Chat De Dimineata La O Cafea Si Nu Numai...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by aviatorul76 View Post
    Cine este tipa de la avatarul tau?
    este amanta lui Vlad din Timisoara
    lipsa text

    Comment


    • #32
      Este mult prea frig afara sa ies din casa.Brrr

      Te rog sa ma ierti domnule Nicu dar esti prima persoana care m-a facut soarece si carnat.Ma amuzat foarte tare.Numai bine)
      Last edited by laus2006_ro; 1 February 2011, 11:09. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #33
        Numai Dumnezeu poate sa te ierte.Te rog foleseste messengerul sau PM.Astfel se va sterge ce ai postat.Invata si citeste regulamentul logan club.

        Comment


        • #34
          Te-am insultat?Este chat.Putem vorbi orice.Dati singur seama ca tu esti cel care a inceput.Nu am nimic personal cu tine.Te rog sa nu te mai legi de mine.Vreau sa vada si ceilalti problemele noastre.De ce sa fim cuminti pe forum si sa ne batem pe mess sau la telefon?Unul dintre noi tot sper sa primeasca ban si vreau sa fiu eu acela

          Comment


          • #35
            deviza Logan Club - aici toti suntem prieteni!

            Dragi Tovarasi si Pretini, nu va mai certati, suntem toti colegi aici pe forum, soareci si carnati, punem pe gratar la Regionala Brasov
            lipsa text

            Comment


            • #36
              Abia astept intalnirea.Sper sa vad o "mare" de Loganuri

              Comment


              • #37
                intalnirile noastre se fac din prietenie, pentru prietenie si cu prietenie!
                asa ajungem sa ne cunoastem, prin intalniri si strangeri de mana
                lipsa text

                Comment


                • #38
                  Frumoase vorbe graiesti Bleizer.Sa ne intalnim sanatosi

                  Comment


                  • #39
                    http://www.youtube.com/watch?v=xoZ_VgJLHdI.. - Regionala Mioveni
                    http://www.youtube.com/watch?v=g9wuvRwp81U -Regionala Brasov
                    http://www.youtube.com/watch?v=uhXppoOIe0g..- Regionala Sibiu
                    http://www.youtube.com/watch?v=hUU_E2RGj18. - gratarul de 1 Mai

                    uite aici ce inseamna intalniri, colegialitate si prietenii, urmareste filmuletele cu atentie facute de mine
                    daca doriti, lasati un vot si un comentariu.
                    lipsa text

                    Comment


                    • #40
                      La noi sunt cativa de gasca,restul se vede ca sunt facuti-nascuti dupa revolutie.
                      Copilarosi.

                      Comment


                      • #41
                        daca stii sa-i apropii ar fi bine, toti suntem pocaiti la inceput, trebuie doar sa le dai o mana de ajutor si sa fi alaturi de ei, mai ales ca acolo sunteti putini....tineti aproape!
                        lipsa text

                        Comment


                        • #42
                          Multam pentru sfaturi si mi-au placut ce mi-ai trimis de la intalniri,regionale.

                          Haideti colegi ,este gata cafeaua.
                          Last edited by aviatorul76; 2 February 2011, 10:58. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #43
                            Frate Bleizer, cam amara cafeaua mata, Nea Guvernator de Bucuresti !
                            Numai bine din partea mea va doresc si fara certuri...ok
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #44
                              Neatza colegi!Inca o zi insorita la Pucioasa si o ciocolata calda.Sa aveti o zi cat mai buna

                              Comment


                              • #45
                                Aici se serveste doar cafea,cafea pentru barbatii puternici.Neatza tuturor.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google