Circulatia Din Braila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai nu fiti rai
    sa va fereasca dumnezeu de astea in trafic de fapt sa ne

    Comment


    • atentie la ciocarlia sau montata semafoare sant momental pe intermitent acolo nu mai stateam la semafor mai trebuia unul la ceuri si era tot virul plin de masini de la intrare an braila si panal la primarie ca dupa e traseul fara semafoare pana la griviti cu calea galati

      Comment


      • @Claudiu_Pys.De ce sa nu fim rai? Ba sa fim ca una de-asta te poate nenoroci.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • azi am trecut de 2x pe langa semaforul de la ciocarlia. prima data l-am vazut in iltimele secunde, iar a doua oara am uitat de el. noroc ca era pe intermitent. iar galbenul ala nu e deloc puternic. este foarte slab, abia il vezi, sau chiar deloc daca nu te uiti pe stalpi. si daca nu ma insel, nici macar nu este semnul de atentionare de semafor. m m m
          sigpic

          Comment


          • Unde-i Ciocarlia?Eu trec prin Braila pentru mers spre Bucuresti si Constanta prin centru.
            sigpic

            Comment


            • exact pe acolo pe unde mergi spre Bucuresti si Constanta. pe vizirului. prima intersectie dupa bariera.
              sper ca vorbim despre aceeasi intersectie Stefane, nu? s-au mai pus si in alta intersectie si eu nu le-am vazut?
              sigpic

              Comment


              • Nu am inteles prea bine...deci de la locul de munca al sefului vostru inainte...sunt doua semafoare unul dupa altul apoi vine sensul giratoriu cu catedrala...unde-i semaforul?
                sigpic

                Comment


                • nu ai inteles bine ca nu m-am exprimat eu bine
                  google, prietenul nostru ciocarlia intersectia dintre str. celulozei si calea calarasilor
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                    nu ai inteles bine ca nu m-am exprimat eu bine
                    nici acum nu ai facut-o
                    Deci....

                    De la locul de Primarie inainte...sunt doua semafoare unul dupa altul apoi vine sensul giratoriu cu catedrala apoi bifurcatia
                    -catre Buzau (intersectia cu linia de tranvai,spitalul,Billa,soseaua de centura)
                    -catre Constanta ( intrare Aker,intrare Kaufland,soseaua de centura).
                    Zi-mi intre care dintre reperele date de mine au montata semafor (nu cunosc toate strazile dupa denumire)...
                    Intreb pentru ca azi plec la Bucuresti pe Autostrada Soarelui si nu vreau sa am vreo surpriza.
                    Hai Bogdane ca poti
                    Mai bine te Buzz-uiam aseara pe mess sa te trezesti
                    Off off mai mai...
                    sigpic

                    Comment


                    • Dupa Lukoil spre Constanta pe Vizirului acolo unde este prima statie de autobuz.
                      La ce sef va referiti?
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • seful orasului ma, care sef credeai? cumva tu?
                        acum banui ca este cam tarziu, dar iti spun. intrarea Aker, aceea este strada celulozei si tot acolo este si ciocarlia.
                        hai ma valeriu, ai trecut pe acolod e nenumarate ori si nu ai vazut niciodata benzinaria Lukoil?
                        sa nu-mi spui ca nici acum nu ai inteles, ti-am facut si o schema si tot nu ai inteles
                        sigpic

                        Comment


                        • Am inteles fix nu...vad eu azi cand trec pe acolo.Sunteti de treaba
                          sigpic

                          Comment


                          • cred ca glumesti...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by valeriuciprian View Post
                              am inteles fix nu...vad eu azi cand trec pe acolo. Sunteti de treaba
                              aici...
                              Attached Files

                              Comment


                              • batem pariu ca tot nu a inteles?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google