Comunitara face razii la stadion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Stiti parerea mea tot politia este devina pentru tot ce se intampla....daca s-ar organiza macar odata pe luna un concurs de liniute ...pe aeroport sau io mai stiu unde....se gaseste de gasit...va garantez ca toate intalnirile astea s-ar imputina.....dar atata timp cat suntem tineri si prin asta intelegem noi distractie asta vom face....si cei din tm .resita si orasele pot continua....nu toti au bani sa isi amenajeze piste ca doar nu suntem toti sechelariu....@kAndrrei tu nu te-ai dat niciodata la o liniuta???....ce ar prefera ganorii sa mergem in baruri sa ne imbatam sa spargem sau ce sa facem....atata timp cat nu fac nimanui rau nu stiu de ce vin ei sa se bage in seama....la urma urmei noi ii platim pe ei nu noi pe ei deci sa mai taca din gura....mosii si babele daca nu le convine sa se duca unde le e locu...ii cauta moartea acasa si ei suna la politie...sunt contra tuturor celor care le tin partea gaborilor

    Comment


    • #32
      Ei nu fac curse amenajate la aeroporturi si etc pentru ca tinerii nu cer. Daca mergeti cati sunteti si semnati pe o hartie ca vreti curse legale, o sa se faca, atata timp cat specificati ca motivul pentru care vreti cursa legala este ca sa se diminueze cursele ILEGALE.

      Cat despre babe si mosi ca ii cauta moartea. Pai stai putin, ei s-au nascut batrani si tu ramai tanar ? Ce vina au ei ca exista in societate ? Sau ar trebui sa fie o parte a orasului numai cu batrani unde sa stea ei acolo sa nu va deranjeze pe voi ?
      Pai mergeti nene in Sahara si nu va deranjeaza nimeni acolo ... si nu lua asa ca nu faci nimanui rau. Faptul ca nu faci rau fizic nu inseamna ca nu faci rau psihic. Sorry, dar ti-am zis. Noaptea lumea doarme.

      si imi cer scuze ca tu ai inteles ca noi tinem cu gaborii. Nu, nu, nu tinem cu ei. Tinem cu conceptul de bun simt, in care ai voie sa faci ce vrei tu, atata timp cat actiunile tale nu deranjeaza pe altcineva, in orice forma ar fi.

      Numai bine
      Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
      Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

      Comment


      • #33
        Vreti curse organizate legal? acum e momentul doar e CAMPANIE ELECTORALAAAAAAAAAA
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • #34
          daca incepeti iar cu jigniri, indiferent ca sunt la adresa politiei sau a batranilor sau a celor ce nu-s de acord cu manifestarile repsective, va luati warn si topicul se inchide!
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #35
            Da Egon, intr-adevar acuma e momentul sa ne minta unii si altii ca se va face ceva
            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by dannyel87 View Post
              Stiti parerea mea tot politia este devina pentru tot ce se intampla....daca s-ar organiza macar odata pe luna un concurs de liniute ...pe aeroport sau io mai stiu unde....se gaseste de gasit...va garantez ca toate intalnirile astea s-ar imputina.....dar atata timp cat suntem tineri si prin asta intelegem noi distractie asta vom face....si cei din tm .resita si orasele pot continua....nu toti au bani sa isi amenajeze piste ca doar nu suntem toti sechelariu....@kAndrrei tu nu te-ai dat niciodata la o liniuta???....ce ar prefera ganorii sa mergem in baruri sa ne imbatam sa spargem sau ce sa facem....atata timp cat nu fac nimanui rau nu stiu de ce vin ei sa se bage in seama....la urma urmei noi ii platim pe ei nu noi pe ei deci sa mai taca din gura....mosii si babele daca nu le convine sa se duca unde le e locu...ii cauta moartea acasa si ei suna la politie...sunt contra tuturor celor care le tin partea gaborilor

              Bravooo Bravooo !Uite chiar maine merg la politie la camera 406 sa vorbesc cu omu care organizeaza curse legale!Distractie mare pentru tine cand inchizi un drum ca tu dai liniute, ia spune daca se intampla sa treaca prin itamplare un copile pe acolo si se intampla inevitabilu ? ce o sa zica nenea politistu ? Bravo baiti !Bine ca nu va-ti imbatat Ai avut dreptate cand ai spus ca esti tanar!!Fiindca nu gandesti inca cum trebuie!Dute la politie si spunele ca vrei sa organizezi curse la caransebes pe aeroport ca ai ambulanta si tot ce trebuie masuri de siguranta si etc si nu o sa spuna nu!
              Last edited by Rudy; 15 May 2008, 21:36.
              Bart: I am through with working. Working is for chumps.
              Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

              Comment


              • #37
                cind o sa ajung la virsta mosilor am sa ma sinucid nu am sa mai tin umbra pamintului degeaba cum fac fosilele

                cristi_xp ce ai incercuit tu pe stadion is militieni sau ?
                in a 3a poza vad si o vedeta locala in partea dreapta )
                seba sa inteleg ca esti si tu de partea mosilor ? ti cu ei ?
                Last edited by Cristi_Xp; 15 May 2008, 22:11.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  N-ai inteles nimic si nu esti singurul. democratie inseamna sa faci ce vrei, atat timp cat nu deranjezi pe altii. sau, un alt mare filosof spunea "democratia inseamna sa te supui legilor".
                  dar noi ar trebui sa ne guvernam dupa bunul simt, nu dupa filosofi. faptul ca-mi place cum se invarte un sti negru la stadion nu inseamna ca o sa-l pot suporta in fiecare noapte. ziua e altceva, dar dupa ora 23 chiar nu are rost. atata timp insa cat si cei care se "dau" au actele in ordine, adica nivel de zgomot trecut in taloane si-i controleaza rr-ul si ies ok, asta e, au tot dreptul atata timp cat nu blocheaza caile de acces la stadion; si nu le blocheaza, se invart in zonele de parcare. oricum e chestie de bun simt sa nu faci drifting la om sub fereastra noaptea la 3. cum ar fi sa asculti muzica simfonica de la vecinul numai noaptea la 3?
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #39
                    Mie sincer mi se pare un abuz din partea primariei pentru
                    Potrivit art. 29 din HCL 371/2004, constituie contravenţie şi se sancţionează contravenţional folosirea autovehiculelor cu turarea motoarelor acestora şi efectuarea de manevre prin derapaje, întoarceri bruşte pe loc, accelerări şi frânări bruşte, executate pe domeniul public intravilan al Municipiului Timişoara, efectuate în scop de divertisment fără avizul Comisiei de Ordine Publică respectiv al Comisiei de Circulaţie din cadrul Primăriei Municipiului Timişoara, precum şi turarea motoarelor autovehiculelor, efectuarea de manevre prin derapaje, întoarceri bruşte pe loc, accelerări şi frânări bruşte, executate pe domeniul public intravilan al Municipiului Timişoara, cu scopul verificării tehnice a acestora, în urma efectuării unor reparaţii.
                    dar pentru voturile de la pensionari merge orice...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #40
                      Ai fost la primarie sa te documentezi daca vine seara militieni sa te legitimeze si sa le dai cu legislatia peste nas ?
                      misto !
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Tu n`ai citit prima pagina,unde iti zice ca primaria a dat legea aia ?
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #42
                          Bun diseara vi la stadion ? cu fratele seba si parintele gigi ?
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            De cand da primaria legi???....asta e un abuz.....este imposibil asa ceva.....in ce tara mai iei amenda daca turezi motoru....si la aia cu rabele ce le fac fratilor...andrei poate raspunzi tu la intrebarea asta....cand trece o raba pe la mine pe strada ma trezeste si din cel mai greu somn....la aia sa nu le faca nimic???...sa ne dea noua amenda ca turam motoarele ...cat despre oraganizat credema ca in Resita au fost 2 sau chiar 3 tentative si raspunsul a fost acelasi NU

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by dannyel87 View Post
                              @kAndrrei tu nu te-ai dat niciodata la o liniuta???....
                              la o liniuta organizata<ilegala> nu m-am dat niciodata...asa intre 2 semafoare mai calc pedala.
                              dar care-i legatura intre craciun si primarie?
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • #45
                                Icspe ai vazut aseara ;la cel cu masina de scoala de soferi deci pt viitori elevi ai scolilor de soferi nu mai ambalati motoru seara aiurea : aviz amatorilor => sectia 2 e cu ochiu pe voi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google