Concurs FOTO Cu Premii = Tema : NATURA =

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Lacul Limpezis din Comuna Aliman Jud. Constanta. Mult succes tuturor!
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • #32
      Poza din tinutul morilor de apa de la Eftimie Murgu
      Attached Files

      Comment


      • #33
        Intru si eu in concurs: peisaj montan.
        Urez mult succes tuturor participantilor si cel mai bun sa castige.
        Numai bine
        Attached Files
        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

        Comment


        • #34
          Canon 450D, 18-55 EFS-IS, Photosop CS5, 2 filtre gradual grey suprapuse, 40 cadre lipite. In afara de 5% saturatie si ajustarea contrastului & sharpness-ului, nu s-au operat alte modificari

          Locatie: Săcărâmb, mt. Metaliferi, jud. Hunedoara, de pe una din stâncile care veghează peste așezare.
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • #35
            putem participa cu imagini tip panorama?
            ms,

            Comment


            • #36
              si daca avem o poza buna la o rezolutie de sub 6 mpix nu putem participa cu ea?!
              scuze de offtopic dar e pacat sa ratam ocazia de a introduce in concurs poze de calitate doar pentru ca nu au 6 mpix. merci
              My ride

              Comment


              • #37
                @mahay: Se poate participa si cu imagini tip panorama. In acest caz, ca sa dovediti ca sunteti creatorul imaginii se vor putea cere imagininile constituente. In cazul in care este o imagine panoramica, creata cu un telefon sau aparat foto, informatiile sunt inscrise in EXIF.

                @seby NT: Se poate participa si cu poza la calitate buna, sub 6 Mpix, dar, daca imaginea este castigatoarea locului 1, atunci, printul la acea dimensiune nu va avea o rezolutie foarte buna...
                e-mail: office@stickere.info

                Comment


                • #38
                  Si de la mine niste frunze de nufar.
                  Attached Files

                  Comment


                  • #39
                    intru si eu in concurs

                    bafta tuturor
                    Attached Files

                    Comment


                    • #40
                      Panorama mea se intinde pe la 800 mb la dimensiunea ''originala'' in format PSD.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Si de la mine un fluture
                        Attached Files
                        Super Oferte Accesorii Logan

                        Comment


                        • #42
                          Intru si eu in concurs cu o poza facuta de mine cu telefonul mobil...va las pe voi sa apreciati daca poate fi incadrata la tema aleasa
                          eu zic ca merge inscrisa deoarece pe langa faptul ca toata incadrarea se afla in natura se vede si efectele naturii asupra elementelor ce compun poza...daca nu este admisa rog organizatorii sa ma anunte cu un PM pentru a inscrie o alta poza. merci
                          Attached Files
                          My ride

                          Comment


                          • #43
                            prin Apuseni
                            Attached Files

                            Comment


                            • #44
                              Ma bag si eu cu un apus peste un camp populat cu eoliene
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Mai evidentiez inca o data tema...NATURA. Imaginile pot fi orice din Natura...Fenomen, peisaj, animal in natura, flori in cadrul lor natural etc.

                                Tema NU include efectele naturii... coroziune, catastrofe, cladiri distruse de inundatii....etc.

                                Fiecare user are voie sa introduca o singura poza in concurs, aceea fiind singura admisa. La sfarsitul perioadei de postare, voi posta un poll cu fiecare user, la care se va vota. Totodata, nu vor fi introduse in vot, imaginile care nu se incadreaza in tematica concursului.

                                Eu, organizatorul, nu voi participa cu nici o imagine.

                                Pe parcusul postarii pozelor, va rog sa va abtineti de la orice comentariu legat de imaginile postate de ceilalti participanti...
                                Last edited by alexyno; 18 October 2011, 00:36.
                                e-mail: office@stickere.info

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google