Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Baieti tot aud de preturi super la accesorii de logan ,dar unde in Pitesti ca ma apuc de strans bani si la cat imi consuma masinuta ma incumet sa dau o fuga pana la pitesti si imi iau cam de toate si mai raman si cu ceva banuti de un plin de motorina pentru excursii.

    Comment


    • #32
      nuj cum se numeste strada dar a fost un preten de-al meu si a zis ca pe starda aia sunt multe magazine cu accesorii pt masini in special golane ;) dar o sa ma informez si iti zic fix unde e ;)
      sigpic

      Comment


      • #33
        Strada se numeste Dumbravita...este o strada cu sens unic ...de explicat nu ma pricep chestia este ca am intrat in Pitesti dinspre autostrada si la un moment dat am intrat pe o strada cu sens unic cu vreo 4 benzi.Am mers pe ea pana sa terminat circulatia pe un singur sens si m-am intors.La intoarcere spre autostrada tot pe o strada cu sens unic am venit si acolo sunt magazinele...este o strada doar cu 2 benzi si este cam aglomerat ...pe stanga si pe dreapta sunt numai magazine cu accesorii si piese scoase afara.Poate mai primesti si alte informatii sau puncte de reper...Multa bafta.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Si acolo spuneti ca gasesc piese si accesorii pentru logan ca cele mentionate aici si in alte posturi,adica la 50% fata de pretul din reprezentanta?
          Dati-mi o adresa ca poate fac rost de un gps...

          Comment


          • #35
            eee...nu o lua si tu chiar asa...cand m-am referit la piese ieftine m-am referit la piesele care se produc la Pitesti...cele din import au aceleasi preturi.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Salut la toata lumea.
              Legat de cotiera, chiar este utila sau cum se spune ''un moft''
              Intreb si eu pe la voi daca folositi de mai mult timp...este utila cu adevarat? iti poti odihni mana dreapta pe ea in timpul drumurilor lungi? Sau ati montat cotiera ca '' da bine'' As fi si eu interesat sa imi montez o cotiera ( nu stiu daca se merita direct de la dealer , masina e un prestige si am vazut ca pretul era cam 260 lei, hmm scump sau nu...ramane sa ma hotarasc pana pe 20 noiembrie cand vine masina )
              Asadar se merita sa dau banii astia, e utila cu adevarat? sau pot gasi una sa se potriveasca si sa nu scartaie sau sa faca alte zgomote mai ieftina decat la dealer ( exclus din targ )

              Comment


              • #37
                Cotierele mai ieftine sunt foarte proaste, unele scartaie si se misca stanga-dreapta datorita faptului ca n-au intaritura metalica, e doar cotiera propriu-zisa.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #38
                  De unde stiu daca o cotiera "merge" pe logan?

                  Comment


                  • #39
                    cute

                    Originally posted by mihai.gigi
                    De unde stiu daca o cotiera "merge" pe logan?
                    ii pui roti si vezi daca merge sau nu
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Pana sa mi-o cumpar pe cea de la dealer am mai incercat si alte tipuri de cotiere si erau prea late ...nu incapeau intre scaune iar prinderea in partea de jos este cam limitata intre chestiile unde intra centurile de siguranta si protectia franei de mana.
                      Cotiera este cam singurul lucru bun pe care il gasesti la dealer...
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Deci tot de la dealeri...

                        Comment


                        • #42
                          Am vazut in piata in mehala(timisoara) cotiera originala(cel putin asa spunea vanzatoru)cu 75 de ron.
                          Chiar o fi sau e copie ceva dupa original?

                          Comment


                          • #43
                            am gasit azi la un magazin de piese auto din iasi ...cotiera asta...avea pretul de 105 ron......ce parere aveti ???,...mie mi-a placut modelul...scria ca e pt logan.....ceva pareri??..as vrea sa o iau......
                            Attached Files
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • #44
                              Daca nu ai geamuri electrice pe spate ( si nu ai,nu?),si se "incaleca" la fix pe consola de la frana de mana merge.Daca ai gasit-o la un magazin de ce nu o ceri sa faci o proba?
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by valeriuciprian
                                Daca nu ai geamuri electrice pe spate ( si nu ai,nu?),si se "incaleca" la fix pe consola de la frana de mana merge.Daca ai gasit-o la un magazin de ce nu o ceri sa faci o proba?

                                geamuri electrice nu am.....knd o sa ma duc sa o cumpar...dak nu gasesc alta tot pt logan care sa imi placa mai mult.....o sa o "probez" mai intai....
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google