Concediul ... aici puteti pune impresii despre concediu sau poze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    ma Dany , neastamparat e aparatu ala al tau
    frumos..foarte frumos....trebuie sa ei CUP-ul pe soselele alea...da sigur iti confiscau aia masina.
    hai distreaza`te acolo si vino`o intreg...ne aspteata o o partida de condus pana la cluj

    Comment


    • #47
      @Cezar, facut tot ce ai descris tu acolo... Avand in vedere ca ma aflu in compania unor prieteni care stau de ceva ani aici, iti dai seama ca m-au plimbat peste tot... In Barceloneta tocmai ce m-am ratacit intr-o seara, asta dupa ce am vizitat fiecare coltisor de gradina zoo... Dupa ce ca ma dureau picioarele de atata mers, am mai si ocolit ditai portul, ca nu am luat harta cu mine

      Bodegile alea chiar au mancare buna si ai ocazia sa vezi cum se prepara. Sunt mici, si toata lumea e prietena cu toata lumea. Vin angajatii si te trag din strada sa le gusti bunatatile.

      As vrea sa merg cu telecabina din port, o sa merg sa dau de mancare la pesti si voi face si nebunia asta.

      @Fof, astia sunt maniaci cu tuning. Mai ales ca ei au masini hatchback, foarte multe in 3 usi... Tinerii nu au nici unul o masina la fel! Deci nu mi-ar fi facut nimeni nimic daca as fi mers cu machineta mea. Numai ca un mic amanunt m-a impiedicat: carnetul, cel care-mi lipseste din buzunar momentan.

      Ne dam cu o Fabia 1.4 de 75CP, e fun de condus. Mai ales ca a trecut prin mainile mele de artist si i-am inlocuit toate luminile de interior. Chiar trebuie sa-i curat corpul clapeta si mi-e rusine, ca astia nu prea fac reparatii pe trotuar. Nici macar lichid de parbriz nu-si completeaza in parcare!


      Abia astept Cluj...
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • #48
        poze luate de pe ODC !!! huooooooo

        Comment


        • #49
          ce-ai ma? te-ai uitat prea mult la gajici si ai beut apa cainelui?

          Dupa ce ca ma risc sa pozez pentru voi...
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • #50
            de la arcuri face asa )

            Nea Dani,
            Distreaza-te ..cat poti...tot ai muncit un an intreg ! mi-ai deschis apetitul la zone dinastea exotice foarte tari pozele si zona!
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #51
              sunt cu tine dani... imi iei si mie ceva de la club de la barcelona ? o esarfa ceva?
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • #52
                Bv dany distreazate ca te asteapta un an greu))....si ceva poze cu masini lor tunarite??mimica ca zici cas multe.........
                sigpic

                Comment


                • #53
                  ia uite harca )))
                  e frumos ca putem vedea si noi pe unde te umbli' Disaiiiin ))

                  sa faci poze si la logance tunate daca e vreun maniac si pe acolo
                  sa imi aduci ceva de-al zonei
                  Toate cele bune!
                  http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                  Comment


                  • #54
                    Logance tunate n-am vazut. Am vazut azi in schimb un frate de-al meu, modificase un Peugeot 206 rosu in asa hal incat semana izbitor cu 206-le de raliu, echipat pentru asfalt.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      cum ti-ai facut tu timp...sa mai si postezi...cand e imbaxista plaja cu femei d-alea
                      lasa forumu si rupele branhiile la spanioloaice ))

                      Comment


                      • #56
                        ia uitati ce am gasit eu la Montjuic

                        Ii salut pe connationalii mei olteni pe aceasta cale.
                        Attached Files
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Frumos la Montjuic acolo...tot pe acolo am gasit si eu un Logan, dar cu numere de Spania.
                          Frumos in Barcelona, de fapt.....demential!!!!Dany.....nu ca nu te-am vrea napoi, dar daca poti.....ramai frate acolo, ca la noi....stii cum este Si daca e o problema, iti aducem noi masina, daca ti-e dor de ea

                          Distreaza-te cat mai poti, ca apoi vii acasa, in capitala asta frumoasa

                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            olteni de arges, mah? vai s-amar, daca te aud aia, te bat de te nenorocesc
                            in alta ordine de idei, ca sa fiu ontopic si sa contrastez cu pozele din concediul lui dizain, eu anul asta am stat acasa si am dormit ca porcu'. si nu cred ca vreti poze...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #59
                              ba vrem...
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                da da da vrem vrem :P
                                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google