Constanteni, Care Mai E Oferta De La Tulcea Pentru Revizie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Am fost sambata trecuta si m-a costat schimbul de ulei plus schimbarea filtrului de aer 186 lei. In rest multumit.Ulei dacia oil

    Comment


    • #47
      ma numesc Eremia Petre si vreau sa va fac o oferta :
      - detin un mic atelier de reparatii auto, sunt la inceput de drum pe piata de reparatii auto, si am preturile cele mai mici posibile.incepand cu 250 ron elementul de vopsit
      - ofer calitate , viteza de executie a lucrarilor si seriozitate maxima
      Doresc o colaborare cu Dumneavoastra daca va intereseaza.

      numar telefon : - 0720.068.518 0768.220.036 Eremia Petre
      Bucuresti sector 3

      Comment


      • #48
        topicul asta nu este in general pt Dobroge? Pt ca dl Eremia Petre vad ca este din B.
        Last edited by ionel89; 13 July 2010, 20:34.
        http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

        Comment


        • #49
          altceva ?.

          altceva ce mai oferi clientilor ? in afara de vopsitorie ...

          Originally posted by service_petre View Post
          ma numesc Eremia Petre si vreau sa va fac o oferta :
          - detin un mic atelier de reparatii auto, sunt la inceput de drum pe piata de reparatii auto, si am preturile cele mai mici posibile.incepand cu 250 ron elementul de vopsit
          - ofer calitate , viteza de executie a lucrarilor si seriozitate maxima
          Doresc o colaborare cu Dumneavoastra daca va intereseaza.

          numar telefon : - 0720.068.518 0768.220.036 Eremia Petre
          Bucuresti sector 3

          Comment


          • #50
            Ieri am fost la Tulcea pentru revizia de 30.000 de km .Au schimbat uleiul D

            Ieri am fost la Tulcea pentru revizia de 30.000 de km. Au schimbat uleiul Dacia Oil Plus , filtele mde ulei , aer, si motorina, plus revizie frine , directie n, usi etc. Pret 460 lei. Servicii de nota 10 plus. Recomand service-ul .
            Last edited by 3RMCV; 31 August 2010, 17:33. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #51
              Revizia de 40.000 km la Logan de 1.4, costa 198 ron. Manopera zero pentru constanteni. Ulei Dacia oil 5w30. Super multumit. 1 ora si 45 min au verificat tot ce e prevazut in cartea service. Am stat cu ochii pe ei sa vad "daca o bat de musca" sau fac treaba. Acolo o sa merg si data viitoare (STAR SERVICE TULCEA).

              Comment


              • #52
                La 60000 dci preference a fost cineva?cam cat costa?

                Comment


                • #53
                  Eu trebuie sa mi fac programarea pt 90 000 . O sa revin cu detalii despre preturi pt cei care ii intereseaza

                  Mai oameni buni cei de la STAR SERVICE azi au avut zi de somn ? )). Am sunat de azi dimineata de mi s a acrit. Am sunat pe la 9 mi-a zis Doamna de acolo sa sun peste o ora ca nu este curent si nu poate sa mi faca legatura cu cei de la receptie. Am sunat dupa o ora nimic, de vreo 11 ori am sunat pana acum nu raspunde nimeni. S-or fi saturat de noi constantenii ).
                  Am sunat pe numerele astea :
                  0240 531 203
                  0240 531 215
                  0746 229 871

                  Daca mai stiti si altele va rog sa le mentionati.
                  Multumesc
                  Last edited by Christnacht; 27 September 2010, 12:55. Reason: Automerged Doublepost
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • #54
                    Am rezolvat in fine. Sunt programat pt maine iar revizia la 90000 costa 550 ron acum nu stiu daca mai beneficiez de reducere, pretul asta o fi cu reducere sau fara habar n am. Sincer mi se pare cam piperat, 550 ron + benzina 100 ron cam asa si asa dar in fine daca am intrat in hora joc acum.
                    Avand in vedere ca imi schimba si bujiile acum o fi ok pretu. Astept si eu pareri
                    Last edited by Christnacht; 28 September 2010, 10:44.
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • #55
                      @Christnacht eu am gasit oferta si mai jmekera. Mobil1 0w40+filtru ulei mann+filtru aer mann+curatat mpp 250ron manopera inclusa :P

                      on-topic: stie cineva cat costa schimbare distributie 1.6 mpi cu ac?
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        am facut rev de 60k la tulcea(1.5):
                        -ulei,filtre,distribuitie,curea alternator,antigel si lichid de frana nou,montat filtru habitaclu,desprafuire garnituri spate=1287 RON .
                        Ca de obicei pt CT manopera 0

                        Comment


                        • #57
                          cel mai bun atelier este cel care face oferte la preturi mici nu prea piperate
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • #58
                            zi zau??? nici din constanta nici din tulcea nu esti... ai simtit nevoia sa filosofezi alaturi de noi?

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              salut baieti
                              vreau sa schimb ambreiajul bolidului, 1.4 83hp preferance
                              aveti idee care este pretul pt kit-ul de ambreiaj la reprezentanta tulcea?
                              si daca manopera este gratuita .
                              merci mult
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Manopera sigur este gratuita.
                                Pentru a afla un pret sau sa te programezi suna la numarul asta: 0240.531.215 sau 0746.229.871
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google