CONSTANTA!!! Intalniri in trafic... CONSTANTA!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • parca si eu te-am vazut... dar cum nu am sticker.. ma gandeam ca nu ai sa ma recunosti :P
    sigpic

    Comment


    • Vazut CT 24 MID pe 30.04 in parcarea The Office, Mamaia, lucra la reconstruirea clubului si CT xx GCM tot Mamaia.
      Bineinteles, l-am vazut si pe Florin, dar n-am apucat sa-l salut, era si destul de aglomerata zona.
      Si am mai vazut ceva membrii, dar daca nu au stickere pe parbriz, mai greu cu recunoscutul in trafic.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • noi de la Ploiesti avem stikere majoritatea ......ne vedem prin Constanta si ne claxonam ;)...poate ne si oprim sa stam la un pahar de vorba

        Comment


        • Fratilor in curand vom avea si noi stikere , macar acum la inceput de sezon. Dar Andrei pe bune ai cartonas rosu de la mine , puteai sa faci si tu un apel sa-ti anunti prezenta prin zona, chiar daca erai pe fuga (sunt sigur). Si daca aveai stiker , probabil te luam eu in vizor !!
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • Am vrut sa intorc in primul giratoriu din Mamaia si sa te prind, dar am zis ca n-are rost, ca nu stiam daca mergeai spre Navodari sau te opreai in Mamaia.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • La's nea Andrei, nu;i bai. Ramane pe data viitoare , ok? Dar poate , iti anunti prezenta prin zona , ce zici?
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • vazut duminca logan PH 2 , o culoare cred ca albastru mineral , gonea in zona REAL.
                am claxonat , dar era pe pistoane

                Comment


                • s-a facut curat...!!!
                  Last edited by SoNyKeL; 25 May 2009, 19:59. Reason: Automerged Doublepost

                  sigpic

                  Comment


                  • L-am vazut in seara asta pe Pigoo pe la ora 23 in spate la casa de cultura

                    Comment


                    • defapt in fiecare seara sunt la casa de cultura de la ora 18 la ora 24 in general. deci .. daca va este dor de mine ma puteti vizita intra orele astea vis a vis de bingo , langa pizzerie .
                      sigpic

                      Comment


                      • Si aseara tot acolo erai.

                        Comment


                        • Am vazut una bucata pufoasa pe la far , dar nu a vrut sa ma salute si el.
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • Se-SAYD am impresia ca il urmaresti pe pigoo )))
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • Originally posted by SE-SAYD View Post
                              Si aseara tot acolo erai.
                              si azi eram ....
                              sigpic

                              Comment


                              • ) da il urmaresc, vreau sa ii stiu fiecare miscare. Am o amica care sta acolo si cand o mai las acasa il vad. Aseara te-am si claxonat cand am iesit din sensul giratoriu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google