Configuratie Dacia Sandero 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Configuratie Dacia Sandero 2014

    Buna ziua !

    Am o Dacia Sandero din 2014 si as dori sa imi instalez un amplificator cu subwoofer pe ea dar nu vreau sa schimb cd playerul original. Am tot cautat pe net ce marca e acel cd player dar nu am gasit nici unde, mentionez ca nu este navigatia de la LG care se poate gasi pe gama Dacia. As dori sa stiu de ce adaptoare am nevoie. Nu vreau sa dezizolez ceva cabluri deoarece nu vreau sa pierd garantia in caz ca se defecteaza cd playerul. As mai dori sa schimb si difuzoarele din usi cu unele mai bune. Daca dau volumul mai sus de 20 incepe sa baraie si nu e prea placut. As dori sa stiu si ce difuzoare s-ar potrivi cu cd playerul.

    Multumesc anticipat !

  • #2
    Daewoo acg 0060. Față 16,5cm, spate 13cm
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #3
      degeaba ii pui alte boxe, playerul e mort, nu ti va da putere in difuzoare
      laureate 1.5l, albastru marin

      Comment


      • #4
        Sa înțeleg ca daca schimbam difuzoarele si păstram playerul original nu se produce o îmbunătățire a sunetului? Adică nu merita schimbarea boxelor fara sa înlocuim si unitatea radio?

        Comment


        • #5
          A zis ca vrea si amplificator.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • #6
            Ok, asta e altceva!

            La mine una din boxe face urat si m-am gândit cu ocazia asta sa le înlocuiesc pe toate.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google