Ce telefoane aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Un k750i si un tel zapp ( nu stiu modelu) e cu clapeta

    Comment


    • #17
      Sun Sony Ericsson k700i am si eu o intrebare ptr cei care au Sony Erisson au cumva probleme cu goisticul , al meu cam are probleme nu prea o mai ia in jos il apuca cate o data (si lam desfacut si lam curatat ) sa mai intamplat cuiva??
      sigpic

      Comment


      • #18
        du-te intr-un service de telefoane. Il desfac aia si se uita mai bine , poate , eventual il si schimba

        Comment


        • #19
          Mai bine intrebai cui nu i s-a intamplat.
          Mai toate joystick-urile de la Sony Ercisson se strica, merg greu, etc.
          Asta e singurul minus la telefoanele astea.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #20
            Mersi mad_voly si vecinului meu andrei
            sigpic

            Comment


            • #21
              stie cineva in timisoara un service de telefoane unde pot sa-mi duc v3 sa-i curete ecranul de praf???

              Comment


              • #22
                @GOLAN91: Deocamdata nu mi-a facut probleme joysticku de la K700.Are praf intrat acolo da merge. Adevarul e ca mai mult folosesc T290u', asta fiind saracu si scapat pe ciment de zeci de ori, aruncat de perete, etc. si merge brici. Nici joystick nu are )
                numar secundele

                Comment


                • #23
                  lg u8550 :
                  http://www.danasoft.com/sig/ovidiucionca.jpg

                  Comment


                  • #24
                    nu mai am k800, l-am dat la un pret bun ... acum am un nokia 6131
                    http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
                    http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

                    Comment


                    • #25
                      Eu am un Samsung E900 din octombrie anul trecut si sunt foarte multumit de el
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        cat te tine bateria daca nu vorbesti la E900,eu am un D600 si ma tine cam 5 zile daca nu vorbesc la el.

                        Comment


                        • #27
                          Nu stiu, ca n-am incercat sa nu vorbesc la el. Cu vorbit ma tine 3 zile. Probabil fara sa vorbesc m-ar tine tot 5
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            asa si pe mine tot cam asa,oricum al tau e putin mai subtirel

                            Comment


                            • #29
                              am achizitionat recent un nokia N70 (nu credeam ca o sa ajung vre-o data sa cumpar aceasta marca....da nah s-a intamplat minunea) si vreau sa stiu daca stiti cumva un site de unde sa downloadez gratuit aplicatii pt N70
                              Last edited by dogy_10; 27 July 2007, 09:07.

                              Comment


                              • #30
                                Acuma am un Sony Ericsson W810i . Super multumit de el, i-am luat si headset bluetooth, cand l-am cumparat era la "Best Deal" la Orange si am primit card de 512 MB la el. L-am mai scapat si eu pe jos dar nu are probleme din cauza asta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google