Concursuri si Provocari Pt Membrii Logan Club Ploiesti !!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ))) vagabond ca de obicei

    Comment


    • #17
      si uite asa .. usor usor..trece` vremea`... ppp ca stiti toti vorba ceea`..)...eu zic ca mai bine...am trebui sa mai gasim ceva persoane care sa vina..ca de femei..mai greu`..!! nu de alta..nsa` poate se lasa cu vre-un carambol de toata frumusetea!!...asa cat de o parcare laterala`...!!!)...
      SIC CUNNECTANDO REM

      Comment


      • #18
        In ultimele 3-4 intalniri au aparut vreo 5-6 membrii noi .. deci treaba merge ..duminica au fost 2 masini noi .. cele de langa tine ..
        Oricum cred ca deja suntem clubul cu cei mai numerosi membrii din Prahova .. incluzandu-i si pe astia cu Cielo si Fabia si alte alea

        Comment


        • #19
          care este! poate reusesc sa corup si eu ..am pe unii cu niste solenza...alea alea`.." ca sa te citez..vedem`.. o sa am cva mai mult timp de prin august incolo`..ingros si eu randul celor care someaza"! si da`...e lume. probab ca se simte..oarecum? ca e mai cald..afara!! atata timp cat e`...;)
          SIC CUNNECTANDO REM

          Comment


          • #20
            Campionat national Logan Club .. cine vrea sa participe.. http://www.loganclub.ro/forum/campio...suri-f129.html

            Comment


            • #21
              As vrea sa introduc o regula la care nu m-am gandit de prima oara .. ca sa fie mai multi castigatori si sa fie mai multa lume multumita , cine castiga premiul odata la urmatoarea promotie nu poate sa participe .. la concursul asta cu stergatoare mai sunt in cursa sli si bidepa .. pt ca sli a castigat data trecuta as vrea sa dam premiul lui bidepa .. imi cer scuze lui sli .. dar oricum e ceva modic pt membrii fideli si o sa castige si altadata .. pt ca stergatoare bosch o sa mai fac rost .. sper sa nu se supere nimeni ..

              Comment


              • #22
                mi se pare ok ideea

                Comment


                • #23
                  Nu as vrea sa ma bag dar moral nu e corect....ca pana la urma au participat amandoi...nu am nimic nici cu bidepa nicci cu tutache dar regula ar trebuii sa fie pusa in aplicare dupa extragerea asta, sa nu produca efect retroactiv.....eu asa gandesc....

                  Comment


                  • #24
                    Mda .. poate ai dreptate .. o sa discutam la intalnire ..

                    Comment


                    • #25
                      E bine ca s-a ajuns la o intelegere si nu s-a sup nimeni. De abia de acum se stie regula ca cine a castigat un premiu urmatoarea data nu mai poate participa la tombola chiar daca a fost la toate intalnirile.

                      Comment


                      • #26
                        si care mai e oferta curenta?! ceva noutati"? sau sufla vantul schimbarii" dupa asa vacanta indelungata..si cele upgrade uri ici colo`..pe unde trebuie"?) vaz` ca e miscare la greu nu alta!!! toata lumea se inghesuie!!))) deja a ti intrat la hibernare?))
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • #27
                          Inca ma gandesc la ceva serios pt intalnirea de pe 12 septembrie .. sincer as vrea sa fac ceva .. dar vreau sa fie multa lume .. o sa va stresez eu saptamana viitoare cu mesaje si alea alea si poate o sa fim si noi cativa ..

                          Comment


                          • #28
                            sa nu uiti de colegele" alea noi`..care este!!) ar fi ffffffff bine venite"!) vedem.. sper sa pot sa aj`. inca n am reusit sa vb cu primaru`..pt ca tot asa e prin tari straine..in caz ca te mai intereseaza oferta cu terenul ala sa imi zici ..sa stiu ..in caz ca se intoarce de l mai intreb sau ba`.. o zi buna si spor la!
                            SIC CUNNECTANDO REM

                            Comment


                            • #29
                              Sa vb cu verisoarmea .. si vedem ce rezolvam ..

                              Comment


                              • #30
                                nu se mai pune la bataie nici un premiu?:d ca era buna ideea.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google