Conducte Redirectionare Aer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    da le-am vazut si eu... oricum pana na zis petro unde sunt nu le-am zarit ) oricum ferice de cei de la dacia eu le-am dat mail si mi-au zis ca 100% doar cele pe disel au asa ceva... na ca am si eu sac sac...

    sigpic

    Comment


    • #32
      Mai baieti sa va d-zeu sanatate , ca l-ati lamurit pe Sony, tare necajit mai era , nici noaptea nu mai dormea,si nici chef de mancare nu mai avea.
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • #33
        Ba Ce Al Dracu Esti , Da Stii Ca Duminca La Intalnire Cand Le-am Vazut De Ziceati Voi Ce Face Asta Ma Demonteaza Masina Aveam O Fericire Imensa

        sigpic

        Comment


        • #34
          sub scaunele din fata pentru rindul 2 nu am vazut cred ca din fata duc direct in spate - m-am uitat aseara si era cam intuneric am sa ma uit azi ,chiar acum si va zic deseara dupa ora 20 daca sunt sigur sau nu

          Comment


          • #35
            frratilor MCV-isti loganul meu(fabricatie noiembrie 2007) are intradevar cum spunea si andrei aeratoare sub bancheta din spate pentru rindul trei dar si sub scaunele din fata pentru rindul doi, am dat aerul sa circule pe jos si circula beton sincer nu ma asteptam inca o chestie beton care ma face sa fiu mindru de MCV-ul meu(si cele de sub scaunele din fata sunt destul de mari - doua sub scaunul din stinga si doua sub scaunul din dreapta nu am facut poze ca nu ma asteptam sa fie si nu am avut aparatul la mine mine am sa fac) - soNykel daca le ai pe cele de pentru rindul trei trebuie sa le ai si pe cele pentru rindul doi

            Comment


            • #36
              aeratoare

              Originally posted by SoNyKeL View Post
              Ba Ce Al Dracu Esti , Da Stii Ca Duminca La Intalnire Cand Le-am Vazut De Ziceati Voi Ce Face Asta Ma Demonteaza Masina Aveam O Fericire Imensa
              am revenit cu poze de la aeratoare de sub scaunele din fata petru randul doi si de sub bancheta pentru randul trei
              Attached Files
              Last edited by DRIVERMAN; 5 January 2008, 18:04. Reason: nu sau incarcat pozele

              Comment


              • #37
                imi place claritatea pozelor... cu ce camera sunt facute?

                sigpic

                Comment


                • #38
                  uite ca se vad sunt bune daca vrei îti spun si cu ce aparat sunt facute

                  Comment


                  • #39
                    acum se vad... a fost o gluma :P

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      terebuie sa va uittati si in acrtea majini si o sa vedeti poze cu toate aeratoarele!!!

                      Sunt mandru ca am MCV!!!

                      Comment


                      • #41
                        stati asa.. si benzinarele berline nu au asa ceva??? ca eu la mine nu am vazut si chiar ma miram cand am vazut la un prieten cu ford sunt trist

                        Comment


                        • #42
                          cica cele pe disel au , si au si unele benzinare suite in spate si baga capu sub scaune si ele tre pe langa consola centrala

                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by SoNyKeL View Post
                            cica cele pe disel au , si au si unele benzinare suite in spate si baga capu sub scaune si ele tre pe langa consola centrala
                            gata maine cand ma trezesc direct la masina ma duc... adica am dat banii pe ea sa nu aiba... hmm ii dau foc daca nu are!!! ))) glumesc

                            Comment


                            • #44
                              La sedanuri diesel au sigur conducte de aer (am vazut duminica la DCI). Nu stiu la benzinare, dar nu vad motivul pentru care n-ar avea. Poate verifica un benzinar si ne spune si noua!.

                              Comment


                              • #45
                                oricum treaba e confuza inainte sami vina masina am dat mail si am sunat la vocea clientului mai aveau putin si puneau pariu ca masina mea nu are asa ceva pe fata si ca pe spate nu exista decat ptr export si si acolo doar pe disel pe benzinar canci de loc... si uite ca a mea are si fata si spate...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google