Cine A Facut Sport Si Ce Sport?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by KELBURTOS View Post
    Suntem cam aceiasi generatie,ai fost cumva la Bacau?Inca caut 'gazdele' paduchilor.
    Salut.
    Nu,am facut la mioveni.
    Am avut citeva concursuri la pitesti(la casa sporturilor)dar fara premii.
    Eram undeva la categoria 37kg-acum sa fac din nou lupte la categoria +100kgsa vezi acum distrugere
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #17
      jujitsu - 5 ani
      Box - 2 ani
      Dans sportiv - 12 ani

      Comment


      • #18
        Desi pare greu de crezut am facut aikido 3 ani.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #19
          Originally posted by Cezar View Post
          jujitsu - 5 ani
          Box - 2 ani
          Dans sportiv - 12 ani
          Bine ca mi-ai zis,de acum promit sa nu te mai supar.

          Comment


          • #20
            Sala (inca ma mai chinui cu asta ) ) de vreo 2 ani si mai nou ma tenteaza un sport de contact dar sunt in cautari inca.

            Comment


            • #21
              ma mir inca ca nu au aparut sportivii de halbere , sticlism , coniac canoe...
              ON , am incercat cand eram tanar fotbal , nu am avut noroc si acuma dau bani sa joc...in loc sa primesc ca joc.

              Comment


              • #22
                Volei -4 ani.Dar m-am lasat ca nu aveam timp.Faceam mai mult de placere nu de altceva.
                Fotbal - 2 ani.Club prea slab,lipsa de seriozitate,profesionalism,punctualitate...M-am lasat ca nu avea rost...
                Pescuit-de pe la 6 ani.Am si participat la concursuri de copii si juniori si am reusit sa fac si cate ceva pe acolo.Am cateva cupe,medalii,diplome.In 2004 am fost campion national.Inca il practic pentru ca este foarte frumos si relaxant.Pacat ca baltile de pe la noi s-au cam stricat.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  La varsta de 14 ani am inceput sa practic culturismul (fiind pasionat de acest sport inca de la 7-8 ani)... la 14 ani am descoperit si ce inseamna artele martiale... la 16 ani m-am inscris la un club de Karate Goju-Ryu unde am practicat acest stil de arte martiale pana cand au inceput sa apara accidentarile mai grave, la genunchi si sold.. inca imi pare rau ca am fost nevoit sa renunt.

                  PS: am jucat fotbal de cand ma stiu - in spatele blocului, in curtea scolii sau pe gazonul artificial din curtea liceului
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Fotbal am facut de la 6 ani pana la 23, am renuntat dar a ramas principalul hobi si acum.
                    Multa lume, putini oameni...

                    Comment


                    • #25
                      Fotbal vreo 10 ani pana mi-am distrus genunchiul.Mai joc de placere cu prieteni din copilarie o data pe saptamana.
                      Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

                      Comment


                      • #26
                        de la 6 la 7 ani ma facut innot, ma plictisisem si am zis sa incerc altceva. M-am apucat de scrima imediat dupa ce m-am lasat de innotsi am facut pana la 11 ani. m-am certat urat cu antrenorul de scrima si bineinteles ca m-am lasat. la 12 ani m-am apucat de baschet si acum la 16 ani tot baschet fac.in ultimii doi ani am castigat 2 medalii(amandoua locul trei pe tara). daca ar fii sa ma las de baschet m-as apuca de kickboxing
                        DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          2 ani de judo...pana am cazut de pe franghie.....
                          dupa cati va ani au urmat problemele cu musculatura si coloana ....au venit si kg in plus
                          ...acum ..de 1 an am reinceput miscare cu sala,bazin si fotbal saptamanal
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • #28
                            eu am facut 3 ani lupte greco-romane
                            sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                            Comment


                            • #29
                              Atletism, in perioada gimnaziului. Mai exact, alergare de viteza pe 50 m. Am ajuns pana la faza nationala unde am ocupat locul 6.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • #30
                                atletism...2 ani
                                fotbal(nu am facut de performanta)
                                Basket-echipa liceului din clasa a10-a de la inceput...acum m-am cam lasat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google