Ce Se Mai Intampla Prin Arad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pt boris doar atat:
    tu cum stai cu tupeul ? Ai suficient incat sa vii sambata in arad?
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #32
      Gata ... opriti-va inainte de a se inflama iara toata chestiunea.

      1. majoritatea oraselor si-au deschis thread-uri pentru alte discutii libere. uitati-va si la tm, deci mi se pare normal sa facem separat discutiile pentru a putea fi mai usor de urmarit ce te intereseaza.

      2. sorin mi-a luat-o inainte cu deschiderea acelui thread, dar asta nu e o problema. totusi putea fi putin mai explicit vis a vis de explicatiile pentru care a deschis thread-ul si mai ingaduitor (cel putin la inceput) cu toti ceilalti. De asemenea il rog sa fie mai putin critic. Sunt multi cei care nu te cunosc inca suficient de bine pentru a intelege modul tau de exprimare si de a fi. Dupa ce o sa te cunoasca o sa fie ok. Dar acum ....

      3. norby: nu o mai lua persoal. afirmatiile facute nu se refera strict la tine, ci la toti membrii. intelege ca ne bucuram sa te avem printre noi la fel ca si pe restul membrilor sau loganistilor si nimeni nu face misto de tine sau ii e ciuda pe tine sau iti vrea raul (doamne fereste). aceasta afirmatie e valabila si pentru tavi. ideea e de a avea un forum usor de urmarit, iar posturile trebuie sa fie la "obiectul" dezbatut de thread-ul respectiv.

      4. "regulile" nu le fac eu, sorin, wizard, grasu, tavi, sau oricare altcineva. regulile sunt facute de altii (admin si moderatori) si trebuie respectate de catre noi toti. si mie mi s-au facut anumite observatii de catre membrii mai vechi si le iau ca atare si nu ca un "atac" personal.

      5. consideram "dezbaterea" inchisa ? Am inteles toti despre ce e vorba si ce si unde sa scriem ? Avem momentan pe forum la sectiunea Arad urmatoarele thread-uri:
      a) LoganClub Arad - aici se discuta doar pe tema intalnirilor: unde cum cand cine si desigur impresii DESPRE INTALNIRI
      b) Ce Se Mai Intampla Prin Arad - se discuta despre evenimente (accidente, adunari, deschideri de cluburi sau discoteci, targuri, intr-un cuvant "evenimente")
      c) Nici o zi fara o groapa in Arad - discutii despre drumurile si parcarile noastre
      d) Discutii generale intre membrii LCArad - discutii despre orice vreti voi in limita regulamentului si a bunului simt

      Daca considerati vreun subiect "neacoperit" puteti propune sau deschide un nou thread in conditiile regulamentului acestui forum.
      Cam asta e tot. Acum deschidem discutiile (sau le continuam) acolo unde e cazul. Sper sa nu se supere nimeni.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #33
        Da bubu as veni la arad dar sunt din pacate presat de nr de km pina la revizie cam 100 km pin la 20 de mi si daca as veni as veni fara nre de TM si cu alea de B 060630 provizori sau de HD ce mai am prin dulap
        sigpic

        Comment


        • #34
          UTA nu retrogradeaza anul asta , cu UTA inainte
          :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

          Comment


          • #35
            Clasamentu nu prea o arata
            sigpic

            Comment


            • #36
              Da da, cu UTA inainte, da' unde... ?

              Comment


              • #37
                Dau dreptate la tavi ... unde ? Ca sunt cam dezorientati baietii ("fotbalistii"). nu prea mai stiu unde e inainte si unde inapoi.
                asa-i evol ?

                PS eu sunt suparat pe evol. de cand a inceput returul nu il mai vedem la intalniri.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #38
                  Merge in deplasari evo ?
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Nush, hai sa il intrebam: evol ? Deplasari faci ?
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #40
                      Bubu tu sa fi suparat pe tine ca o cam dai prin tm si pe la noi nu prea.

                      fac deplasari ocazional pe la saceale, Campia Turzii dastea asa amicale
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        @boris: eu zic sa lasam deoparte dusmania dintre uta si poli si sa ne respectam intre noi ...daca vrei ...daca nu ...putem fi si tigani unii cu altii ....si daca`i pana acolo eu am fost in ultimele 2 deplasari de la timisoara ...si anul trecut nu au existat acele batai de strada de care tot se zice la stiri si cu care tot va mandriti voi. Ati aruncat cu pietre si au fost 3-4 cu capuri sau arcade sparte ...dar cam atat ....ca doara nu degeaba era bannerul cu "timisoara crew: tare cu piatra, iute ca sageata !" ....pace !

                        Comment


                        • #42
                          Chiar asa ... hai sa terminam cu uta, poli, sau orice alte cluburi. vorbim aiurea. s-au scris o gramada de posturi pe tema asta si nu mai are rost. cine vrea sa vorbeasca despre fotbal sa o faca pe pm, mesenger sau alte forme/surse.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #43
                            A fost local kombat la arad asta seara ....fu` plina parcarea de la polivalenta ...pe la 22:00 erau masini pana la fornetti pe ambele parti si pana la aratim

                            Comment


                            • #44
                              Si eu am fost , o fost destul de fain, intradevar plina parcarea, in fata la Polivalenta numa Hummere, bentley, jaguar, tot ce ai vrut, da tot mai multe loganuri or fost)
                              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                              Magazin Piese de Schimb.
                              www.facebook.com/ElectroteknikPag

                              Comment


                              • #45
                                LOL ...normal ...doara o fost unul dintre sponsorii galei al cu XXL`urile

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google