Cel mai tare exterior Level 3

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cel mai tare exterior Level 3

    109
    Miker
    19.27%
    21
    Loganul Prostreet
    15.60%
    17
    ggd_87
    7.34%
    8
    Loganul Cameleon
    2.75%
    3
    ct-07-apv
    22.94%
    25
    Norby89
    32.11%
    35

  • #2
    Ma inscriu si eu .. Linkul de la Masina mea e la Semnatura.
    sigpic

    Comment


    • #3
      B-85-MKR

      I'm in :P

      Dar ce premii se dau :P :P
      Last edited by Miker; 4 June 2008, 18:42.

      Comment


      • #4
        La level 3 n-ai cum sa castigi ) sincer nici eu cu HAM-ul nu m-am bagat pe level 3 fiindca baietii la level 3 au modificat si interioru ,motoru cat de cat,etc..Eu am doar Exterior.
        sigpic

        Comment


        • #5
          hai ca ma inscriu si aici. Deci,loganu meu: http://www.loganclub.ro/forum/loganu...ul-t222p6.html
          http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
          : 0722.526.317 0765.488.804

          Comment


          • #6
            Pai ce inseamna fiecare stagiu? Asta ca sa stiu la ce categorie intru. Daca designul exterior complet, interior in mare parte si chip de cel ultimmul nivel sunt pt level 3 ok daca nu inseamna ca intru la 2??????

            Comment


            • #7
              Spoiler fata, spate, praguri, pleoape, unicate realizate in afara de praguri de mine, jante Wolfrace pe 17 cu cauciucuri de 225, faruri, stopuri, xenon, distantiere roti spate 30 mm, arcuri Weitec verzi -30 mm, toba sport borla 2 evacuari, Folie omologata Llumar, aerograf pe suprafata in relief pe capota, unicat in tara. Ce mai trebuie la exterior ca ziceti ca nu e gata? Plus ca am si interior si muzica.
              PS portbagaj fara semne sau deschidere care este pe buton din interior sau telecomanda

              Comment


              • #8
                Level 3
                Miker
                Loganul Prostreet
                ggd_87
                Loganul Cameleon
                ct-07-apv
                Norby89
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #9
                  Pana cand sunt votarile?
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    2 saptamani...
                    ce voteaza aradenii
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      Nu numa
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Cristi,
                        8 voturi aradeni!
                        9 voturi persoane de prin alte parti!(asa ca nu noi am votat mai mult,daca e sa ne luam dupa voturi,nu?)
                        ps:si timisoreni vad ca le place masina lui norby :P
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Pai cum sa nu le placa daca sunt sinceri(!!!).
                          E faina faina, maaaaaaa, nu faina de facut paine, e FAINA, misto, arata beton na.

                          Nu e modif. Agresiv, nu e facuta din topor, culoare deosebita, chiar e ok.

                          PS: si tigru' ala pe capota e inuman de frumos desenat.

                          Comment


                          • #14
                            Parerea mea e ca nu toti enumerati merita Level 3, dar e doar o parere proprie si personala.

                            Miker - unul dintre cele mai OK loganuri. Masina modificata din toate punctele de vedere.
                            Loganul Prostreet - superb, mediatizat, fara cuvinte.
                            ggd_87 - interior belea, exterior ok (cand a aparut masina era unicat, acum au muuulti kitul ala)
                            Loganul Cameleon - printre primele modificari majore la un Logan.
                            ct-07-apv - masina ok, arata ok (votul meu oscila intre PROSTREET si APV, dar merge la APV pentru ca omul ala merita. Totul e home made, totul e muncit de manuta lui)
                            Norby89 - vopsea si atat (parerea mea nu bine bodykit-ul, nici aerograful, nici vopseaua... Dar e DOAR parerea mea)
                            Felicitari tuturor participantilor si fie ca cel mai bun (nu cel cu cei mai multi prieteni care voteza) sa castige.
                            Numai de bine
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Baiatu nu stiu ce o f**i atata.In primul rand si eu am lucrat la masina mea.La fel si maica-mea care a facut aerograful,dar din pacate suntem in Romania,si multi critica si nu cunosc ce inseamna un aerograf. Vopseaua la fel este cumparata de dincolo si e speciala,daca nu stiai e cameleon.De body kit nush ce tot critici ca nu are nimeni asa din tara pe logan, asta ca a avut ggd e alta treaba.Sa fie sanatos.Kitul NU E UNIC!Este kitul Carline.(spoileru fata)
                              Oricum n-are rost sa ma iau cu tine in gura , ca tu ti-ai pus o janta si vorbesti in gura mare de altu.
                              Numai bine.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google