Cea De-a 100 A Intalnire Loganclub Galati, 4 Octombrie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Intalnirea cu nr. 100 a LCG la Garboavele, sambata 03.10.2009

    Atunci, daca locul de organizator al acestui eveniment este neocupat (si nu se supara nimeni) am sa dezvolt eu acest subiect in speranta ca sprijinul din partea voastra va fi unul consistent. Liberele initiative au fost si sunt foarte apreciate in LCG, motiv pentru care va invit alaturi de mine in organizarea acestui MARE EVENIMENT, al nostru al LCG. Daca vor aparea si alte propuneri, mai bune decat cea de mai jos, ne repliem instant. Deocamdata o dezvoltam pe asta a mea:
    Deci facem petrecerea la Garboavele, sambata 03.10.2009!
    I. Doritorii de participare la eveniment sunt rugati sa reconfirme prezenta in varianta Garboavele.
    1. iashca
    2. lupulucian - CONFIRMA
    3. danut honda
    4. nikolas_bnm
    5. birky - CONFIRMA
    6. tonyx
    7. cata29 - CONFIRMA
    8. gl_mmm - CONFIRMA
    9. sufleth
    10. cronos_ro
    11. i_m_lucius
    12. ...

    II. Pentru masa aniversara avem nevoie de
    1. sampanie
    2. un banner mic format A3 - "Logan Club Galati 100"
    3.

    III. Programul de desfasurare al evenimentului
    1. orele 10-12 - bem cafeaua, desfacem sampania, ne felicitam unii pe altii, varsam o lacrima de fericire, spunem neshte minciuni, facem poze, ne luam de sefi, facem politica, ii barfim pe cei absenti
    2. orele 12-14 - gratare, sprit, haleala, maneleala
    3. orele 14-14,05 - fotbal LC League, derby: LC Benzy vs. LC Fumy
    4. ...

    Note generale:
    1. valeriuciprian isi imagineaza ca a fost uitat, oare!? Gresit! Chiar daca nu mai posteaza, si nu stim de ce, tot prietenul nostru ramane. Sa nu uitam (multi dintre noi) ca am avut in el MEREU un sfatuitor si un coleg de nota 10+. Asa ca: Valeriu, scoate capu' si intra-n rand! Tu esti ULTIMUL dintre cei 10 participanti la PRIMA intalnire LCG!!! Ceilalti s-au cam indepartat (vezi attach, Intalnirea LCG cu nr. 1). Ghiciti cine va fi nasul petrecerii?
    2. Legat de bani si cheltuieli: fiecare pe barba lui. Doar sampania, un tort (pentru fete si copii) si banner-ul sa fie pe cheltuiala comuna, zic eu.
    3. ...
    Attached Files

    Comment


    • #32
      eu unul sunt total de acord cu ce sa scris mai sus doar o mica corectie

      ''2. Legat de bani si cheltuieli: fiecare pe barba lui. Doar sampania, un tort (pentru fete si copii) si banner-ul sa fie pe cheltuiala comuna, zic eu.
      3. ... '''

      cred ca trebuie sa fim tot pe cheltuiala comuna sa facem cheta si vedem ce si cum facem

      Comment


      • #33
        mircea cel mai bine e sa ne hotaram ce vrem sa cumparam ptr gratar si sa luam la gramada, fiecare pe baraba lui e aiurea (parerea mea )). asa o sa facem gratarul si o sa stam cu totii la masa.
        ONLY GOD CAN JUDGE ME
        http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

        Comment


        • #34
          Si cel care nu are barba ce va face ? (fac un tratament pt a nu-mi mai creste barba & burta )

          Comment


          • #35
            nicule cine nu are barba o face pe barba altuia
            ONLY GOD CAN JUDGE ME
            http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

            Comment


            • #36
              Originally posted by gl_mmm View Post
              Note generale:
              1. valeriuciprian isi imagineaza ca a fost uitat, oare!? Gresit! Chiar daca nu mai posteaza, si nu stim de ce, tot prietenul nostru ramane. Sa nu uitam (multi dintre noi) ca am avut in el MEREU un sfatuitor si un coleg de nota 10+. Asa ca: Valeriu, scoate capu' si intra-n rand! Tu esti ULTIMUL dintre cei 10 participanti la PRIMA intalnire LCG!!!
              Mircea multumesc pentru apreciere...dar se pare ca unii au vrut sa fie altfel si le respect dorinta...
              Va doresc TUTUROR distractie placuta si multe intalniri.
              Succes.
              Last edited by valeriuciprian; 19 September 2009, 21:39.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Eu am o propunere ,ca la aceasta intalnire ''centenara'' imnul oficial al zilei LcGl 04.10.2009. intalnirea cu numarul 100 ,sa fie : Voltaj ;Povestea Oricui . @ Numai voie buna ,distractie si sute de pahare,farfurii si alte obiecte ceramice sparte ...@
                Cine vrea pricepe,si ia o atitudine de om hotarat si ...,asta-s eu

                Comment


                • #38
                  Mai are cineva vreo parere despre programul pe care-l vom desfasura Sambata 03.10.2009.cu ocazia intalnirii cu numarul 100 ? Lista participantilor ,cheta,alea,alea,etc .Acum vine wechendul peste noi,sa urnim putin lucrurile .Gata, s-a terminat cu Bacaul .

                  Comment


                  • #39
                    Deci facem petrecerea la Garboavele, sambata 03.10.2009!
                    I. Doritorii de participare la eveniment sunt rugati sa reconfirme prezenta in varianta Garboavele.
                    1. iashca
                    2. lupulucian - CONFIRMA
                    3. danut honda
                    4. nikolas_bnm
                    5. birky - CONFIRMA
                    6. tonyx
                    7. cata29 - CONFIRMA
                    8. gl_mmm - CONFIRMA
                    9. sufleth
                    10. cronos_ro
                    11. i_m_lucius
                    12. ...

                    imi cer scuze la mine a intervenit ceva si se pare ca nu mai reusesc sa ajung, dar in cazul in care reusesc sa-mi rezolv problemele de vineri vin cu cea mai mare placere

                    Comment


                    • #40
                      daca tot se vrea sa petrecem haideti sa vorbim la priza sa luam casute acolo ca am inteles ca sunt in jur 20-25 ron si ne caram noi de acasa lenjerii si poate obtinem si o sala mica zic eu ca sunt persoane care au relatii pe acolo si e si aproape de oras si stam de sambata din jurul prinzului pina duminica dupa amiaza si asa bea toata lumea si nu cred ca nu pot ajunge

                      Comment


                      • #41
                        La concret Catalin, trebuie sa stim ce avem si cum stam.
                        Asa ca miercurea aceasta, ora 18, in parcare la Popescu, sa avem o intalnire de aliniere pareri, sa zicem asa. Ramane asa?

                        Comment


                        • #42
                          Miercurea asta, in parcare "La Popescu", ora 18,00.
                          Voi fi acolo! Evident ... ce plm?
                          La placinte inainte ...

                          Comment


                          • #43
                            miercuri la ora 18:00 e ok ajung si eu
                            ONLY GOD CAN JUDGE ME
                            http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                            Comment


                            • #44
                              semnez prezent si in dreptul meu pt miercuri la ora 18.00

                              Comment


                              • #45
                                prezent si eu dar va rog sa postati si idei sa avem ce discuta miercuri si ce sa alegem
                                si asteptam mai multi participanti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google