Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gusi daca si asta e zapada care azi sa topit toata,cand va fi aia mare iti va da batai mari de cap.Se circula super bine azi am fost aproape prin tot orasul ma refere la stradute si maine voi fi la fel ca am colete poate fac si cate o poza la fiecare strada
    Logan PH2 - 1.6,16v
    Logan PH1 - 1.6 MPi

    Comment


    • @Laur-ZCL- Esti ruda cu primarul Dragu?
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • O fi coleg de partid cu Dragu

        Comment


        • @Laur-ZCL: Nu te supara ca am facut si noi o gluma. Vorba regretatului Dem Radulescu: daca nu radem, traim degeaba. Sau cam asa ceva
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • Gusi - de cate ori m-am suparat eu ca sa ma supar si acum
            Logan PH2 - 1.6,16v
            Logan PH1 - 1.6 MPi

            Comment


            • Laure, daca si tu ti-ai pierde simtul umorului, ar fi nasol. Atata ne-a mai ramas, pana nu ne baga Boc impozit si pe veselie
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • Lumeee ce urit se circula de dimineata au avut la dispozitie o noapte intreaga si nu au " reusit" sa curete soselele ziceai ca merg pe drum de tara cu piatra

                Comment


                • @Kostache- Unde ai vazut tu asa ceva? Totul era ca-n palma! Se circula mai bine ca vara!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • acuma sa dezghetat tot e numai apa pa unde vezi cu ochii mai ales pe sosea :d e bine da nu prea
                    LOGAN 1.4 MPI

                    Comment


                    • @Gusi - da era fix ca in palma dar palma unuia care da la baros toata ziua

                      Comment


                      • @Kostache- Tare! Gaseste o comparatie si pentru asfaltul plin de gauri si gropi care o sa "rasara" dupa ce o sa se topeasca gheata si zapada.
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Stiti ca Gusi e mai carcotas din fire, asa ca doar ma repet: nici nu s-a topit bine zapada si au rasarit gropile pe str.Bucuresti! Unele gropite, dar altele cratere de-a dreptul! Sunt sigur ca si aici de vina a fost criza, ca iarna nu-i ca vara si ca pana la toamna gropile vor fi astupate!
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • Pentru plombat or gasi ei ceva maruntis, cat ar fi criza de mare
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • si oricum au la indemana bratul borcea unde au nisip cit cuprinde si cind va fi uscat pe jos si va batea vintul sa te tii sahara direct

                              Comment


                              • pe bulevard aproape de pompieri in gropile alea cat roata de masina a fus niste nisip cu piatra si asa a ramas
                                Logan PH2 - 1.6,16v
                                Logan PH1 - 1.6 MPi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google