Concurs FOTO Cu Premii (editia 2) = Tema : SARBATORI DE IARNA =

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pai asa nu mi se mai pare concurs daca tu singur te votezi trebuie sa lasi pe altii sa te voteze parerea mea sper ca nu am suparat pe nimeni

    Comment


    • #47
      Originally posted by Razvy View Post
      Daca citeai regulamentul vedeai.
      Intrebarea asta a fost ceva de genul "Cati prieteni sa-mi mai chem sa ma voteze, ca oricum nu se voteaza cea mai buna poza"
      mult adevar. timisoara e cu tine!
      dupa parerea mea, foarte putine poze se incadreaza in tema "SARBATORI DE IARNA"
      sigpic

      Comment


      • #48
        frumoase poze fie sa castige ce-a mai buna !!!

        Comment


        • #49
          votul meu a plecat catre Razvy ! Frumoasa poza !

          Comment


          • #50
            multumesc andu
            Bogdan, ai dreptate, dar nu m-au votat doar banatenii mei.
            M-au votat multi altii pe care nici macar nu-i cunosc si nu am avut tangente cu ei, ceea ce denota ca nu am chiar asa multi prieteni

            Comment


            • #51
              Originally posted by alexyno View Post
              Pana pe 26.01.2012 sunt plecat din tara...Nu am net la dispozitie (acum am prins la un prieten pe care l-am intalnit aici).

              Concursul continua cu votul. Rog un moderator sau daca se poate un user sa faca poll-ul si threadul cu votarea. Regulamentul ramane acelasi ca si la concursul trecut.

              Multumesc,

              Conform regulamentului voturile trebuiau sa tina o saptamana (adica 7 zile).
              Adica trebuiau sa se termine aku 2 zile, pe 27 mai exact. dar asta e.

              Comment


              • #52
                Felicitari razvy, frumoasa poza, desi tema era sarbatori de iarna, iar zapada reprezinta iarna in sine nu sarbatorile!
                sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                Comment


                • #53
                  Multumesc mircynho, ideea pozei mele era catedrala nu zapada, a fost o poza cu tenta putin religioasa a saratorilor daca pot spune asa.

                  Comment


                  • #54
                    castigatorii cand se anunta?
                    Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                    Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Desi nu sunt in masura sa fac asta, iti voi face eu lista castigartorilor, bazata pe voturi:

                      Locul 1: Razvy <> Voturi: 30 <> Procent: 26.32%
                      Locul 2: mircynho11 <> Voturi: 23 <> Procent: 20.18%
                      Locul 3: alessandro <> Voturi: 20 <> Procent: 17.54%
                      Locul 4: marius-MSY <> Voturi: 8 <> Procent: 7.02%
                      Locul 5: faraonw <> Voturi: 6 <> Procent: 5.26%
                      Locurile 6:
                      • syka312 <> Voturi: 5 <> Procent: 4.39%
                        nicu_rcn <> Voturi: 5 <> Procent: 4.39%

                      Comment


                      • #56
                        @ razvy din punctul meu de vedere ai avut cea mai buna poza

                        se pare ca sublima trimiterea catre religie a reusit sa atraga publicul

                        felicitari

                        Comment


                        • #57
                          Asa....concursul a luat sfarsit...

                          Acum...

                          Castigatorii sunt cei ce ai fost mentionati de catre Razvy...

                          Locurile 6 si 7 sunt ocupate de nicu si syka312

                          Userii mentionati sunt rugati sa ma contacteze prin PM / tel. / e-mail / messenger (una din variante) ptr acordarea premiilor.

                          Razvy...ptr ca ai castigat concursul, poza ta va fi printata pe canvas (panza), cu rama si agatatoare incluse... Doar ca... imaginea ta nu se preteaza absolut deloc pentru un tablou...asa ca iti dau sansa sa-ti alegi alta imagine pentru a fi printata. Nu conteaza tema sau provenienta...doar sa aiba minim 8 Mpix, calitate buna.

                          Asta este prima si singura data cand accept alta imagine pentru print...

                          Multe imagini nu s-au incadrat in tema..."Sarbatori de iarna". Un grup de persoane, fara ceva specific sarbatorilor de iarna...nu se incadreaza... Un drum inzapezit...la fel...O biserica acoperita de viscol si zapada...la fel... etc. Nu am scos din concurs imaginile cu pricina...din cauza ca...ar fi trebuit sa anulez concursul.

                          Per total...."Sarbatori de iarna" nu reprezinta "Iarna" ci doar o perioada cu activitati specifice.

                          La concursurile viitoare incadrarea in tema va fi mult mai stricta. Voi posta imagini exemplu si lamuriri suplimentare despre tema.
                          Last edited by alexyno; 1 February 2012, 10:36.
                          e-mail: office@stickere.info

                          Comment


                          • #58
                            Premiile noastre mai ajung? Sau concursul a fost o teapa mare?
                            sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                            Comment


                            • #59
                              scuze ca imi permit sa raspund in locul lui Alex;da Mircinho ajung au fost puse saptamana trecuta..a astept si el sa se hotarasca fiecare castigator ce vrea,le'a facut pe toate odata, si le'a pus pe toate odata
                              Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                              Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                @mircinio: Concursul nu a fost o teapa... altfel de ce il mai faceam? Oricum, acest concurs a fost facut din pasiunea mea pentru fotografii... Sincer am fost un pic dezamagit de pozele introduse in concurs...dar premiile sunt premii. Intradevar, asa cum spune faraonw, toate premiile au fost puse la cutia postala vineri seara. Mai mult ca sigur, luni au plecat din cutie spre triaj si destinatiile de rigoare.

                                @faraonw: Ai dreptate si multumesc ptr postare :-)
                                e-mail: office@stickere.info

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google