Ce Jocuri Jucati PC/PSP/Xbox/Wii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    dead space 1, 2, in curand 3; half life 1, 2, sper sa iasa si continuari....
    cel mai za shit joc cu rally - RBR.

    Comment


    • #17
      call of duty 1,COD united offensiv, COD4 Modern Warfare terminate in maxim o luna si pe care ti le recomand pentru petrecerea timpului liber

      Need for Speed Carbon(terminat de 5 ori),Underground 2(terminat de 8 ori), Star Craft I(terminat de vro 3 ori),Star Craft II care inca nu am jucat cine stie ce ca imi cer nus ce cod de original..

      iar acuma am luat Call of Duty Black Ops II pe care nu am apucat sa il joc momentan ce am mai jucat insa Call of Duty World at War
      Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
      Cine este interesat ma poate contacta pe privat
      sigpic

      Comment


      • #18
        Pentru ca e mult praf aici si eu sunt intr-o dilema, va cer o parere. Cei care aveti console sau stiti cu ce se mananca dansele, ma refer la PS si nu xbox....vreau PS4, faza e ca am citit, m-am interesat, in prezent nu sunt multe jocuri pentru el, eu as cam vrea sa joc si GTA5, Fifa 14, Crysis 3, niste Call of Duty, etc, asta inseamna sa aleg PS3 (?) sau sa am rabdare si sa astept jocurile pentru noul model?

        Comment


        • #19
          Eu zic sa te bagi pentru PS4, nu exista termen de comparatie, joc in continuare pe ambele si se vede clar diferenta.

          App, joaca cineva de aici Fifa 11 ? Daca da, da-mi un PM sa te fac un meci.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Ai si PS3 si PS4?

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

            Comment


            • #21
              Am ps3 și joc de 2 ori pe săptămână pe ps4 la sala FIFA 14 de obicei

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
              sigpic

              Comment


              • #22
                Si zici ca se simte diferență? E mai rapid? Are imaginea mai buna (placa video mai buna), sau ce? Oare vor face măcar câteva din jocurile de ps3 si pe ps4?

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                Comment


                • #23
                  Le vor face după părerea mea...
                  Se mișcă mult mai fluent... De ex la FIFA 14 care îl joc des întoarcerea jucătorului este mult mai rapidă, viteza de reacție difera... Se simte într-adevăr o îmbunătățire... O sa vând și eu ps3 sa trec pe ps4 dar deocamdată e cam scump...

                  Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Merci de info!

                    Eu il iau de peste ocean...399$.

                    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                    Comment


                    • #25
                      @PCH mai asteapta putin,sa vezi ce defecte apar, daca apar... si sa mai apara ceva jocuri... De defecte stiu ca primele XBOX 360 dadeau RROD intr-o veselie, la PS3 era YLOD parca... de asta zic ca as mai astepta, desi nu e o regula sa apara defecte

                      In alta ordine de idei mie imi plac portabilele am avut mai demult GBA, ala mi-a mancat o gramada de timp in liceu, dupa el DS, iar acum mai recent PSP... din pacate nu mai am niciuna momentan, recunosc ca mi-ar placea un PS Vita
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • #26
                        Pai prin Mai ma gândesc sa-l procur!

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                        Comment


                        • #27
                          sa iei 2 daca iei la banii aia ...

                          Fifa 14 pe ps4 si One e Next Gen cum sustin parlitii astia de EA mici modificari la miscare cum zice bgy dar jocul tot ala e... pe PC nici in 15 nu vor fi jocuri Next Gen asa ca sa ma anunti cand comanzi PS4
                          Last edited by cos_min_i; 17 March 2014, 16:27.

                          Comment


                          • #28
                            cine joaca Racing Rivals ?
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              Eu, si am level 46.

                              Comment


                              • #30
                                Am incercat si eu sa il instalez azi dar imi da un soi de eroare.Imi spune ca imi trebuie sa mai am 20MB liber,iar eu am 1,5GB memoria telefonului libera,iar pe card 16GB liberi...De la ce sa fie,aveti idee?Multumesc!
                                Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google