Ce detectoare de radar aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bel 795 - 400ron,acum 1 an, fara probleme pina acum. Si eu visez la un rx 65 dar numai dupa ce aduce politia rutiera radare in KU.

    Comment


    • #17
      Bel V940. 0 lei amenzi.
      http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

      Comment


      • #18
        cobra 9330
        "cromul este placerea mea"
        "cui nu-i place , valea"

        Comment


        • #19
          Cobra ESD 9117,da alarme false dar stiu sa-l ''citesc''.L-am luat prin ianuarie la pretul de 370 ron dar s-a mai ieftinit de atunci.M-a scos din kko de vreo 10 ori.Sa nu zic intr-un ceas rau,sunt multumit de el.Un detector de caschete ar fi mai bun
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #20
            eu am cobra esd 7000 si sunt foarte multumit de el in 3 zile m-a scapat de 2 amenzi in oras....a doua oara mi-a dat la inceput o alarma scurta si am crezut ca e falsa ...iar dupa ce am mai innaintat putin a inceput sa faca ca dracu si am si vazut masina politiei ,strategic amplasata pe trotuar.......
            sigpic
            http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
            http://mik-anonym.blogspot.com

            Comment


            • #21
              mi-am luat si eu azi din auchan un cobra xrs 9330
              urmeaza sa vad ce si cum
              Captain of the black pearl

              Comment


              • #22
                Cel mai ieftin Cobra (160lei). Pana acum n-am furat nici-o amenda, dar nici nu merg cu 170km/h... Sunt multumit. Problema e ca dihania detecteaza si antiradarele, antenele DigiTV si alte cele. Important e ca prinde radarele bine si ca nu fur amenzi.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by dan.gutu
                  270 ron statia si 80 ron antena,am luat o antena mai puternica cu timpul sa pun si un amplif. de 100w,este ilegal dar folosit numai la nevoie nu se supara nimeni.Dar in general statia cu o antena mica pt. autoturism 300-350 roni maxim, cu tot cu acumulatori,dar la modelul asta are carkit si nu ai nevoie de acumulatori.
                  Yep!!!!!!! The stations rullesssssssssssss
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • #24
                    Vad ca va inghesuiti sa puneti preturile asa ca intreb direct. Pana in 300 de lei ce detector recomandati. Si pentru cei din Galati si Braila daca i-mi indicati si de unde sa cumpar as fi recunoscator.
                    P.S. Sa vede-ti ce tare o sa fie dacia lu' taica-meu cu detector pe ea ca LCD-ul e la doctor.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by ROAD EMPIRE
                      Yep!!!!!!! The stations rullesssssssssssss
                      road empire da cu statia ce facem in oras???

                      se merita sami iau un cobra pe la 2mil sau astept sa mai strang bani sa mi iau ceva mai scump?

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Sonykel mai strange banii si ea ceva mai bun,de macar 400 ron minim,daca nu vrei sa ai alarme false la fiecare peco.

                        Comment


                        • #27
                          pai am mers pe masina si cu dala de 400 ron si cu dala de 150 ron
                          la capitolu alarme false amandou detectau pecourile si banciile asa ca...
                          care e diferenta intre un detector scump si unu la pret mediu? doar de alarme false???

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            cred ca se rezuma la distanta de detectie a radarelor.

                            Comment


                            • #29
                              Din pacate eu nu pot vota pentru ca am un BLACK SPIDERZZ BZZ200 . Pe care nu il las in masina.
                              BZZ200.jpg
                              Last edited by Adriann; 4 December 2007, 12:53.

                              Comment


                              • #30
                                cat tea costat?
                                vreau si eu sa imi iau un detector de radar cemi recomandati am buget de 200Ron si nici nu mai stau sa creasca bugetu

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google