Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ti-a raspuns pe alt topic..incearca sa nu postezi aceeasi problema de 2 ori
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #17
      Va rog imi puteti spune cam cat costa o cotiera?

      Comment


      • #18
        Originally posted by cry88
        Va rog imi puteti spune cam cat costa o cotiera?
        Cotiera care se potriveste este in jur se 200 lei la dealer...
        sigpic

        Comment


        • #19
          @cry88: Gasesti cotiera la Emilian, e in jur de 220-230 ron.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #20
            Niste informatii utile care nu le gasesti oriunde. Preturile astea ar trebui aratate si la cei care fac comentarii ca piesele de Logan sunt exorbitant de scumpe, e, uite ca realitatea spune altceva. Scuze de offtopic, dar nu m-am putut abtine. Personal, preturile mi se par mai mult decat rezonabile! (in comp. cu alte marci)

            Comment


            • #21
              cam cat credeti ca ma ajunge o reparatie , a itnrat unu in mine cu spatele si mi-a bulit...far dreapta, proiector dreapta si bara de pe fatza

              Comment


              • #22
                Go

                asigurarea lui trebuie sa-ti faca masina ti-e ...sau intrebi informativ ? depinde de unde cumperi bara ..ca aia stok doar bara cica ar fi 1000RON seci paguba e semnificativa zic eu poate ti-a mai atins ceva si pe dedesupt ..
                Last edited by Jonivip; 9 September 2007, 21:54.

                Comment


                • #23
                  Bara - 1000 ron
                  Far - 500 ron
                  Proiector - 150 lei
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #24
                    Go

                    destul de ieftin scapi da vezi sa nu ai ceva si pe dedesupt atins si sa te trezesti dupa ...(acum depinde cat de tare ti-a lovit...o)

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Octavian___28
                      Niste informatii utile care nu le gasesti oriunde. Preturile astea ar trebui aratate si la cei care fac comentarii ca piesele de Logan sunt exorbitant de scumpe, e, uite ca realitatea spune altceva. Scuze de offtopic, dar nu m-am putut abtine. Personal, preturile mi se par mai mult decat rezonabile! (in comp. cu alte marci)

                      Scuza-ma dar cand ai un salariu de 10 milioane si o familie cu copii alaturi nu mi se pare chiar ieftin sa dai pe o bara tot salariul(pret catalog 1000 ron) ......(bine sa presupunem ca mai are nevasta 10 mil pe care ii da pe intretinere ,mancare,copii si alte cheltuieli pt casnice)...asta e calcul facut pt un venit de 20 mil.....dar pai la o familie cu salariu mediu de 2 x 7-8 mil.......

                      Comment


                      • #26
                        Eu compar preturile cu concurenta nu cu Dacia 1310...Si concluzia e clara, sta mult mai bine.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by silverstylle
                          cam cat credeti ca ma ajunge o reparatie , a itnrat unu in mine cu spatele si mi-a bulit...far dreapta, proiector dreapta si bara de pe fatza
                          pai din cate stiu eu in cazul asta nu trebuie sa platesti tu reparatia,sau n-a avut ala asigurare?
                          Mai bine decat sa pui spoiler de Dacia,iei spoiler de la Pilot de tuning,si e mai ieftin
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #28
                            Help please. Un kit ambreaj cat costa???

                            Comment


                            • #29
                              200 de euro fara TVA.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #30
                                Multam fain.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google