Are ceva daca spal masina acum?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Siliconul dizolva cauciucul. In consecinta isi micsoreaza dimenisiunile si usa va avea spatiu de miscare intre ea si caroserie.

    Comment


    • #17
      Corect, asa e, cum zice Sp!ke.
      Si am auzit atatea cazuri incat m-am saturat eu de ele.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #18
        eu evit sa spal masina cand e ger mare (dau doar grosul jos de la jumate in jos cu turbojetul)

        Comment


        • #19
          Nu are nimic ca se aiba ingheata apa pe ea si a 2 zi se topeste .

          Comment


          • #20
            dar daca si adoua zi ai de la -5 in jos deschizi portiera cum a deschiso si Becali pe alui ?

            Comment


            • #21
              Da nu zic nu.. e posibil... da am spalat masina de N ori si numa portbagaju o ramas inghetzat de nu mi-l ridica amortizoru da cand am pus mana pe el o mers. Deci nu vad nici o problema in asta.

              In cel mai rau caz pui foc ca la rabe pana se dezgeatza)))))

              Comment


              • #22
                Daca dupa spalare se indeparteaza apa cu aer comprimat si se sterg bine chederele nu este nici o problema,eu am spalat masina si la -15 grade si nu s-a lipit nimic.
                LOGAN--> <--TOYOTA

                Comment


                • #23
                  iarna o duc la spalatorie. dar am vazut si o faza interesanta inainte de craciun...cel putin comica. El, proprietar de skoda octavia, cum sa aibe el masina murdara de sarbatori? da' de ce sa dea el 10 lei la spalatorie odata pe an? o pune pe sotia sa ii care apa calda de la robinet in flacoane- a.k.a. PET-uri (sta la bloc, nu stiu la ce etaj), si spala masina astfel cu o perie. cara femeia la plase cu flacoane pline de apa calda intr-o veselie.

                  Comment


                  • #24
                    da mai stiu si eu pe unu cu skoda superb si o spala la matura cu furtunu in fata casei... doamne daca as avea asa o bijuterie , cum so speli cu matura nici vechea dacie bu o frecam cu matura

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Poi dak vrei sa itzi schimbi loganu cu o skoda Superb tre sa il speli cu matura sa faci economi )))

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by SoNyKeL View Post
                        da mai stiu si eu pe unu cu skoda superb si o spala la matura cu furtunu in fata casei... doamne daca as avea asa o bijuterie , cum so speli cu matura nici vechea dacie bu o frecam cu matura
                        Oamenii astia nu-si merita masinile
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #27
                          asa zic si eu, d-fens.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google