Cele Mai Bune Piese Aftermarket

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ce parere aveti de pivoti si bielete antiruliu de la OPTIMAL? Sunt bune de ceva?

    ce pivot si ce bieleta antiruliu recomandati pentru un logan? TRW, Lemforder, Optimal....
    Last edited by vitriol; 10 March 2014, 22:12.

    Comment


    • #17
      ce parere aveti de piesele de la Master ?

      Comment


      • #18
        Pune-i langa ASAM-Conex, cu putine feedbak-uri pozitive.
        Last edited by mr.K; 12 March 2014, 10:26.

        Comment


        • #19
          Brat inferior Lemforder o marca ok pana acum am 3000 km si este ok

          Comment


          • #20
            Foarte proaste AZ Meister ASAM iar cele mai bune Lemforder. Normal, vorbim de piese originale nu contrafacute,acesta din urma echipeaza majoritatea masinilor nemtesti.Curios e faptul ca pe un BMW seria 5 din 2000 gasesti brate originale stantate cu anul pe ele si nu bat nici acum,iar daca achizitionezi de la noi ptr masini cam dau cu virgula.
            Last edited by hudemas; 31 May 2014, 15:19. Reason: completare

            Comment


            • #21
              De Delphi nu spune nimeni nimic ? am schimbat un capat de bara pe dreapta ( al doilea de cand am masina , pe stanga e cel original cu care a venit masina in 2006 ) si sunt extrem de nemultumit , a inceput sa faca mai urat decat cel pe care l-am schimbat ....

              Comment


              • #22
                Cati km ai parcurs de cand ai pus Delphi?
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by emilemy View Post
                  De Delphi nu spune nimeni nimic ? am schimbat un capat de bara pe dreapta si sunt extrem de nemultumit , a inceput sa faca mai urat decat cel pe care l-am schimbat ....
                  De unde l-ai cumpărat nu ai primit garanţie?

                  Comment


                  • #24
                    Salut.... Ziceati mai devreme de ASAM. O sa radeti ... dar cred ca am prins un lot bun. Au aproape 50000km. Cele care au venit pe masina au cedat la 35000km dreptul, respectiv 40000km stangul. Din lipsa de bani si nevoie de masina am montat ASAM-urile... Pana la urma, indiferent de firma, e si chestie de noroc.

                    Comment


                    • #25
                      Pe evacuare, la pret bunisor-BOSAL.
                      Conex, o gluma buna, nici nu era sudura de jur imprejur completa, bine ca era vopsita toba aia. Nu stiu cum sa fi pus pe masina jegul ala, ca iesea pur si simplu fumul pe unde nu era sudura probabil.

                      Comment


                      • #26
                        [QUOTE=Ampt;1590022]De unde l-ai cumpărat nu ai primit garanţie?[/Q Mi-a fost montat in service , am intrebat daca nu are de origine , raspunsul a fost negativ , dar mi-a spus ca e firma buna si asta si ca lucreaza cu Renault .... imi fac timp si ma duc peste ei , iar daca nu rezolv nimic , m-au pierdut de client si va iesii si putin scandal

                        Comment


                        • #27
                          ETS ! Brate, bieleta directie, bieleta antiruliu.
                          KLAXCAR. pompa de benzina
                          TRW placute de frana
                          Piese aftermarket folosite cu succes in regim de taxi

                          Comment


                          • #28
                            Exista careva sa fi folosit capete de bara Lemforder Made in Turcia? Eu am achizitionat asa ceva, nu le-am pus inca, insa vroiam sa stiu o parere asa, sunt contrafacute sau sunt ok? au holograma aia pe spatele pivotului si pe burduful acela de cauciuc!

                            Comment


                            • #29
                              Daca ai cumparat Lemforder original(indif de fabricatie) vor rezista mult timp fara probleme...

                              Am fix cu lemforder la suspensie si directie....la mine e numai lemforder pe masina, capetele mele de bara au cam 120 000 (lemforder) si nu au joc deloc

                              Daca schimbi capetele de bara fa un efort si schimba si bieletele

                              Vezi ca holograma e fix pix; la mine piesele au stantata bufnita in ele, in metal

                              Comment


                              • #30
                                Tot in metal e stantat si la mine bufnita. Am luat si bielete insa acelea le-am luat de origine renault. Eu am 112k km, acum le schimb prima data piesele acestea. Sper sa ma tine macar jumate din cat au tinut cele de uzina

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google