astept raspunsuri cat mairapide

                      Vechiul player a fost sony cdx-gt410u
                      Eu recomand Kenwood sau Blaupunkt.

                      Comment


                      • #41
                        inca nu s-au terminat astia sa sparga masinile pentru un radio cd. tocmai azi mi s-a intamplat si mie asta prin regie, si fiind eu la sectie dand declaratii, am auzit ca ar fi fost vorba doar aseara de 7 spargeri auto, de la care au sustras radio-cd ul.

                        Comment


                        • #42
                          Disperati..........
                          Ce player aveai? Acum vin pe aici pe forum sa le dam codu...
                          MY CLA

                          Comment


                          • #43
                            clasicul player Blaupunkt cu care vine stock masina.
                            intrebare, daca e careva care stie: prin actele masinii se regasesc cumva informatii despre player? o serie ceva? ca mi-a cerut la politie.

                            Comment


                            • #44
                              Pe spatele playerului sunt etichetele din ce imi amintesc...
                              Sa spargi o masina pentru un player stock?!
                              MY CLA

                              Comment


                              • #45
                                am tot vazut ca se impart tot felul de pareri aici despre sunet si playere.
                                daca imi iau un alt player, sony pioneer jvc sau orice alt model, si cu boxele de pe stock, se va vedea vreo diferenta fata de playerul stock de pe logan?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google