Coincidente...de Orice Fel.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Coincidente...de Orice Fel.

    Deschid acest thread pt.Cei care au avut(si au parte) de coincidente de orice fel:auto sau nonauto,fericite sau nefericite,mai mici sau mai mari etc.
    Sa incep eu cu doua coincidente as zice eu amuzante si interconectate intre ele:

    Una la mana
    Deci:neacordare prioritate trecere pietoni,eu pe banda 2,politia pe banda 1(a acordat prioritate eu nu),pietoni pe trecere banda 1,oprit de politie cu girofaruri si alarma acustica,discutat:...Bla bla...Stiti pt. Ce v-am oprit...Eu: da,pentru...Bla bla,el:amenda si permis o luna cu dovada 15 zile...Bla bla,eu:ok asa imi trebuie altatada sa ma invat minte,el:va doresc o zi buna
    Asta f. Pe scurt

    Se intampla pe 6 decembrie 2007(de Sf.Nicolae) ora 7.30.


    Perioada de 15 zile (mers cu dovada) a durat pana in data de 21 decembrie(ziua mea de nastere) si a expirat pe 30 ianuarie(ziua de nastere a mamei si surorii mele).

    Doi la mana:numarul 12...
    Pff cu ce sa incep...La liniuta:
    -tata nascut pe 12 februarie.
    -locuinta bloc B12.
    -apartament 12.
    -data nuntii 12 septemprie.
    -copilul(fetita)nascuta pe 12 ianuarie.(2000)
    -ciudatenie: aliniere cifre data nastere fetita(fara puncte) 12012000.
    -comanda Logan KissFM pe 12.10.2007.
    -...& alte venimente putin importante care observ ca majoritatea au punctul culminant in data de 12.

  • #2
    Fuga la Loto si baga toate combinatile posibile din 12 ca cine stie ce iese si faci cate obere la baieti de pe forum da vezi sa nu ne uiti.
    ex.12,24,36,48,21,9..........Si multe alte posibilitati .

    Comment


    • #3
      Asta e ca si intentionat,puteai sa dai comanda in alta zi comanda Logan KissFM pe 12.10.2007.

      Comment


      • #4
        ...Pai pe 11 am facut rost de bani.Deabia peste ceva timp mi-am dat seama de coincidenta...La fel am patit si cu nunta la vreo luna dupa programare(de fapt gasisem local pe 19 dar cineva a renuntat pe 12)
        ...Acu si cu celelalte poti spune la fel ca bat campii...Pana nu pun documente scanate...Da nici chiar asa.
        @sebi4fc am incercat asa ceva dar chestii de genul ca: hazardul va lucra in favoarea cuiva sau ca niste combinatii de cifre favorabile cuiva vor fi extrase la loto...Asta nu cred poate daia nici nu castig

        Comment


        • #5
          Eu sunt nascut pe 13 februarie.
          Locuiesc la blocul 13.
          In liceu am fost al 13-lea la catalog
          Nu glumesc. Cum viorelu are ce are cu 12 eu am cu 13.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • #6
            Statistic, o coincidenta are sanse de una la un milion ca sa fie o...Coincidenta.Termenul mai corect este sicronicitate
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • #7
              Verisorul lui verisora-mea este nascut in aceasi zi cu maine. 4.11.86'

              Mama este nacuta pe 17.11...Nevasta unui colog de munca este nascuta pe tot pe 17.11

              Comment


              • #8
                ...Sunt sigur ca sunteti mai multi
                ...Si in afara de 12...Mama si soramea sunt nascute pe 20 ianuarie.
                ...Iar in loc sa tin de 12 eu mereu sunt atras de 13(contrar unora...)...Primul id de mess si unicul l-am pus viorelu13,numarul la masina tot 13 si in general la un bilet la loto nu imi lipseste 13...Deci sunt un pic cam pe langa poteca da asta e...

                Comment


                • #9
                  Hmmm.Eu cand am avut examenul la soferi am cazut in comisia 6 pozitia 23.Eu sunt nascut pe 23.06.89 .Asta l-am luat ca pe un semn ca voi lua carnetul,plus ca am dat pe 15 noiembrie,de ziua lu cumnatu ).
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Ieri cand m-am trezit nu curgea apa de nici un fel si culmea ca nici azi, sper ca maine sa nu fie la fel.
                    Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                    Comment


                    • #11
                      ...Apa? La mine se tot tine o coincidenta cu apa calda de vreo 60 de zile...

                      Comment


                      • #12
                        Eu sunt nascut pe 17 octombrie la fel ca Emin3m si cu inca 2 verisori.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by yoz13 View Post
                          Ieri cand m-am trezit nu curgea apa de nici un fel si culmea ca nici azi, sper ca maine sa nu fie la fel.


                          si ceva legat de mine...Pe shoby (ex codu penal) il cheama DRAGAN la fel ca pe mine....Data lui de nastere este 08.10.1980 si a mea la fel...Doar ca 1990
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #14
                            Eu am un vecin si prieten care e cu jumatate de ora mai mare ca mine (8 august) si pe amandoua prietenele noastre le cheama Alexandra!!! Coincidenta oare?
                            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                            Comment


                            • #15
                              Bai oameni buni .. Nu stiu daca e thread-ul potrivit pentru asta...Dar vreodata ati facut un lucru/ati patit ceva si parca s-a mai intamplat o data ( cel putin ) intamplarea respectiva? Eu am patit de multe ori.
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google