Ce detectoare de radar aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    CAnnabYS e bun,dar mai bun e Bel RX65,eu o sa mil iau si til recomand si tie,e unul din cele mai bune daca nu cel mai bun si pretul vad ca a mai scazut in ultimu timp.

    Comment


    • #62
      cobra de un an de zile
      m-a scapat de multe amenzi
      sigpic Alexandria

      Comment


      • #63
        Originally posted by andrei View Post
        Avertizarile in Ka sunt de la usi...
        Eu cand trec pe langa benzinarii sau show-room-uri imi da semnal ca de radar,adica K.
        Am Cobra ESD 9117
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #64
          Cobra am si eu. Dă alarme false foarte multe dar asta nu mă deranjează.M-a scăpat de multe nenorociri!

          Comment


          • #65
            Nu am, recomandati-mi si mie unul foarte bun. multumesc
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • #66
              eu zic ca cobra e bun nu ca am eu
              sigpic Alexandria

              Comment


              • #67
                si eu am tot cobra si sunt multumit de el , ma scapat de multe amenzi...
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • #68
                  Ce parere avetzi de whistler sl 500. Poate sa te ajuta in situatzii critice? Am cumparat unul, dar nu l-am testat shi sincer nici nu vreau sa am surprize... adica sa finantzez Ministerul de Interne....

                  Comment


                  • #69
                    Am auzit ca nu in toata europa sunt legale edtectoarele, e adevarat? ca daca nu am voie sa merg cu el pe bord in austria sau germania sau mai stiu eu pe unde pot sa ajung e cam nasol, ca acolo amenda nu e ca aici :|.

                    Am mai intrebat si nu am aflat un raspuns pana acuma. Stiu ca exista detectoare cu dioda separata de aparat, se monteaza undeva pe geam astfel incat sa vada fata spate sau 360 de grade, iar aparatul se poate pune oriunde in alta parte. Stie cineva vreo firma care sa le faca? Pe toti pe care am intrebat au zis ca nu au auzit de astfel de detectoare, dar stiu 2 masini care au si nu stiu de unde si-au luat (masinile sunt ale unei firme asa ca nu stiu cine trebuie intrebat, ca soferii nu cred sa stie).
                    Don't touch! Never ever steal
                    Unless you're in for the kill

                    Comment


                    • #70
                      Da,asa este , nu in toata Europa sunt legale.
                      In a 2-a parte te referi cumva la detectoare de tip modul?Care se monteaza in bara sau cam asa ceva,astea sunt cam scumpe.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • #71
                        in afara aia au detectoare de detectoare de radar , adica si cu ele montate in b ara da ca va detecteaza gardsa riscati amenda

                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Nu stiu foarte exact cum sunt.. eu stiu doua masini care au aparatul pus intre scaune sau depinde unde au loc sa il puna, iar de la el pana la dioda este un fir. Dioda este pusa langa oglinda si nu se vede aproape deloc din exterior. de asta intreb aici ce fel de detectoare sunt, ca eu nu am gasit prin magazine si nici nu stiu pe la ce preturi se invart.
                          Don't touch! Never ever steal
                          Unless you're in for the kill

                          Comment


                          • #73
                            asa vrea si eu sa achizitionez unu , ce imi recomandati ?
                            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                            Comment


                            • #74
                              Am cumparat de la S.C.ARTERO S.R.L Bacau rapid, ieftin si bun COBRA ESD 7000. Sunt multumit de el, da alarme false dar nu ma deranjeaza. Pana acum la 7 prieteni am recomandat accest tip de detector care si-au cumparat si sunt multumiti de rezultate.

                              Comment


                              • #75
                                Al meu wistler 1730 s-a trezit.
                                Dupa ce mai bine de un an nu a mai zis nimik, nu a facut nici un sunet nici macar in fatza usilor de la benzinarie acum a inceput iar.
                                Da alarme false cam la toate usile din oras dar nu circul pe modul city ca sa fiu sigur ca ma avertizeaza cand intalnesc radarele.
                                Pana acum m-a scapat de cateva ori.
                                Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google