Ce Fac Cu Numerele Rosii?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Fac Cu Numerele Rosii?

    Am numere definitive ce fac cu cele rosii ?La gunoi?

  • #2
    In urma cu ceva timp numerele rosi se inapoiau distribuitorului masini.....si primei o mica suma de banii....dar acum nu mai este valabila treaba asta.....eu unu le tin acasa aminire.....poate imi iau vreo caruta si sa fiu legal cu numere.........:Cap:
    JUST ME.....30-rdd......

    Comment


    • #3
      Le pastrezi sau le dai inapoi la dealer si`ti da fabuloasa suma de 20 ron Eu le`am pastrat ca amintire

      Comment


      • #4
        Nu ai de ce sa le mai inapoiezi ca nu ti le mai ia nimeni. Le poti arunca sau le poti pastra "amintire".

        Comment


        • #5
          Da..inainte le predai la dealer...si ei le predau la politie,apoi erau reciclate(adica reinscriptionate)dar s-au plans ca multe sunt indoite,rupte...si nu mai pot fi folosite..asa ca dam 60 ron pt numere rosii pe viata..nu se stie ce vremuri vin...si cu drumurile astea..s-ar putea sa-mi achizitionez un 4*4 cu tractiune animala..

          Comment


          • #6
            Ori le dai inapoi , ori le vinzi la niste tigani care au nevoie la caruta
            Bart: I am through with working. Working is for chumps.
            Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

            Comment


            • #7
              Originally posted by adrianixx View Post
              Da..inainte le predai la dealer...si ei le predau la politie,apoi erau reciclate(adica reinscriptionate)dar s-au plans ca multe sunt indoite,rupte...si nu mai pot fi folosite..asa ca dam 60 ron pt numere rosii pe viata..nu se stie ce vremuri vin...si cu drumurile astea..s-ar putea sa-mi achizitionez un 4*4 cu tractiune animala..
              hmm... 60 ron zici tu adriane?. Eu am dat 90 ron pe numerele rosii. Si leam si aruncat cum le-am pus pe cele definitive
              sigpic

              Comment


              • #8
                Pai..eu cand am fost sa ridic masina am sunat mai intai(din experienta)..si am intrebat cate bilete trebuie sa am la mine...ca stiu eu cum e la noi..si mi-au zis ca trebuie doar 60ron pt numere(asta prin noiembrie 2007...)si mi-au dat chitanta...asa ca am sa merg in bazar sambata cu chitanta si cu numerele..si fac strigare la juma' de pret...poate-poate...

                Comment


                • #9
                  Yo le-am dat la bunici si le-au pus la "masina" cu 2 HP.
                  Cand asteptam sa imi iau numerele noi venise un tip cu un set de numere rosii sa le predea si sa ia omu' banii, dar cica de prin mai 2007 nu se mai practica reciclatul numerelor rosii.

                  Comment


                  • #10
                    Amintire ..................
                    sigpic Alexandria

                    Comment


                    • #11
                      Le pastrezi sau le arunci, ca de "reciclat", doar la IPSO se face asa, si nu le platesti deloc dar trebuie sa le inapoiezi.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google