Colin McRae Rally 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Colin McRae Rally 04

    joaca cineva acest joc? vreti sa facem un joc pe net? doar daca puteti face voi host ca eu fac dar nu apar pe lista

    putem discuta de asemenea si despre joc. mie unul imi place la nebunie. masina mea preferata Citroen Xsara. singura cu care in championship nu pierd nici o cursa
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    n-am colin 2004, dar am colin 2 cu care jucam mai multi ocazional in retea. te bagi? dami un kit de colin 04 si ma bag... id-ul de mess il gasesti la profil
    dupa ce-mi iau volanul de la sorin, te bagi la un richard burns? ca ala e simulator real, nu arcade ca si colin. apropo, daca nu se poate juca cu tastatura, nu ma bag la colin decat daca te bagi tu la colin2
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #3
      la richard burns nu stiu ce cerinte are. o sa caut sa vad daca imi merge pe calculatorul meu.

      colkin 4 se poate juca din tastatura. eu numa din tastatura joc. la colin 2 nu ma bag pentru ca nu mi-a placut cand l-am instalat anu trecut. insa la colin ma bag, daca faci tu host, ca eu degeaba fac, ca nu apar pe lista.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        da-mi un link de unde sa dau jos moca colin4 un link de rapidshare ar fi exceptional...
        burns nu il poti juca cu tastatura, doar cu volanul. insa video de 128 si pixel shading e suficient, mai vreo 3 giga de hdd si procesr pe la 2G ar ajunge. 512M RAM e suficient. nu mai retin exact cerintele minime, iti zic pe ce mi-a mers mie la inceput.
        apropo de colin2, il aveai ala cu masinile de grupa B? ca wrc-urile nu merita jucate, asta dupa ce daui o tura peugeot 205t16
        apropo, la colin2 mai sunt cativa amatori, lau_swat, mareom, christian86, tm87kiss...unguru bulan
        Last edited by Seba; 24 March 2009, 16:03.
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #5
          nu mai stiu colin 2 cu ce il aveam. o sa incerc sa urc pe un stie colinul si sa iti dau linkul. o sa mai dureze ceva ca eu o sa plec de acasa. ii dau se se incarce pe site si poate se incarca pana ma intorc eu.

          volan nu am...deci richard burns nu il pot juca daca zici ca pe tastatura nu merge
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            pai acum nici eu, volanul e la sorin (virtualman), sa-l testeze fi-sa pe colin2
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #7
              Nici ColinMcRae Dirt nu e rau...sau Grid..........
              sigpic

              Comment


              • #8
                nu...dar cere prea multe. mie imi ajunge 04 si sunt multumit ca imi merge foarte bine la ce am eu pe calc
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  vechi . Incercati DIRT pentru un feeling mai realist
                  1.6 MPi Icy White

                  Comment


                  • #10
                    daca citeai postul precedent observai ca nu mai era nevoie sa te bagi in seama
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #11
                      Mi-am spus parerea despre jocul acela Nu are cerinte prea mari dupa parerea mea (asta daca nu ai laptop sau calculator office fara placa video) DECI Nu ma bagam in seama
                      1.6 MPi Icy White

                      Comment


                      • #12
                        @seba daca mai jucati colin2 ma bag si eu. din pct meu de vedere cel mai tare joc de rally care a fost facut vreodata. si e tocmai din 1900toamna....
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Foarte fain CMR 4... joc si eu, ocazional, ce'i drept. Nu's expert, dar merge.
                          I don't ride low, I fly high...

                          Comment


                          • #14
                            Cine vrea sa jucam online CMR, Richard Burns, DIRT, GRID, GTR 2, Gtr Evolution, Race etc, sa ma contacteze prin PM. Joc orice simulator.

                            Eine Runde Nordschleife mit Walter Röhrl

                            Comment


                            • #15
                              da-mi te rog un link de colin2 care sa mearga cu masinile de grupa b, ca al meu se duse dracului
                              acu ma chinui de cateva zile sa ma obisnuiesc cu colin 2005, dar mi se pare o besina. nici arcada ca si colin2, nici simulator pursange ca richard burns...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google