Cea De-a 100 A Intalnire Loganclub Galati, 4 Octombrie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sa vada cineva daca ne putem lipi la VEGA 93 ,ce ... doar e a 100-a intalnire .

    Comment


    • #17
      Originally posted by Nikolas_bnm View Post
      Sa vada cineva daca ne putem lipi la VEGA 93 ,ce ... doar e a 100-a intalnire .
      Trebuie sa faci C.A.R sa mergi acolo

      Comment


      • #18
        uite acum mia trecut prin cap ca putem face o escapada undeva la munte (Lepsa,Soveja) undeva la aer curat inchiriem o vila, o cabana ceva si stam sambata si duminica (cat se poate) si eu zic ca e mai deosebit decat un simplu gratar la urma urmei cat poate sa ajunga o vila pt o noapte daca suntem 20 de pers punem cate 15 - 20 lei si o luam sau poate chiar din cotizatiie cei care au cotizat, cei care nu, platesc cotizatia la zi (mie asa mi se pare corect).
        Si sa ne ajunga mai ieftin ne cuplam pe masini cate doi sa nu rsipim bani pe benzina si altele ce spuneti? (oricum mai bine ca la stejarul cu 250 casuta)

        Comment


        • #19
          toni,tu propui de fapt a 6a regionala! orice deplasare presupune fara nici o berica si eu stiu ce rau e de la pibunni,cand gurita mea nu a baut nimic.
          de soveja sau lepsa zic ca va scadea nr.participantilor drastic.
          sunt multe deplasari in care as fi vrut sa merg,dar fiecare le stie pe ale lui.
          intalnirea centenara trebuie sa apartina tuturor si mai ales sa participe cat mai multi.
          daca ti se pare putin un gratar foarte perlungit si stropit cu bautura, intre noi,atunci eu ma retrag de acum, cu gandul ca se mai duce pe apa sambetei inca un gratar.
          intr-un an am facut1 sau 2 gratare acolo jos.daca erau macar 30,atunci inteleg sa ne fi plictisit de ele.
          nu intelege gresit pozitia mea fata de postul tau,m-am adresat doar tie ca numai tu ai propus o deplasare.
          Last edited by iashca; 16 September 2009, 15:12.
          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
          Andreea Trifu

          Comment


          • #20
            sunt intru totul de acord nea iashca dar a fost doar o propunere si nu am vrut sa deranjez pe nimeni doar vroiam ceva mai deosebit nu doar un simplu gratar si cred ca e mai frumos sa il facem la iarba verde undeva nu in mijlocul orasului.
            In alta ordine de idei eu sunt deacord cu orice s-ar propune nu am zis ca nu mai vin daca se face doar un gratar si tot odata nu vreau sa descurajez prezenta la eveniment chiar imi doresc sa fim cat mai multi poate doar acum la a 100a intalnire

            Comment


            • #21
              Deci 15 lei de caciula, pentru masa aniversara si cu ocazia asta stim si doritorii de participare la eveniment.

              1. iashca
              2. lupulucian
              3. danut honda (alintatule )
              4. nikolas_bnm
              5. birky
              6. tonyx
              7. cata29
              8. gl_mmm - prezent, evident, patent, ceradent, transluparkamanaresgENT
              9. sufleth
              10.cronos_ro
              11.
              GL - 82 - VMD on board

              Comment


              • #22
                Deci 15 lei de caciula, pentru masa aniversara si cu ocazia asta stim si doritorii de participare la eveniment.

                1. iashca
                2. lupulucian
                3. danut honda (alintatule )
                4. nikolas_bnm
                5. birky
                6. tonyx
                7. cata29
                8. gl_mmm - prezent, evident, patent, ceradent, transluparkamanaresgENT
                9. sufleth
                10.cronos_ro
                11.i_m_lucius
                12.

                Comment


                • #23
                  Tinind cont ca intalnirea cu nr 100 este pe 4 octombrie ,cand vremea este capricioasa, eu zic sa ne gandim la o locatie unde sa ne putem adaposti in caz de vreme nefavorabila.Ce spuneti de Priza Dunarii ? E

                  Comment


                  • #24
                    Sper sa nu ma bag aiurea, vreau doar sa va urez o intalnire cel putin la fel de reusita ca a noastra! Si din cate mi-au povestit sony si andy despre voi sunt convins ca asa va fi. Sa aveti vreme buna!
                    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                    Comment


                    • #25
                      Salutare
                      Ma primiti si pe mine ?
                      dacia sandero

                      Comment


                      • #26
                        dupa cum a spus si birky esti bine venit printre noi si te asteptam la intalniri

                        Comment


                        • #27
                          Bah baieti, bah baieti ... voi ati citit titlul acestui topic??? Chiar nu suntem in stare sa organizam si noi ceva, la ceas aniversar? Ca pentru unii dintre noi acest club este o pierdere de vreme, este evident. Dar ceilalti??? N-are nimeni nicio idee? Sau facem fripturi si bem sucuri la stadion? Daca asta-i tot, eu zic pas.
                          Acuma, vin eu cu o super-propunere:
                          - ne gasim la ora 10 la Garboavele, sus la Pibuni
                          - facem gratar/ne imbatam
                          - bem sampanie
                          - facem 50 poze de grup
                          - trantim un macel de fotbal
                          - ne mai imbatam o data
                          - plecam dreaq acasa ca atata ne duce capu'
                          Deci, daca nu organizam ceva cat-de-cat, eu zic pas ... si ma duc la taiat ciocani la soacra-mea!

                          Comment


                          • #28
                            suna tentant ce scrii tu acolo mircea, dar hai sa facem asta sambata.
                            ONLY GOD CAN JUDGE ME
                            http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                            Comment


                            • #29
                              si in completare sa ramanem seara acolo

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by birky View Post
                                suna tentant ce scrii tu acolo mircea, dar hai sa facem asta sambata.
                                Ce suna tentant Iulica? Ciocanii lu soacra-sa lu' Mircea?

                                In alta ordine de idei, Mircea e sufletul activitatii pe aici. Eu merg sau particip oriunde veti decide , fratilor, dar trebuie sa recunoastem ca Mircea a cam pus punctul pe i. Vrem ceva...mai altfel. E prea importanta, ca s-o facem la stadion. S-o initiem de sambata dimineata si s-o ducem la vale, pana seara.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google