Ce V-ati Cumpara Dupa Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce V-ati Cumpara Dupa Logan?

    Un subiect intresant, mi se pare, ca acum dupa ce am inceput sa cunoastem cat de cat , loganurile noastre, ce putem face, ce nu sau ce putem ungrada la acestea, sa trecem la urmatorul nivel.
    Ce v-ati cumpara, achizitiona, dori, dupa actualul Logan?
    Exista pe mai multe siteuri de auto dealeri intrebarea ... Ce masina aveti, de cand, cand intentionati sa achizitionati alta si ce anume?
    Incep eu....

    Skoda Octavia 1,8T, 150 CP ( dupa remapare 174 CP)

  • #2
    Eu un MERCEDES-BENZ S65 AMG (versiunea lunga) (12 cilindrii 6500cmc) - limousine - 613 HP - 433kw -218.000 EURO! ;) glumeam... Probabil un Saab 9-3 sau un 9-5 (intre 260 si 280 de cai cu motor de 2.2 respectiv 2.8 litri)
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Mi-am dat seama...Macar ai atins un S65, efectiv, in viata ta?
      Ai condus macar o clasa S , oricare , in viata ta?
      Spun asta ca pentru ca dupa ce ai facut asta, nu mai conteaza ca este AMG sau normala, varianta scurta sau lunga. Pur si simplu nu mai faci diferenta dupa ce o conduci. Clasa S ma refer.

      domnule organizator, va rog, nu mai dati "quote" la ultimul post...
      Last edited by Seba; 26 May 2008, 15:34.

      Comment


      • #4
        Nu am atins, dar as vrea sa ating... Daca ai avut ocazia sa conduci asa ceva te rog impartaseste-mi si mie ce ai simtit... As vrea din tot sufletul sa simt cum se misca ce simti si ce gandesti in acel moment dar SAAB-urile le-am atins pe ambele si am stat in ambele (in reprezentanta la TM) dar din pacate n-am avut ocazia sa le conduc... "tu m-ai intrebat ce mi-as cumpara" asta ar fi unul din baturile mele fie el nou sau vechi!!!
        Last edited by HHO_PRIMO; 25 May 2008, 18:01.

        Comment


        • #5
          Golf V ,motor 1.6 16 v.

          Comment


          • #6
            Passat 2.0 tdi 140 cai sau chiar si 1.9 tdi 105 cai sau golf V gti
            mi`as dori un jeepan da` e mult prea scump si cam greu de intretinut

            Comment


            • #7
              Categoric un SUV, poate chiar de la Dacia, de ce nu, mai intai sa-l vedem.
              Zambeste, maine poate fi mai rau!

              Comment


              • #8
                Pt drumurile noastre suv`urile sunt excelente..Doar ca sunt cam piperate la pret

                Comment


                • #9
                  Pai eu o sa fiu putin mai realist ...Ca de vrut mi-as lua si eu ferari....Am cateva variante
                  1.Mitsubisi 3000GT (274cp) 12000E
                  2.Toyota celica(200 cp) 12000E
                  3. M3 pisicuta(323 cp) 10000E
                  4.Calibra turbo 4x4(200cp) 4000 E (am una dar este motorizarea de 115 cp si sunt foarte multumit de ea...Sunt curios cum merge cea de turbo)

                  Acuma sa vedem la anul pe care raman

                  Comment


                  • #10
                    Un SUV as spune si eu,dar as studia foarte bine oferta!!!
                    Daca ar veni o oferta buna de la DACIA cu siguranta as alege-o!!!

                    Comment


                    • #11
                      Un Audi S8 as vrea.....Bineinteles ca nu imi permit ).Ceva asa mai accesibil,un passat din 2003-2004 tdi sau un scenic 2006-2007 tot diesel.

                      Comment


                      • #12
                        Eu sunt in tratative cu sotia,trebuie sa aleg intre o Toyota Corola,Megan si Mazda 3,sunt mai realist din fire si stiu cat ma duce buzunarul si cred ca in 2-3 luni o sa fiu posesorul unui Megan Sedan benzinar de 1,6 16v.
                        LOGAN--> <--TOYOTA

                        Comment


                        • #13
                          Nu cumva mai e un thread identic ?
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Dan gutu parerea mea este ca mazda este cu mult peste megane...Eu spre ea as opta

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by dorutz View Post
                              Nu cumva mai e un thread identic ?

                              Pe Galati? Te-ai ratacit cumva prin est? Esti in Galati prietene, orasul ala cu faleza.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google