Ce Culoare Sa Imi Vopsesc Masina ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Las-o cum a fost, sau poate un rosu putin mai aprins.

    Dar ce ai patit, imi pare rau!

    Comment


    • #17
      Tot rosie Mihaitzaa!! dar un rosu mai aprins!!
      TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

      Comment


      • #18
        rosu ferrari
        as zice eu

        Comment


        • #19
          Sa imi exprim si eu parerea,foloseste non culori alb sau negru,oricum nebunia mea este sa imi iau un MCV alb...
          sigpic

          Comment


          • #20
            daca tot ai patit necazu bine ca nu e mai rau ai de munca usa schimbata fata pragu tras aripa spate trasa si chituita plafonu tras eu parerea mea ar fi un rosu ferari cu plafonu negru ca tot vroiai tu poate si capota neagra sau mov perlat sau albastru dupa s 2000 loganu de raliu sau mai uita-te pe la alte masini rein cu poze bafta la vopsit
            nu fi trist ca se face masina da e naspa ca ramai fara ea o perioada
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • #21
              Dintre toate nuantele de rosu pe care le-am vazut pe dacie da cel mai bine ROSU TOREADOR.Eu am mcv asa si sunt foarte multumit.Eu asa as face-o in conditiile date.Plus ca daca vrei sa schimbi culoarea implica mult mai multa munca si acte modificate.
              sigpicPasionat de MCV si natura

              Comment


              • #22
                un drum la rar si gata modificarea de culoare , ce atata munca .
                daca tot o vopsesti , trage`i o culoare mai speciale , e doar parerea mea.

                Comment


                • #23
                  verde cameleon.....dar costa!

                  Comment


                  • #24
                    Eu imi vopsesc motocicleta roz fluorescent... bine , probabil eu nu am toate tiglele pe casa ! incearca ceva perlat ...alb cu perla albastra , cum a zis cineva mai sus candy apple ,candy red . cel mai bine mergi la un magazin de vopseluri si ia un catalog... o sa iti dai seama singur ce culoare vrei

                    Comment


                    • #25
                      Rosu este culoarea mea preferata .. momentan ce mi-a placut e candy apple (multumesc lui anonimboy ca mi-a dat ideea) , dar nu e batut in cuie .. azi am dat comanda de arcuri h&r si bara spate ph2 ..
                      Multumesc de idei tuturor .. daca vreti sa mai imi dati idei .. dati-mi de culori rosii .. dar nu rosu toreador .. no way ..
                      Last edited by MihaitzaMCV; 21 January 2011, 13:05.

                      Comment


                      • #26
                        am gasit si eu 2 modele de culori , poate iti plac
                        Attached Files
                        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                        Comment


                        • #27
                          misule un vt sa ii faci lui mihaita bravo pt alegera cu arcurile sunt bune
                          vopsitorie preturi bune

                          Comment


                          • #28
                            2 idei by sli
                            Attached Files
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • #29
                              Culoare inchisa, in nici un caz alb. Ca vezi ce bine se vor cunoaste punctele de rugina in viitor.
                              Ia un albastru de la Peugeot, din ala ce sunt vopsite 607-urile.

                              Comment


                              • #30
                                MIHAITZA, CAND SI CUM AI PATIT ISPRAVA ASTA?
                                Rosu mai inchis si metalizat cu perle prin vopsea incearca.
                                Ne vedem duminica 23 la sala sportulor la 16.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google