Ce Softuri/aparate De Navigatie Folosim?!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    In principiu, daca ceea ce folosesti este updatat, nu mai ai nevoie de nimic. Eu folosesc ultima versiune Igo8 cu harta Romaniei de prin primavara 2010 si NASA Dem (afiseaza terenul 3D in zone muntoase stil Google Earth). N-a dat rateuri pana acum.
    Am folosit si Igo Amigo insa prefer Igo8. Nu ma omor dupa meniuri simple
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #17
      eu am un north cross es 505 cu igo8 instalat chiar azi(full europa)

      Comment


      • #18
        Salut.
        Ma gindeam sa am mai multe si sa vad ce cum si ce fel sunt alte programe.(aici ma refer si la skin-uri)
        Multumesc si numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #19
          Eu folosesc route planer-ul Viamichelin.

          Route calculation, MICHELIN maps, real-time traffic information, hotel booking in the US and Europe


          Introduc punctul de plecare si de sosire si optiuni (prefera autostrazi etc) si tiparesc traseul dat. E foarte detaliat si la zi. Imi zice ce indicatoare sa urmaresc, la ce iesire sa ies din sensul giratoriu etc.

          GPS folosesc doar ocazional, cand obtin unul. Oricum, cand s-a contrazis cu traseul de pe Viamichelin, Viamichelin a avut intotdeauna dreptate.

          Comment


          • #20
            Depinde ce setari au fost facute in soft: tipuri de drumuri incluse, genul de deplasare, etc. Sunt multe variabile dupa care planifica ruta un GPS.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • #21
              Am un Mio Moov 500 , softuri : igo8 , igo amigo , mireo black , miomap

              Comment


              • #22
                Am de curand un HTC pe Android, si caut si eu un soft bun gen IGo8 pentru navigat.
                Am incercat diverse versiuni de iGo8, dar sunt probleme cu rezolutia ecranului.
                Care stiti un link BUN cu asa ceva..??
                passion 1.5 DCi

                Comment


                • #23
                  link-uri catre softuri pirat nu se pot da pe forum.
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • #24
                    Cine are myguide va rog sa ma ajutati cu harta romaniei. Eu am sters-o si acu nu o mai gasesc.Nu mai am la el cd-uri nu mai am nimic.Si nici nu ma pricep la dracoveniile astea.
                    Multumesc.
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • #25
                      pe nokia n70 am garmin mobile cu harta din 2008 actualizata belea sau route 66 dar harta e mai veche
                      sigpic........restul e NoSpeedLimit

                      Comment


                      • #26
                        Multumita lui darksid3 acum folosesc si eu iGO 8 cu cea mai noua versiune de harta a romaniei din martie 2010 pe PDA mio A702.

                        Comment


                        • #27
                          Wayteq X920 BT cu Igo 8.3

                          Comment


                          • #28
                            Am un wayteq x820 bt, pe care am instalat pe rand vreo 14 softuri (igo 8.3, igo amigo, igo primo, magellan, miomap 2008, mio spirit, mireo cardinale, tomtom, sygic drive, ndrive, garmin, polnav, becker, destinator), insa pt Romania i s-a parut cel mai bun igo 8.3, pt ca este mai customizabil. Harta lui Miomap 2008 este mai completa, dar mie personal nuimi place softul asa cum imi place igo. Garmin are harta detaliata, insa se misca greoi. Per total eu recomand Ig8 8.3, insa alegerea este a voastra si nici nu se discuta gusturile.

                            Comment


                            • #29
                              GARMIN nuvi 205 cu harta actualizata pe 2010,merge destul de bine

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Sygic pe N78.
                                Foarte bun.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google