Ce Se Intampla In Orasul Tau - Topic De Stiri!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Imi pare rau, acum am aflat si eu dar asta e, cine isi pune capat zilelor a avut o problema de " pisic ". Cine e cu capu pe umeri nu face asa ceva plus ca e un mare pacat sa-ti iei viata, Dumnezeu ti-o da si tu iti bagi joc de ea. Greutati cu totii avem ca suntem bogati ca mai putin sau foarte saraci pai asta ce ar insemna sa ne punem toti streangul de gat la naiba. Numai cand il vad pe BOC la TV deja imi vine sa mi pun streangul de gat dar ma abtin.

    Dumnezeu sa o ierte !
    Last edited by Christnacht; 14 July 2010, 09:42.
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #17
      Hai sa mai cititi una socanta: Mâncare lângă urină la Spitalul de Urgenţă Constanța
      Cei de la Adevarul ne spun ce au gasit inspectorii de la DSPJ la Spital: Probe de urină şi cropocultură lângă mâncare. Restul materialului AICI
      sigpic

      Comment


      • #18
        In Navodari de azi dimineata curge la robinet apa cu miros de alge statute.Nici pe maini nu poti sa te speli.Aveti idee unde trebuie facut scandal?
        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

        Comment


        • #19
          opc , ca tu pe apa aia dai bani , sa vina sa ia probe si sa-i amendeze paia de la raja...

          sigpic

          Comment


          • #20
            Azi noapte a fost un accindet intre Eforii, destul de nasol. Stie cineva ceva?!
            Last edited by andy_x3m; 21 July 2010, 11:24.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Cei de la Universitatea Ovidius au facut un prototip pe platforma unui autoturism Dacia.
              "Studenții de la Ovidius au conceput un hibrid rutier și feroviar care poate ușura transportul în caz de urgență" - spun cei de la Adevarul. Materialul AICI
              sigpic

              Comment


              • #22
                Masina se afla la Revizia de Vagoane Constanta, s-ar putea sa ramana acolo inca nu stim. Unul dintre studentii care sau ocupat de proiect este operator la Regionala C.F.R. Calatori.

                Comment


                • #23
                  Poti urca mai multe poze?
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Acum sunt la munca la Mangalia. Poate ajung diseara pe acolo.

                    Comment


                    • #25
                      sunt 2 expuse si la universitate pe holul care duce spre sala S6 iar una in curtea principala pentru cine vrea sa le vada.
                      Intalniri Logan Club Constanta:
                      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                      Ptr detalii : 0723.955.045

                      Comment


                      • #26
                        da domnu inginer da alea sunt alte ``prototipuri`` asta e nou adica in total vreo 4...

                        sigpic

                        Comment


                        • #27

                          aveti si galerie cu poze...
                          ca fapt divers , accidentul a avut loc la intersectia mamaia cu mircea , si el a fugit cu masina pana in zona scolilor 4-5 , torent computers sau capuccino cafe...
                          cu masina cum se vede in poze

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Salutare,
                            Duminica 03.10 2010 am fost prezent la etapa 14 din CNVC, unde am reusit sa trec in palmares prima urcare pe podium la clasa N2 cu Dacia Logan. Vreau sa multumesc lui Dan si Bogdan de care au facut o asistenta tehnica exemplara, reusind un schimb de avelope cu 5 min inainte de start, la ultima urcare din concurs, care ma ajuat sa urc pe treapta 3 a podiumului. La acesta etapa am avut copilot pe sotia mea, si sper ca la anul sa formam un cuplu si in Campionatul National de Rally. Voi reveni cu poze si prezent la intalnire cu povestiri de la etapa. Cu prietenie Sorin Telehoi
                            LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                            Comment


                            • #29
                              Felicitari Sorine si la cat mai multe urcari pe podium . Sa auzim numai de bine
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • #30
                                Felicitari!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google