Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt diferente intre sandero 2 si logan 2 ? Adica sunt diferente la montaj ? Am vazut cotiera de logan1 pe noul logan ..pentru 100 lei mi-as monta una , chiar daca nu edte la fel de durabila .. Nu am geamuri el pentru spate ..

    Comment


    • Nu sunt diferente intre Logan 2 si Sandero 2 in ceea ce priveste montarea cotierei.
      Merita luata cotiera originala pentru noile modele de Logan/Sandero.

      Comment


      • Eu am avut cotiera de origine de logan 1 pe loganu anterior ph2, si acum pe loganul 2 am montata cotiera pt logan 2 sau sandero 2, cotiera de logan 2 are mai putin spatiu de depozitare, dar este mai solida decat cotiera anterioara, si ofera un acces mai facil la cuplarea centurilor fata, plus imitatia de piele de la cotiera de logan 1 de origine se scamosase, se rupsese, cea pt logan 2 este mai rezistenta, si zic eu arata mai modern, poate o gasesti la reducere cum am prins o si eu

        Comment


        • Panselin, cotiera ai montat-o tu personal sau prin vreun service? Cam cat ti-a luat montajul, daca te-ai ocupat tu? As vrea sa-mi comand si eu una si sa mi-o montez singur.

          Si eu am avut cotiera originala la Loganul 1 dar s-a rupt din plasticul acela de sustinere dupa vreo 2 ani de la montare..

          Comment


          • Eu am luat cotiera acum aproape un an din reprezentanta, cu 235 de lei parca- am mai scris aici ce si cum, in paginile anterioare
            Manopera am efectuat o pana la urma tot la ei- atunci nu aveam sculele necesare, si a costat vreo 50 lei
            In orice caz este destul de usor de montat daca ai ce ti trebuie, plus sunt multe info aici pe forum
            Cotiera ca optiune de fabrica era 100 euro, eu am dat vroe 65 euro cu manopera cu tot

            Comment


            • Eu cand am auzit de 100 euro la reprezentanta pe un plastic am facut cale intoarsa. Am cumparat una cu 70 lei imitatie de piele (fara culori, crom si imitatie de carbon) si sunt extrem de multumit. are spatiu de depozitare mare, 1 suport de pahare pe fara si 2 suporturi pt cei din spate. Singurul inconvenient e ca nu se rabateaza asa ca e mai nasol cand vrei sa-ti pui centura, dar la pretul asta trebuie putin sacrificiu.

              Comment


              • Ce contează că la prima sprijinire pe ea va face poc și se va rupe, e ieftină

                Prima cotieră (8201371987) e cea mai rezistentă din cele ce se pot monta pe x52.

                Cum spunea altcineva Quality only hurts once.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Dar cotiera de Duster se poate monta pe logan 2 ? Sunt sanse ? Am vazut una la un magazin de piese aute , 150lei ... dar foarte sanatoasa , in comparatie cu cele pentru logan ph1 la 70 lei .

                  Comment


                  • Ce părere aveţi de cotiera aceasta de pe olx ?
                    Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                    Comment


                    • Cotiera Logan II

                      Pare a fi cotiera originala,vad ca zice ca pt mai multe bucati pretul este negociabil.....m-as baga daca ne adunam mai multi.....cu conditia sa fie originala

                      Comment


                      • O cotiera originala este in jur de 100eur iar el le da cu 200ron!De ce oare le vinde asa ieftin?!

                        Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

                        Comment


                        • Poate ca le-a furat dintr-un tir in mers sau poate ca a cumparat un vagon si a avut in pret bun/bucata.nu stiu

                          Comment


                          • 1. cotiera originală are piele sus nu cauciuc sau piele ecologică.
                            2. cotiera originală are toate piesele*

                            *Pentru cei cu geamuri spate trebuie să ai o piesă care de obicei nu era furnizată de cei ce vindeau cotiere pe forum. Fără acea piesă butoanele pentru geamur spate nu ai unde să le pui., poza 1 piesa E

                            Există poze puse de mine pe forum se pot căuta.


                            Ca să nu vă luați țeapă, asta e completul de livrare
                            Attached Files
                            Last edited by t0rquemada; 11 April 2016, 12:42.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Originally posted by IceLord View Post
                              Ce părere aveţi de cotiera aceasta de pe olx ?
                              http://olx.ro/oferta/vand-cotiera-lo...tml#b20167544d
                              Am sunat si pretul e 250 lei, cu predare personala in Bucuresti. (Metrou Republica)

                              Comment


                              • Originally posted by sorin74ivn View Post
                                O cotiera originala este in jur de 100eur iar el le da cu 200ron!De ce oare le vinde asa ieftin?!

                                Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
                                Cu 200 de Ron, am cumpărat acu 2 ani de la Planetara. Merita, este rezistenta si confortabila, un minus ar fi spațiul de depozitare mult prea mic.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google