Cel Mai Enervant Joc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    scuzoaiele mele andrei am uitat ca ti-am vazut postul e de la oboseala. ca tot pe la 1 si ceva m-am culcat in ultimele nopti. scuze inca o data si te felicit pe tine primul pentru rabdarea pe care ai avut-o, dovada cea mai buna fiind calculatorul tau care inca este teafar bravo tie si lui bogdan pentru ca l-ati terminat. il astept pe NPoWer sa vad ce zice, dar am impresia ca nu mai posteaza pana nu il termina
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #32
      Originally posted by spanu View Post
      www.haios.ro va recomand un joc cu cuburi..cine reuseste sa il faca sa il trimita la NASA si il angajeaza aia..
      La jocul din poza te referi? Mai am putin si ajung si la nr minim de mutari .


      Later Edit: si inca un print screen.... acum astept angajarea la NASA
      Attached Files
      Last edited by danielliviu; 5 February 2009, 23:56.
      GL-22-TOF

      Comment


      • #33
        Deja devine prea usor . Revin la jocul lui alin, poate il termin... va anunt.
        Attached Files
        GL-22-TOF

        Comment


        • #34
          nu frate...e unu in care tre sa ridici niste cuburi.
          fara

          Comment


          • #35
            mai bine puneai linkul catre joc. nu linkul catre site-ul cu toate jocurile.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #36
              jocu` lu` alin e miezu`....cum am mai zis cu rabdare si tutun poti fi cel mai bun

              Comment


              • #37
                ...si unele comentariile de pe primele 2 pagini sunt criminale...radeam azi dimineata cu lacrimi cand le-am citit

                am ajuns pana in curba a 5a dar deja nu mai am rabdare sa mai merg incet gata pe azi
                Last edited by B 83 RMJ; 6 February 2009, 01:07. Reason: Automerged Doublepost
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #38
                  http://www.fugly.com/media/flashdir/..._Maze_Game.swf asta era jocul de care ziceam ca era sa mor de inima. Succes celor cu inima buna!!! (ms koldun)

                  Comment


                  • #39
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #40
                      suriyanto.net is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, suriyanto.net has it all. We hope you find what you are searching for!



                      Cine termina jocul are 3 euro cadou de la mine

                      Comment


                      • #41
                        al doilea infarct pe ziua de azi
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Loganu View Post
                          http://www.suriyanto.net/special/


                          Cine termina jocul are 3 euro cadou de la mine
                          sunteti nebuni, fratilor. Mai aveti jocuri d-astea, ca vreau sa-i fac o surpriza iubitei mele soacre(acre)

                          Comment


                          • #43
                            infarct sigur sa ai si castile pe urechi cu muzica destul de aproape de maxim moare lumea de inima cu voi. oricum jocul lui alin tine lumea treaza destul de mult
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Mancavas gura si mie care mi-era frig m-au luat caldurile in draci dupa ce am jucat jocul ala,era buna gagica
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                sa ma .ut...eu ca eu..da iam dat puzzleul lu nevastamea...a tipat ca naiba...
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google