Codul de la Hu!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Codul de la Hu!!

    Stie careva cum pot afla codul hu-ului in caz ca s-a resetat si cum masina a fost adusa, nu are cod, daca ma poate ajuta careva ii raman dator. Masina este Renault Scenic II, casetofonul este aproape identic ca si pe logan. 10x
    Renault Scenic II
    Dacia Logan 1.4 MPI

  • #2
    incearca si tu 0000 sau 1234

    Comment


    • #3
      Codul se gaseste pe factura primita de la dealer (de primul proprietar). Sau daca nu, te duci la un dealer Renault si ti-l dau ei gratis.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        Cum mi-l dau ei gratis? daca dau actele masinii? Nu merge 0000 ca am incercat si nu mai incerc sa nu se blocheze, Am cautat pe toate actele da nu este ca si la logan pe factura ca nu e cumparata de noua.
        Renault Scenic II
        Dacia Logan 1.4 MPI

        Comment


        • #5
          9523 am eu
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            Bine man de codul tau aveau eu nevoie acum
            Renault Scenic II
            Dacia Logan 1.4 MPI

            Comment


            • #7
              m`am gandit ca poate se potriveste
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                Nu cred sa fie chiar asa coincidenta, sincer as vrea, dar tot nu gasesc solutia, chiar acum cand sa-mi pun si eu subwooferul si statia .
                Renault Scenic II
                Dacia Logan 1.4 MPI

                Comment


                • #9
                  Originally posted by bogo4all
                  Stie careva cum pot afla codul hu-ului in caz ca s-a resetat si cum masina a fost adusa, nu are cod, daca ma poate ajuta careva ii raman dator. Masina este Renault Scenic II, casetofonul este aproape identic ca si pe logan. 10x
                  incearca la un baiat care se ocupa cu decodificarea telefoanelor.am un coleg care cu asta se ocupa.si se pricepe fb si la rcs si rcd

                  Comment


                  • #10
                    Am sa incerc si varianta aceasta... Ms, altcineva?
                    Renault Scenic II
                    Dacia Logan 1.4 MPI

                    Comment


                    • #11
                      Daca te duci la dealer o sa se uite la codul VIN si celelate coduri de identificare de pe abtibldul de pe stalp si o sa iti dea codul.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #12
                        Hai ca am avut noroc si din greseala am gasit codul pe o pagina din carticica casetofonului. Macar atat ca muzica inca nu mi-am terminat de montat . Va salut!
                        Renault Scenic II
                        Dacia Logan 1.4 MPI

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google